Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Benim embriyolarım orda donduruldu regl olmayı bekliyorum ben bu sefer direk gürkan uncuya gittim özeline ilk gebeliğim oldu ancak preklemsi geçirdim yavrumu kaybettim
Gürkan hocanın özel muayenesi aşırı yüksek fiyatlı malesef umarım bu sefer çok güzel sonuçlar alırsınız

Eşimin kronik bir rahatsızlığı yok. Trigeminal nevralji yani 5. Sinir ucu sıkışması var. Onunla ilgili tedavi görüyor. Bu hafta sonucu çıkarsa küçük bir operasyon geçirecek.
Mrb operasyon geçirdimi nasılsın Bi operasyon ve nasıl yol izlenmeli eşimden var sanirim ilaç tedavi kullanıyoruz bugün başladı ama bilgilenmek istiyoriz

Mrb operasyon geçirdimi nasılsın Bi operasyon ve nasıl yol izlenmeli eşimden var sanirim ilaç tedavi kullanıyoruz bugün başladı ama bilgilenmek istiyoriz
merhaba. evet eşim bir operasyon geçirdi. radyomanyetik dalga ( ağrıyan bölgeye şiş e benzer bir aletle elektrik veriyorlar. 6 ay kadar ağrıları hafifliyor tabiki ilaçta kullanmaya devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…