Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Ben bekleme salonundaydım canım içerden eşiyle beraber bir çift çıkdı senmiydin bilemedim. Hayırlı olsun sevindim senin adına canım. İnşallah her şey gönlünce olur
canım ben onları beklemiştim hemşire hanımla görüşmek için , onlardan sonra çıkan iri kıyım olan bendim :)
olayın şokuyla hızlıca çıktım naparız ne ederiz derken baktım arabadayım walla
çok sevindim canım artık senin tüp bebekle işin bitiyor desene Allah güzel bir hamilelik dönemi ve doğum göstersin sana
aynen canım her olumlu haberde bizlerinde umudu artıyor, hayırlısı ile herkesin güzel haberlerini alıcaz buradan

Sabah 9:30 gibi aradı Cihan bey, 8 yumurtam toplanmış , 6 sı embriyolarla döllenmiş. Salı günü 11:00 da burada ol 5.gün canlı embriyo nakli olacak duruma göre belki o gün olmaz 6-7.günlerede kalabilir duruma bağlı dedi. tamamen o an belli olacakmış.
seyahat ile ilgili bir sorun olur mu dedim yok dedi normal hayatına devam edeceksin dedi.
bu hafta sonu tüm işlerimi halledip salı gününü bekleyeceğim artık bakalım hakkımda hayırlısı .

En Hayırlısı olsun senin için canım. İnşallah tez bir zamanda mutlu haberini alırız

Arkadaşlar merhaba nasılsınız? İyisinizdir inşallah. Dün akşamdan bura yaşadıklarımı sizle paylaşmak istedim ve bu yaşadıklarım bana hayatımda bazı yapmamam gerekenleri ve bazı şeylerde daha dikkatli olmam gerekenleri öytetdi. Dün ultrasondan çıkınca hemişeriye ilacları içmek istemediğimi bana zarar verdiğimi söyledim o da hayır asla bırakmayıp devam ediceyimi söyledi. Açıkcası moralim çok bozuldu, aman bişey olmaz, bebeyim iyice yerleşmiş nasılsa kafasında niye içeyim diğe eşimle düşüncelerimi paylaştım. Şenmişim büyük konuşan.Dün akşam 12 gibi aniden çok şiddetli kasıklarda ağrı yaşadım ve sürekli geçmeyen kramp. Sabahı zor etdim ve tolete kalktığımda şok yaşadım kahve rengi kanama olmuş inanın o an ne yapıcağımı bilemedim ve toletdeyim çıkdım bel ağrım karın ağrım göz yaşım hepsi bir birine karışık, eşime hemen açile gidelim dedim. Açile gitdik o kadar kalabalık ve ben üç dört kere tolete gitdim hep kahve rengi kan gelyodu o keçirdiğim üzüntüyü ise anlatamam. Doktor geldi müayine etdi şükür bebeyin kalp atışı var ama düşük riskin var dedi. Kullandığım ilacları sordu, tamam onlara hiç aksatmadan devam et dedi ve iş falan yapma uzan dinlen. O naz yapıp bişey olmaz değip ilaç içmek istemeyen ben eve gelir gelmez ilaç koydum kendime ve asla büyük düşünmemeği kendime söz verdim. Malesef hala kahve rengi kanamam var çok korkuyorum bebeyimi kayb etmekden . Rabbime sığındım bu yolda İnşallah bizi üzmez. Eşimin yüzündeki o korku üzüntü beni bi başka üzdü.Anladım ki ben Elimden gellen her şeyi yapıp onun yüzünü güldürmem lazım

Geçmiş olsun cnm ilaclari ihmal etme inş bizede evlat nasip etsin allahh

Teşekkür ederim , bizler hamile kalmak için ne zorluklarla çekiyoruz. ilaçlar çok dokunsada asla doktor bırak artık demiğene kadar bırakmamak lazım. Ben hiç bırakmadım ama ona rağmen sorun yaşıyorum.Her şey normalken bi anda bi anda kanama başladı. İnşallah sizlerde hamile kalıcaksınız Allahın izniyle canım

Canım senden çok güzel haberler alıyoruz İnşallah yakın zamanda daha güzel haberlerinize alacağız

Canım yaşadıklarına çok üzüldüm.Yerleşme kanası diye düşün,moralini bozma ve ilaçlarına devam etmelisin!Özellikle verilen ilaçları düzenli kullanmakta çok önemli,kendini üzüp gereksiz stres yaşama!Sen kendi üzerine düşün herşeyi uygula takdir Allah'a kalmıştır diyip kendini rahatlat lütfen...İnan erkekler bizden daha çok üzülüyorlar ama bize destek olmak için üzüntülerini endişelerini saklamaya çalışıyorlar.sen üzülürsen eşin üzülüyor,eşin üzüldüğü için sen daha da üzülüyorsun ,bu sefer bebekte strese daha çok maruz kalıyor etkileniyor.Cabım stresi üzüntüyü sana yasaklıyorum.Doğuma kadar bizim sözümüzden çıkmak yok tamam mı

Canım ben %100 hamile olmadığımı bildiğim halde ilaçlarımı hiç kesmedim,düzenli kullandım.O yüzden içimde rahattı azından benim yapabileceğim herşeyi yaptım diyip kendim üzmedim.İlaç kullanıyoruz diye sorun yaşamayacağız diye birşey yok,kullanmazsak belki daha büyük sorun yaşayacağız.

Aynen canım yazdıklarının hepsine katılıyorum, annemde biraz önce aynı şeyleri söyledi.yakın zamanda önce kuzenimi kayb etdim 52 yaşında. çok sevdiğim kuzenimdi o kadar üzülüp ağladım. Annem kızdı bana sana stres olmaz neden bu kadar üzyosun kendini diğe. Her şey üst üstüne yaşandı. Dünde eşimin kuzeninin kınası topuklu ayakkabıda üç saat kaldım. Gitmedende olmuyo malesef. Üzüntü sevinç hepsi bir birine karışdı. Tolete gitmeye korkuyorum Rabbim inşallah korur bebeğmi.

Ahh canım bu endişeler normal gebelikte bile yaşanıyor.Herşey olacağına varıyor...Bu arada başınız sağ olsun.Eğer o küçük mucizenin bu dünyada rızkı var ise ,buna hiç birşey engel olamayacak!...Bunun rahatlığını her daim kendine hatırlat olur muDualarımı her daim seninle

Canım çok geçmiş olsun. Rabbim sana ve bebeğine sağlık versin. Dualarım seninle.

Teşekkür ederim canım benim

Ay canim cok gecmis olsun, okurken kotu oldum ya Rabbim minik yawrunu korusun sag saglim kucagina almani nasip etsin

sende dikkatli ol 3 saat topuklu ayakkabi falan yapma gitme elinden geldigi kadar izole et kendini
En riskli zamanlar bunlar

Hangi ilaclari kullaniyorsun canim

Teşekkür ederim canım. Durduk yerde başıma gelenler, Rabbime sığındım artık. Bu sabah daha yoğun kanamam geldi artık normal pet takdım. Çok üzülyorum ama elimden bişey gelmiyor. İnşallah bebeğim beni bırakmaz. İlac olarak günde iki kere estrofem ve günde üç kere progestan fitil. Bide folikasit. Sen nasılsın transfer günü belli oldumu?

Evet canim sali gunu 11:00’de gelicem bakalim
Transferi yapicaklar
Bendede gunde 3 kere progestan fitil ve folikasit devam
Sordum hemsire hanima
Folikasit senin icin, progestan rahmin icin dedi
Estrofem’de ilac dokunmustu bana bakalim napacaklar

Hadi bakalım çok az kalmış, inşallah Rabbim yüzünüzü güldürür, güzel müjdeni almak dileğiyle canım.

O OLQA canım yaşadıklarına çok üzüldüm çok geçmiş olsun...Rabbim yardımcın olsun inşallah... Dualarım seninle...kontrole yada doktora bir daha git istersen canım...bol bol yat dinlen bence WC dışında kalma hatta...çok çok geçmiş olsun..korkma Rabbim büyüktür herşey güzel olacak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…