Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Hadi hayırlı olsun, daha güzel haberlerini duyalım inşallah canım

Evet gelicem canım 14:30 randevum. Sordunmu kaç tane yumurta topladılar?

Yok canim daha kimseyi goremedim desem yeridir. 2 saatim doldu cubuk kraker meyve suyu ayran falan ictim
İyiyim aslinda bakalim cikarim herhalde birazdan
Canım hayırlısı olur,Güzel haberlerinizi peşpeşe bekliyorum.
çıkınca hemişeriye sorarsın, iyi dinlenmeler. bende yoldayım birazdan varıcam sarı çiçekli elbise var üzerimde belki karşılaşırız
Canım seninde güzel haberleri bekliyorum.

çıkınca hemişeriye sorarsın, iyi dinlenmeler. bende yoldayım birazdan varıcam sarı çiçekli elbise var üzerimde belki karşılaşırız
Canim nerde bekliyordun tam emin olamadim zaten tülay hemsire beni sasirtti
Canli transfer yapicaz 3-5 gune dedi ben şok hic tahmin etmemistim boyle bisey
Bugun 11-12 yumurta toplanmis
Yarin cihan hoca aricak dediler
Fitil ve bir tane antibiyotik verdiler
Telefon beklicem artik bakalim
Operasyonn sirasinda belli oluyor canli transfer olup olmayacagi sen musait gorundun dedi
Heyecan yaptim bende bukadar cabuk beklemiyordum acikcasi

Yaa ne güzel haber tanımıyorum burada hiç kimseyi ama takip etmeye calışıyorum okuyunca ben bile heycanlandım ne güzel bi haber rabbim daha güzel haberleri almayı nasip etsin hepinize

Yaaaa ne güzel bir haber,süreç daha da kısaldı canım vardır bunda da bir hayr

Yaa ne güzel haber tanımıyorum burada hiç kimseyi ama takip etmeye calışıyorum okuyunca ben bile heycanlandım ne güzel bi haber rabbim daha güzel haberleri almayı nasip etsin hepinize
teşekkür ediyorum inşallah daha da güzel haberler paylaşırız bu sayfada
Yaaaa ne güzel bir haber,süreç daha da kısaldı canım vardır bunda da bir hayr
aynen canım eşimin yurt dışı görevi var demiştim belki hatırlarsın, o biraz sarkmıştı her şey çok iyi gidiyor
bir iki hafta içerisinde gidicek büyük ihtimalle neyse ki sürecimiz baya hızlı
ben 2.adeti beklerim derken canlı transferi sürpriz oldu ama hemşire hanım o anda rahim müsaade etmez ise yapmayız da dedi bakalım görücez artık
çok ağrım oldu eve geldiğimden beri iki büklümüm , parol yuttum , sıcak su torbası falan ama hala devam
inşallah geçer yarına. uyku bile uyutmadı ruh gibiyim

Evet canım, eşinin yurtdışı muhabbeti hatırlıyorum.Neylerse mevlam güzel eyler...Burada hep birlikte bir çok sürprize şahitlik ediyoruz.Herşey bizler için çok güzel olacak ,neden ise ben buna çok ama çoook inanıyorum
O OLQA merak ediyorum sıksık gelip bakıyorum

Ben bekleme salonundaydım canım içerden eşiyle beraber bir çift çıkdı senmiydin bilemedim. Hayırlı olsun sevindim senin adına canım. İnşallah her şey gönlünce olur

Sevgili arkadaşlarım bu gün miniciyimin kalp atışını gördüm çok şükür. Sesli gösteremiyolar bakarak gördük Rabbime şükürler olsun. İlaclara devam. Işıl hocaya 23 haziranda randevum var artık o zaman belli oluçak. Benim tedavimde emeği geçen tüm Hoçalar benim şansıma hepsi ultrason odasına geldiler. Tebrik edip hayırlı olsun değerek güzel uğurlama yapdılar.Hepsiyle helalleşdim. Benim unutamiçağım en güzel anılardan biri oldu. O Tüpbebekden mutlu huzurlu vedalaşmak çok güzeldi. Dilerim sizlerde bu güzel mutlu anları yaşarsınız.

Canım anca gire bildim, hastaneden çıkıp eve gelip hazırlanıp eşimin kuzeninin kınasına gitdim. Çok şükür kalp atışımızı gördük tezesi Rabbim sağlıcakla büyümeyi nasip etsin İnşallah

Canım benim çok sevindim.Çok mutlu oldum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Ne güzel anı olmuş,bundan sonrada hamileliğinin tadını çıkar ve güsel anılar biriktir
Eşim işte telefonla konuşuyoruz dedim yaa Olqa girip bakıyorum bugün kontrolü vardı acaba ne yaptı Malum kimse ile bu tüp bebek sürecimi paylaşmadığım için tek sırdaşım eşim oluyor.Hergün burada yaşananlardan onada bahsediyorum.Belki doğduktan sonra teyzesi onu koklamaya gelir,ya da ona bir arkadaş getirir

İnşallah canım İnşallah hepiniz bana mutlu haberleri vericeksiniz, benim bebeğim arkadaşlarını bekliyor. 2022 yılı sağlıklı bebek müjdesiyle dolsun taşsın inşallah.bu arada mide bulantılarım ve hafif baş ağrılarım başladı Günlerim zor geçiyor. Ne yesem yaramıyo. Et ve balık azıma süremiyorum.

Kızlar size birşey soracağım benim eşimin değerleri düşük benim değerlerim normal ürolog eşime tüp bebek dışında asilama da imkansız demiş yani şimdi rapor çıkarmak için illaki yine asilama şart koşulur mu birde erkek inferlitesinde rapor ne kadar sürede çıkar

Ne güzel bi haber bu. Rabbim bebeğine biraz daha yaklaştırmış bu gün. Opun hayırlı olsun canım.

İnşallah canım güzel bir gebelik geçirirsin.İlk 3 ayda maalesef katlanmaya çalışacaksın.Bolbol temiz havada düzenli yürüyüş yap ve seni mutlu eden insanlarla görüş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…