Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Çok zor arkadaşlarım çok zor 90 gün oldu bebeklerim olalı yaşadıklarım bir hayal gibi bir varmış bir yokmuş gibi sanki iki yavrumu Rabbim yanına aldı kızım hala direniyor dualarınızı eksik etmeyin Rabbim evlat acısıyla sınamasın inşallah kimseyi bütün hastalara şifa versin bunaltmasın darda bırakmasın inşallah

Yesim senden her bildiri geldiginde yuregim agzimda giriyorum sayfaya
Cok Şükür kizin güçlü cikti inşallah Allahim tez zamanda sevindirir seni kizin tesellin olur,tum acilarini unutturur canim

CANIM ALLAH SANA GÜÇ KUVVET VERSİN 2 MELEĞİNDE SENİ BEKLEYECEK CENNETİN KAPISINDA ŞEFAATÇİ OLACAKLAR SANA RABBİM KIZINI SANA BAĞIŞLASIN ALLAH YARDIMCIN OLSUN ALLAHIM KIZINA GÜÇ KUVVET VERSİN İNŞALLAH BERABER ÇIKARSINIZ HASTANEDEN .ALLAHIM ŞU MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KIZINA TEZ ZAMANDA ŞAFİ İSMİNDE ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH

Canım inan duamdası her zaman ..
Rabbim kızını sana bağışlasın inşallah..

canım kızın nasıl oldu ıyımı Allah sıfasını versın

Konunu kiblicem inşallah dua bölümüne tasinir da ordaki arkadaşlar yardimci olur sana
Tamam ablacım gördüm kibini taşıyorum hemen, dua bölümünde görülür inşallah.
Rabbim tez zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin, bebecik hayata tutunsun annesine teselli olsun inşallah.

Oğullarını kaybeden, kızı hayata tutunmaya çalışan bu anneye dualarınızı esirgemeyin, kızının minicik bedeni hayata karşı direniyor, miniğin annesinin kokusuna, annesinin de kızının tesellisine ihtiyacı var.

Yüce Mevla'm miniğe güç kuvvet versin, yaşama olan savaşını kazansın inşallah, cümle hastalar şifa bulsun inşallah.

rabbim kızınızı size bağışlasın ayetel kürsi okudum ve okumaya devam edeceğim inşallah

Rabbim size güç kuvvet dayanma gücü versin inşaallah Allahın izniyle kızınız iyi olur tez zamanda şifa bulur ve hayırlısıyla birlikte eve gitmek nasip olur Allahım yar ve yardımcınız olsun rabbim minige şifa versin

Allah yardımcınız olsun canım dualarımdasın ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…