Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Canımmm, seni o kadar iyi anlıyorum ki evladını kaybeden bir anne olarak. Rabbim sabırlar versin ve kızını sana bağışlasın inşallah. Kızlar dirençlidir, göreceksin bak yaşam savaşını kazanacak inşallah Allah'ın izniyle... Kızın hayata tutunur da yaralarını bir nebze olsun sarar inşallah... Dualarımdasın...

rabbim sabır versin
çok üzüldüm
ama inş ebedi hayatta o kuzucukların sana ve babalarına şefaatçi olcak
rabbim kızını sana bağışlasın. amin

Söyleyecek söz bulamiyorum.. Allah sizlere sabir.. o güzel yavruna da ömür versin.. Kurban oldugum Allahim kimseyi evladiyla sinamasin..

Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın. İnşallah kızınız iyidir. Allah sizlerede sabır versin, yardımcınız olsun.

yeşim ben de seni merak ediyordum.
arattırıp buldum tekrardan.
Allah kızına sağlıklı uzun bir ömür versin, tam şifayla çıkın hastaneden inşallah.
şu anda ne sıkıntısı var?

Rabbim en tez şekilde mis kokulu yavruna şifa versin inşaAllah ilk adımlarını mezuniyetini gelinligini görmeyi nasip etsin inşaAllah canım. Çok güzel gunleriniz olacak inanıyorum, Allah'ım seni mutluluğa eristirsin.

Bugün ameliyata girdi makatından parça aldılar sonucu temiz çıkarsa kolostomisini kapatacaklar bağırsağı dışarıda çalışmadığı için beslenemedi yavrum 2hafta sonra çıkacak sonuçlar inşallah iyi gelir kuzum pamuk kızım şifa bulur Rabbim herkesin yavrusunu korusun şifa versin inşallah

Canım inşallah temiz çıkar sonuçları bebeğinin. Dua ediyorum hep aklıma geldikçe kızını sana bağışlasın Rabbim diye... Umarım her şey güzel olur... Rabbim sana dayanma gücü versin, kızın yaşasın da yaralarına merhem olsun inşallah...

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah

Rabbim yavrunu size, ve sizi de yavrunuza bagislasin.. Cok cok zor günler gecirdiniz.. Insallah bu zor günlerin ardindan, yavrunuzu eve alabilir, onun güzel gülücüklerinde, saglikli büyümesinde teselli bulursunuz..
Allaha emanet olun..

Arkadaşlar hepiniz iyisinizdir inşallah uzun zamandır girmemiştim şimdi girdim siteye kızım daha hastanede 7 ay oldu 6defa bağırsaklarından ameliyat oldu dikişleri patladı karnının heryeri dikiş daha çıkmamız gözükmüyor çıkarsakta bağırsağı dışarıda birşekilde çıkacak illostomili 1 2yaşına kadar öyle yaşayacak sonrası ne olur bilemiyorum artık 7aydır ne evimin düzeni kaldı ne psikolojim kaldı çok zor allah kimseyi evladıyla sınamasın evlat başka bişey mücadele ediyor benim minik kızım daha 2.5kilo dualarla ayakta kalıyor dualarınızı eksik etmeyin kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim gidersin inşallah allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…