Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Hayır serklaj yapmadı o kadar dememe rağmen yapmadı doktorum

Anladım canım benim .
12 ya 13 haftalarda konuluyo..
Ben de bebeğimi kaybettim..
Teşhisim rahim ağzı yetmezliği..
Serklaj olmam gerek..
Nasip..

Canım başın sağ olsun Allah diğer bebeklerine ve sana sağlık versin inşallah yeni gördüm maalesef. Bebeklerinin sağlığına kavuşması için 3000 tane ya fettah 11ya cami, 14 tane de ya vehhab. Okudum Allah şafi ismiyle şifalar versin

A
Amin inşallah allah razı olsun

Kızım biraz daha iyi maşallah ama oğlum solunum sıkıntısı çekiyor makinaya bağlı hala inşallah oda düzelecek inanıyorum allahım herşeyin hayırlısını versin sağlık sıhhat versin yavrularıma kuzularıma meleklerime herkesin yavrusuna

Y yesim43 Dualarımız seninle canım iki evladını da sağ salim eve götürmek nasip olur inşallah..
Hastane eve yakın mı? Rabbim Şafi İsmiyle Şifa versin inşallah...

Canim bak benim oglumun da durumu iyi degildi yazmistim dua istemisdjm ben de hatta sabaha kadar cikamaya bilir demisdi doktor.yazarken bile gozlerim doluyor
Ama su anda cok saglikli ve evimizde cok Şükür
Çoğul gebeliğin kötü tarafi bu dönemler sonrasi çok keyifli olacak inşallah

İnşallah Allah ikisine de güç kuvvet verir bu kötü günleri atlatıp hayata tutunurlar.

İnşallah azerin inşallah iki yavrumuda kucağıma sağsağlim alırım bugünlerde geçer inşallah Rabbim böyle nasip etmiş hayırlısı neyse onu versin inşallah

İnşallah hepinizden allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin
Hepsi geçiçek emin ol herşey ALLAH tan arkadaşım napalım buna şükür, yoğunbakımda kapısında ne kadar zor bilirim dr ağzından çıkacak plan tek kelime, daha neler neler benim fıstığımda yoğun bakımda kaldı , birde üçüzlerler vardı bi tanesi 500 gr doğmuş ne minikti yavrucum ama dün tesadüfen öğrendim 4 ayın sonunda taburcu oluyorum pazartesi günü , sende miniklerine kavuşacaksın inşallah Can'ım.

Kızım ameliyat oldu bağırsağı dışarı verildi oğlumun gözlerinde kanama tespit edildi pazartesi salı günü sevk edilecek Isparta yada başka bir ile dualarınızı eksik etmeyin

Kızım ameliyat oldu bağırsağı dışarı verildi oğlumun gözlerinde kanama tespit edildi pazartesi salı günü sevk edilecek Isparta yada başka bir ile dualarınızı eksik etmeyin
Rabbim ikisinede şifa versin Yeşim bu günlerin yüzü suyu hürmetine hepinizin yardımcısı olsun sana ve eşinede güç versin inşallah bu günlerde geçecek sabır sabır

Allahim yavrularina uzun ömürler versin yesim
Sagsalim evinize donun inşallah
Hep dualarimdasin

Allah şifa versin uzaktan da olsa takip ediyorum. Rabbim evlatlarını sana bağışlasın..
Sağsalim alıp evinize götürürsünüz en kısa zamanda inşallah

ayyy canım ya bu mübarek günlerin hürmetini rabbim bebeklerine acil şifa sana da sabır versin inşAllah, cok geçmiş olsunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…