Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

yesim43

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
267
136
Üçüz bebeklerim oldu erken doğum yaptım 26+5 haftalık çok küçükler bi tanesi başka bir ilde 2tanesi başka bir ilde küvezdeler ben başka bir ildeyim öbür çocuğumun başında bitanesinin bağırsağında delik var böbreklerinde sorun var beyninde kan var damarlarında sorun var diyor doktorlar diğer 2tanesi biraz iyi gramları çok düşük 600 800 850 gramlar içim acıyor sizlerden dua istiyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz allah razı olsun şimdiden herkesten

Yeşim bizde senden haber almayı bekliyorduk,canım bu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Rabbim yavrularına şifa sanada güç versin,inşallah güzel günlere yavrularınla sağlıkla çıkarsın,Allah kerim..

Rabbim size bağışlasın. Bu gecenin yüzü suyu hürmetine rabbim şifa versin.

Oy kuzum rabbim bir an önce saglikla evinize çıkacaklari günü nasip etsin .BU mübarek günde aklımda olacaksın arkadaşım bir an önce evletlarina kavus insallah.

Allah sağlıklı sıhhatlı evlatlarını sana kavuşturmak nasip etsin canım

Rabbim sağlıkla evlerine dönmeyi nasip etsin şu mübarek günler hurmetine, hepimiz şeker bebekler için dua ediyoruz Allahın izniyle üçünü birden kucağına alacaksın boy boy resimlerini çekip bize göstereceksin inşallah sen mutlu ol ki onlarada geçsin enerjin güzel haberler bekliyoruz sağlıcakla kalın....

Canim Rabbim bu mübarek kandil gecesi hürmetine yavrularini sana kavustursun hepsine acil sifalar versin insallah

Canım azerin'in topiğinden biliyordum seni..
Serklajlı mıydın.
Rabbim evlatlarına sağlık versin..
Bu mübarek gecede
ŞAFİ ismiyle şifa versin Rabbim..
Bende 5 ay önce oğlumu kaybettim...
Evlat acısını bilirim..
Çok zor!
Rabbim YAR VE YARDIMCIN olsun..

Hepinizden allah razı olsun inşallah bu gecenin hürmetine Rabbim yavrularıma şifa dayanma gücü verir çok zor Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın bunaltmasın

Allah yadimciniz olsun, en kisa zamanda insallah bebekleriniz iyilesir , hepberaber evinize gidersiniz

Bir an önce bebeklerinize kavuşursunuz inşallah. Küvez deneyimim oldu. Çok şükür kucağıma aldım. Sizde tez Zaman'da kucağınıza alın inşallah. Onlar sizi hissederler. Ayetel kürsi okuyun bolca.

İnşallah dua eden herkesden allah razı olsun dün yavrularımı gördüm denizlideki yavruma dayanamadım her yeri mosmor morarmış elini bile tutturmadılar diğerleri uşak ta onlar biraz iyiler ama belli olmaz diyorlar içim yanıyor acıyor allahım nerde şifa varsa versin inşallah süreç çok uzun diyor doktorlar en az 4ay dua edin bebeklerime lütfen

yesimcim şimdi gordum mesajini
Allahim yardimcin olsun canim
4 ay uzun bi sure evet ama onlar saglikli olsunlar da beklenir dimi
O süre zaafinda sen de hazirliklarini yaparsin
Zaten erken dogum oldu sanki daha hamileymishsin dogmamislarmis gibi düşün
Sonu güzel olur inşallah canim benim

Allah yavrularinizi sag salim evinize getirmeyi nasip etsin insallah duamda olacaksiniz

Allah yardımcınız olsun cocuklarınız ıcın dua edecegım canım

Ben de 29 haftalık doğum yaptım. Kızım denizli özel sağlık hastanesinde. Bir kere aradığımda üçüzler doğdu demişlerdi. O sizsiniz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…