Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Allahım evladını sana ve sevdiklerine bağışlasin acil şifa versin ınsallah biran önce kucağına alır bebegine uyursun inşllah koklayarak allahim sana evlatları na uzun ömürler versin

Insallah duzelir kizin rabbim kosup oynadığını girmeyi nasip eder geçer bu günlerde hayirlicaninsallah

Arkadaşlar hepiniz iyisinizdir inşallah uzun zamandır girmemiştim şimdi girdim siteye kızım daha hastanede 7 ay oldu 6defa bağırsaklarından ameliyat oldu dikişleri patladı karnının heryeri dikiş daha çıkmamız gözükmüyor çıkarsakta bağırsağı dışarıda birşekilde çıkacak illostomili 1 2yaşına kadar öyle yaşayacak sonrası ne olur bilemiyorum artık 7aydır ne evimin düzeni kaldı ne psikolojim kaldı çok zor allah kimseyi evladıyla sınamasın evlat başka bişey mücadele ediyor benim minik kızım daha 2.5kilo dualarla ayakta kalıyor dualarınızı eksik etmeyin kimin ne sıkıntısı varsa Rabbim gidersin inşallah allah yardımcımız olsun
Rabbim yardım etsin inşallah sağlığına kavulur.

Kızlar hepinizden allah razı olsun geçen hafta biz taburcu olduk 7 ay bitti 8.aydayız kızım artık kucağımda çok şükür allahıma bağırsağı dışarıda yaşayacak 10 kilo olana kadar ondan sonra tekrar ameliyat olacak dua eden herkesden allah razı olsun Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
Amin amin amin Rabbim benden önce sana yardım etsin arkadaşım Allahım şifa versin kuzucupuna hep seninle sağlıklı sıhhatli olsun. Dermansız dert vermesin.

Rabbim ameliyatını da sağlıkla geçirmesini nasip etsin..
Güzel günler gostersin inşallah..

Rabbim yavruna uzun saglikli ömür versin güzelim.. İnşallah tamamen sağlına kavuşacak, etrafına gülücükler saçarak, çok çok hayırli bir evlat olacak.. Allahim yar ve yardımcın olsun.. Herşey bizler için.. Bundan sonra herşey güzel olacak inşallah..

X