Ya Vedud (c.c) Sevgi ve Muhabbet için

Haftalık iki kişiye okuyalım artık yarın Allah nasip ederse etiket yaparım :KK5:
Sıranın bana gelip gelmemesi hiç sorun değil yani başka iki kişiye de okusak ikili okumaktan yanayım çünkü böyle çok ağır ilerliyor. Sonuna kadar gidemezsem diye korkuyorum açıkçası. Hatta en son ben olayım kimsenin hakkı geçmesin. Şu sıralar düzenli bildirim yapmak için adeta zorluyorum kendimi.

Sıranın bana gelip gelmemesi hiç sorun değil yani başka iki kişiye de okusak ikili okumaktan yanayım çünkü böyle çok ağır ilerliyor. Sonuna kadar gidemezsem diye korkuyorum açıkçası. Hatta en son ben olayım kimsenin hakkı geçmesin. Şu sıralar düzenli bildirim yapmak için adeta zorluyorum kendimi.
Anlıyorum iki kişiye okuyalım o zaman pkzzin çocuğu için Ya Şafi okuyalım. Mer4206yada Ya Vedud

Canım Ya Şafi istediğin kadar okuyabilirsin o konuda net bir bilgim yok pkzz yavrusu için içimizde gelen duaları zikirleride yapalım. Ayrıca pkzz ve mer için 80er adet ayrı ayrı niyet edip Ya Vedud c.c okuyalım inşallah.
Başka bir fikrin varsa onada uyalım hayal_hatun hayal_hatun canım

İlk msjı güncelledim canım

Pkzz şuan çocuğunun şifasıyla ilgileniyor onu Ya Vedud c.c esmasından muaf tutalım bu hafta

Pkzz şuan çocuğunun şifasıyla ilgileniyor onu Ya Vedud c.c esmasından muaf tutalım bu hafta
Oglum icin okudugunuznicin cok tsk ederim allah razi olsun.
Canim ben okurum 80 tane cok degil zaten muaf olmayayim suan. Eger pazartesi doktor ameliyat olacak derse ameliyat zamaninda muaf olayim olur mu ?

Esmaları okudum çok şükür Allah kabul etsin. Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ canım senide ekleyince 480 olur 400 sayısını geçiyor ama niyet önemli okuyalım

Pkzz min oğlu Ya şafi esmasini ve Mer için ya Vedud esmasini okudum Allah kabul eder inşallah

X