Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Y yesim43 canim beni hatirladin mi ? Bende erken dogum yapmistim 24. Haftamda ucuzlerimi kaybetmistim malesef :KK43: aylardir girmiyodum smdi girdigimde gordum yazini ogunumu resmen tekrar yasadim :KK43: seni cok iyi anliyorum rabbim kalan evlatlarina sifa versin cok zor cok aci bi durum senin dayanacigin iki evladin umudun olucagi iki yavrun var onlara sigin seninle oucak o kcuk kalpler dualarim sizinle .

Y yesim43 canim beni hatirladin mi ? Bende erken dogum yapmistim 24. Haftamda ucuzlerimi kaybetmistim malesef :KK43: aylardir girmiyodum smdi girdigimde gordum yazini ogunumu resmen tekrar yasadim :KK43: seni cok iyi anliyorum rabbim kalan evlatlarina sifa versin cok zor cok aci bi durum senin dayanacigin iki evladin umudun olucagi iki yavrun var onlara sigin seninle oucak o kcuk kalpler dualarim sizinle .
Ben duydum adını ve bebeklerini kaybettiğini çok üzüldüm bende üçüz bekliyorum,merak ediyorum şuan yeni bir tedaviye başladınmı nekadar beklemek gerekiyor inşallah bundan sonra herşey istediğin gibi olur hakkında hayırlısını diliyorum

Beren canim nasilsin?
Tekrar gebelik dusunuyo musun?
Ara sira da olsa yaz bize de

5 ay oldu kaybedeli ama ben kendimi hic hazirhissetmiyorum hatta okadar sogudum ki hamilelikten tekrar hamile kalicam diye odum kopuyo. Tekrar ayni seyleri yasamktan cok korkuyorum oyuzden boyle hissediyorum sanirim. Normal dogm oldugu icin doktor hemen kalabilirsin dedi ama ben Smdilik hic istemiyorum tedavisiz olmustu ucuzlerim oyuzden akisina biraktik rabbim hayirlisi neyse onu yasatsin herkeslere.

5 ay oldu kaybedeli ama ben kendimi hic hazirhissetmiyorum hatta okadar sogudum ki hamilelikten tekrar hamile kalicam diye odum kopuyo. Tekrar ayni seyleri yasamktan cok korkuyorum oyuzden boyle hissediyorum sanirim. Normal dogm oldugu icin doktor hemen kalabilirsin dedi ama ben Smdilik hic istemiyorum tedavisiz olmustu ucuzlerim oyuzden akisina biraktik rabbim hayirlisi neyse onu yasatsin herkeslere.
Yasadigin cok zor psikolojinim duzelmesi de epey zaman alacaktir elbet ama bence hamile kalsan daha çabuk toparlanir
Her seferinde ucuz olacak diye bi şey yok ki hem olsa bile aci da olsa tecrube edindin onlemi alinir önceden
Tabi sen kendini ne zaman hazir hissedersen o zaman olacaktir
Allahim cektigin acilari tez zamanda unuttursun arkadaşım

BENDE ÜÇÜZ YAVRULARIMI KAYBETTİM ALLAHIM SENİN İKİ YAVRUNU SANA BAĞIŞLASIN ARKADAŞIM :KK43:

Beren hatırlamazmıyım canım benim çok üzülmüştüm senin için de ama elimizden hiçbirşey gelmiyor allah sana da sabır versin canım oğlumun birini kaybettik kızım bağırsak ameliyatı oldu öbür oğlum hala makinaya bağlı ikisininde bağırsaklarında sorun var anne sütü alamıyorlar damardan besleniyorlar Isparta araştırma hastanesindeyiz şimdi çok zor anlatmakla bitmez 2,5aydır küçücük bedenleriyle savaşmaya çalışıyorlar Rabbim bizede böyle uygun görmüş demekki herşey ondan geliyor bu güzel günlerin hürmetine hasta olan kullarına şifa versin inşallah sanada acını unutturacak yeni bir evlat nasip etsin inşallah

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine evlatlarını sana bagislasin...
İnşallah iyi haberlerini alırız
Senin icin bu gece dua edicem...

Beren hatırlamazmıyım canım benim çok üzülmüştüm senin için de ama elimizden hiçbirşey gelmiyor allah sana da sabır versin canım oğlumun birini kaybettik kızım bağırsak ameliyatı oldu öbür oğlum hala makinaya bağlı ikisininde bağırsaklarında sorun var anne sütü alamıyorlar damardan besleniyorlar Isparta araştırma hastanesindeyiz şimdi çok zor anlatmakla bitmez 2,5aydır küçücük bedenleriyle savaşmaya çalışıyorlar Rabbim bizede böyle uygun görmüş demekki herşey ondan geliyor bu güzel günlerin hürmetine hasta olan kullarına şifa versin inşallah sanada acını unutturacak yeni bir evlat nasip etsin inşallah
Inşallah bebeklerinle sagsalim çıkarsınız o hastaneden canim
Allahim yavrularjni sana bağışlasin

Diğer oğlumuda kaybettik kızım kaldı
Yesim cevap yazmış bildirimini gorunce icime dogdu sanki kötü bi şey oldugu:KK43:
Offf tuylerim diken diken oldu:KK43:hüngür hüngür aglamamak için kendimi zor tutuyorum (
ne desem boş biliyorum Allahim bi daha evlat acisi vermesin inşallah
Allahim ogluna rahmet eylesin
kizini size bagislasin
sen cok güçlü bi annesi yeşim
sınavınız cok buyuk inşallah bu sinavdan kizinla birlikte cikarsin
keske yaninda ola bilsek

Yeşim aklıma geliyordun ama tam nickini bilemediğim için bulamıyordum seni.
Diğer oğlun da melek olmuş, Allah sana çok çok sabır versin arkadaşım.
Allah kızını sana bağışlasın, sağlıkla evinize götürürsünüz inşallah.

Rabbim kızınızı size bağıslasın saglıkla evinize dönün yavrunuzla.. kaybettiginiz yavrularınızı ahirette sefaatciniz kılsın insaAllah ..

Rabbim kızına can sağlığı versin arkadaşım.
Evlat acısını yaşamış bir anne olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki..
Oğulların seni cennette bekleyecek..
İçini ferah tut, kızın için güçlü olmalısın,
oda senden güç alsın. .

Rabbim kızına ve sana sağlıklı uzun ömürler versin, oğulların cennetin kapısında karşılasın sizi... Rabbim acılarını unuttursun .... bir daha evlat acısı göstermesin... Âmin

X