Üçüz bebeklerim için dua istiyorum lütfen

Tam 2 ay bile kalmadilar 50 küsürdu 690 1200 1150 1140 o civarda doğdular 31+3 de ...çıkmadan önce 2.5 2.8 civarında ydi kilolari iki haftadir evdeler şu an 3 kiloyu geçti hepsi çok şükür. .seninkiler de olur merak etme bi bebek vardı 500 gr doğmuş o da çıkıyordu biz çıkarken yani rabbim ömür verdiyse her türlü kurtarıyor şükür. .Allah yardimcin olsun sabır versin ki güçlü durabilesin aklıma geldikçe dua ediyorum rabbim sana bagislasin yawrularıni

Yavrum öldü dayanamadı kuzum 17gün çok acı çekti melek oldu gitti evladım çok zor bir acıymış evlat acısı dayanması çok zormuş geride kalan yavrularım için dua etmeye devam edin nolur

Yavrum öldü dayanamadı kuzum 17gün çok acı çekti melek oldu gitti evladım çok zor bir acıymış evlat acısı dayanması çok zormuş geride kalan yavrularım için dua etmeye devam edin nolur
Cok uzuldum canim sabir dilemekten baska elimizden birsey gelmiyor. Sen zor olani basardin, onu kaninla, caninla besledin, elinden gelen herseyi yaptin ama takdir Allahtan. Biz onlarin emanetcisiyiz sahibi Allah, sen emanetini hakkiyla teslim ettin. Bu sinavi da basariyla atlatir ve diger evlatlarini en kisa zamanda bagrina basar acini hafifletirsin insallah.

Cnm Allah sifa versin insallah cok zor biliyorum ama melek olmuş yavrun Allah digerlerine uzun òmur versin guzel haberlerini bekliyoruz insallah

Ayyy çok üzüldüm, Cennette şefaatçi olsun sana, daha fazla acı çekmeden melek oldu Rabbim kardeşlerine sağlıklı uzun ömürler versin, tez vakitte acını hafifletsin bizi habersiz kona. Dualarım sizinle ..

Dualarınızı eksik etmeyin allah razı olsun hepinizden de

Seni ve diğerlerini hep dua ile takip ettim. Sabır diliyorum. İki kuzuna da acil şifa diliyorum. İnşallah bir an önce sağlıklarına kavuşurlar ve kucağına alırsın. Zaten onları kucağına al hissetsinler seni çok daha çabuk iyileşirler merak etme.

Ayrıca sen de güçlü ol bırakma kendini, senin enerjini hissetsinler ki onlar da güçlü olsunlar. İnanıyorum tüm bu zorlukların mükafatını alacaksın. Her güne onlardan gelen güzel haberlerle başlarsın inşallah.

İnşallah allah razı olsun hepinizden de

Allahım tez zamanda diğer bebeklerinize sağlık versin, umudunuzu kaybetmeyin lütfen kuzenimin çocuğu da sizinle aynı hafta doğdu 560 gr ve öldü denirken bir anda yaşama döndü şuan 16 yaşında. Allahım sağsalim iyileştirip büyütmeyi nasip etsin bebeklerinizi.

Canım ya ben de kaybettim bebeğimi..
Seni öyle iyi anlıyorum ki..
Hayatta evlat acısı kadar zor bir acı yok...
Rabbim YAR VE YARDIMCIN olsun..
Diğer evlatlarına sağlık versin inşallah...
Dualarımdasın hep.. )=

Çok üzüldüm...
Allah sabır versin yâr ve yardımcın olsun
İnşalah diğer yavrularına sağlık versin Mevlam

Bir bebeğiniz melek olmuş, başınız sağolsun.
Rabbim diğer bebeklerinize şifa ve uzun ömür versin inşallah.
Dualarımda olacaksınız

Hepiniz çok sağolun durumlarında bi değişiklik yok efe solunum cihazına bağlı elif yarım bağlı cihaza süreç zor geçiyor inşallah bugünlerde geçecek yavrularım sağ salim evimize gelicek inanıyorum ege m de şefaatçi olacak inşallah bize tam 1ay oldu dualarınızı eksik etmeyin

Y yesim43 Canım dualarımdasın.. Rabbim sağ salim evine götürebilmeyi nasip etsin inşallah..
Geçmişte de sordum ama sanırım görmedin.. Serklajlı mıydın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…