Türkiye'den yurtdışına gelin gelenler acil bakabilirmisiniz

Ben sizin kabalığınızdan dem vuruyordum. Anlamadığınıza göre tuğla atar gibi söylemek lazım.

Şuan biraz yumuşatmışsın çok kesin hükümler veriyorsun önceki yazışmalarına bak . Bunlar şuan yazdıkların benim cümlelerim . Ama kimse kimseyi atamaz heleki çocuk varsa heleki 16 yaşın altındaysa . Baktım benim söylediğim gibiymiş

Öncelikle benimle bir mesafeyi korursanız sevinirim ve halen aynı şeyi söylüyorum. Bakımından sorumlu bir babası var ve kendi yaşadığım yerden örnek vermek gerekirse, anne ülkenin ortalama gelirini sağlayamıyorsa oturma iznine hak kazanamadığı için polis 'kibarca' gitmesini rica eder. Daha geçtiğimiz günlerde karnı burnunda bir üçüncü ülke vatandaşı kadın ülkesine dönmek zorunda kaldı. Hiçbir şey de engelleyemedi. Dolayısıyla en başında da söylediğim gibi, ülkeler kendi kriterlerini belirliyorlar. Bu hanım için en hayırlı olacak bir danışman ile görüşmek.
Bizim için de en hayırlı olan iletişim kurmamak. Zira sizin iletişim kurma şeklinizden açıkça hoşlanmadım.

Şuan biraz yumuşatmışsın.. çok kesin hükümler veriyordun önceki yazışmalarına bak . Bunlar şuan yazdıkların benim cümlelerim . Ama kimse kimseyi atamaz heleki çocuk varsa heleki 16 yaşın altındaysa . Baktım benim söylediğim gibiymiş. Eğer evlilik çocuksuz bittiyse ülkenin dil şartını yerine getirmediysen ve çalışıyorsan yine seni kimse gönderemez . Çalışmıyorsan devlet sosyal yardım destekli belirli hükümleri yerine getireceksen bunun için sana belli bir süre veririler ülkece değişiklik gösterilen yer burası işte bazı ülkeler derki 2 senen var bazıları 3 sene verir . Sınavı geçersen . Tabii belli evlilik senesini doldurman lazım işte yine değişkenlik gösterdiği yer burasıdır bazı ülkeler derki 5 sene evli kalacaksın bazıları 3 yıl … değişiklikler genelde yıllardır benim okuduğum kadrıyla .. eğer eşler ayrılma aşamasında yine çocuk yok ise evliliklerinin sahte olduğunu söyler veya suç işler özellikle vergi kaçırma suçu işlememişse kimse kimseyi atamaz . Ay yazamıcam artık sanırım anlamışsınızdır . Konunun sahibine gelecek oluraak siz yinede avukatla ilerleyin .

Cevap verme ozaman biri daha ben uzamanım yazmış hala saçma bir laf anlatma çabası zira bende cahile laf anlatmaktan çok yoruldum bana cevap vermeyin .

nerede yaşıyorsunuz rica etsem, cok merak ettim iyi niyetle soruyorum. yani hangi ülke anneyi vatandaş cocuktan ayırıyor gerçekten merak ettim, kabul edersiniz ki cocuk haklarına aykırı bir kanun yaratılmış, gerçekten zor. baltık ülkelerinde misiniz? oralar belki daha seçicidir.

Yani avrupa ülkelerinde yaşamaması gerekir çünkü her sene bir miktar belirlerler ve o miktarın altına düştüğünde sosyal yardım verirler. Bu da açlık sınırın altına düşmemesi için amerikada bu olmaz mesela o yüzden orası amerika zaten . AB değil..Kendisi bir kaç mesaj öncesinde belli bir miktarı geçemeyen komşuyu attılar mı öyle bir şey yazmıştı Sigrid e sorsanız daha iyi olur . Sabahtan beri bir şeyler yazıyor ülkesini tahmin edemedim . Çok yaşanılası yer değil anladığım kadarıyla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…