Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

anaammm bu kurbikle test yapılmazkiii bunu görünce benm çiş ger gider:KK52:

:KK52::KK52: Allah iyiliğini vermesin yaa kayınbabanı benzettiğine bakkk

ayyy anam kusura bakmasın adamcagız severim aslında kendilerini ama azcık öylee napim ki ben o da az yesinnnn :KK9::KK9:

sınavmı var ne zaman sınav olduysa kaç puan aldın?
o kadar uzak kalmışım ki sınav süreçlerine..
ev hanımlığı mesleğimdeki 9.yılım kariyer yapıyorum çocukta yaparım ama korunuyorum:KK52::KK52::KK1:

idolümsün egunallllllllllllllllllllllllllllll...
Beni de al kariyer basamaklarınaaaaa paspasın olayımmmmm :KK52::KK52:

$1 (1).jpg

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

estağfirullah canım...
kariyer basamakları tozlu,cam silmeli,ev süpürmeli vs..:KK1:

bişi sorabilirmiyim :KK3:
canım bu yüklediğim resimlerin hepsi hala duruyo nasıl silincek onlar ya
denedim denedim silemedim eklenti kısmında ilk yüklediğim kaç ay önceki resim duruyo kalabalıklaır temizleyemiyormuyum ?

Geyiginizde bumuydu:KK19::KK19:

Tüp dışı muhabbet ediyoruz şekerim konu dışına çıkıyoruz diye açtık burayı unuttun zannımca:KK1:
Konu başlığına bak bakiimm geyik yazıyormu?
İsteyen geyikte yapar şu an yeterince yapıyoruz zaten:KK53::KK53::KK37:
Benim gibi ciddi bir hatunu bu yollara sevkettiniz:86::86:

Tüp dışı muhabbet ediyoruz şekerim konu dışına çıkıyoruz diye açtık burayı unuttun zannımca:KK1:
Konu başlığına bak bakiimm geyik yazıyormu?
İsteyen geyikte yapar şu an yeterince yapıyoruz zaten:KK53::KK53::KK37:
Benim gibi ciddi bir hatunu bu yollara sevkettiniz:86::86:

KPSS dıyonuz sınav dıyonuz memurluk dıyonuz bunlar ciddi uğraşlar bebeğimmmmmmmmm:KK37::KK37:

saatleri aynı demek iyiymiş aslında ama devlet güvencesi var bir tarafta mutlaka sınav vs..denenmeli..
dershaneye gitme durumun olacakmı peki hazırmısın sınava..

yok canım yaa dersane filan hak getire gidememki sattleri tutmuyor en son araba dönüşü 9 işşen cıkıp gitsem 6 da bursadayım ne zaman ders işleyip dönücem..
vde bişiler yapıyorum daha doğrusu yapmaya calısıyorum ama kafam dolu almıyo hiç bişey
:KK1::KK1:süperrr mesajını begenemiyomusum begendim say:KK16:

bişi sorabilirmiyim :KK3:
canım bu yüklediğim resimlerin hepsi hala duruyo nasıl silincek onlar ya
denedim denedim silemedim eklenti kısmında ilk yüklediğim kaç ay önceki resim duruyo kalabalıklaır temizleyemiyormuyum ?

Güzel soru bilmiyorum:KK1::KK1:
Hiç te aklıma silmek gelmemiş bugüne kadar..,Dursun canım nolcak ne zararı var sana:KK1:

yok canım yaa dersane filan hak getire gidememki sattleri tutmuyor en son araba dönüşü 9 işşen cıkıp gitsem 6 da bursadayım ne zaman ders işleyip dönücem..
vde bişiler yapıyorum daha doğrusu yapmaya calısıyorum ama kafam dolu almıyo hiç bişey

:KK1::KK1:süperrr mesajını begenemiyomusum begendim say:KK16:

Canım keşke onceden tanışsaydık sana tiyormuş verirdim nasıl KPSS ya çalışılır dıye:KK53::KK53:
Söylemesi ayıp değil 95 e yakın bı puan almıştımda tabi sene 2008 idi:KK52::KK52::KK52:

X