Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Neyseki italyan usülü kuru fasülye pilav yapmayacaksın onuda ben yapayım bol soğanlı garnitürü ilen:KK1::KK1::KK25::KK25::KK25:

tatlım bizim hizmetçi sadece dünya mutfagından yemekler yyapıyor
kaç kere dedim biraz türk mutfagını da öğren diye ama işte
arada sırada yiyoruz bizde ama yanına soğan yapmıyoruzzzzzzz:KK20::KK20::KK20:

Kocama gıcık oldum, hiç arkadaş ortamımız yok iş yerinde ki arkadaşlarımla eşlerde dahil olacaktı çorba içmeye gidecektik benimkini zor ikna etim biraz önce aradı ben aşağa geliyorum dedi bende dur ne zaman gideceğimizi öğreneyim dedim sonra öğrendim 8 dedim ooo çok geçmiş işi varmış o gelemezmiş. onun için gidişimizi 7 ye çektim gene olmaz dedi. o saatte çorba içersek sonra ne yiğcekmişiz sanki başka yemek yok orda. Bahane ya gelmemek için. Sonuç olarak diğerleri gidiyor biz gitmiyoruz:KK31::KK31::KK31::KK31:

Boşverrrrr sıkma canını,bı dahasında emrı vaki yap,saatı:KK34::KK34::KK34: tam öğren gıdelecegı zamanda hadı kalk ben sözü verdim,işimizin olmadıgını bılıyorlar ayıp olur de

tatlım bizim hizmetçi sadece dünya mutfagından yemekler yyapıyor
kaç kere dedim biraz türk mutfagını da öğren diye ama işte
arada sırada yiyoruz bizde ama yanına soğan yapmıyoruzzzzzzz:KK20::KK20::KK20:

havaya girdin bakıyorum daha da iflah olmazsın sen:KK9::KK9:
soğan sarımsak candır:KK25::KK25::KK25::KK1:

Ben geldim :KK3:

Topigimiz ve geyiklerimiz hayırlı olsun canlarım:KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin datlummmm
elit elit takılıyorduk şurda bak içimdeki genlerim harekete geçti
ozaman benden sana ilk geyik gelsin $imgres.jpg

Boşverrrrr sıkma canını,bı dahasında emrı vaki yap,saatı:KK34::KK34::KK34: tam öğren gıdelecegı zamanda hadı kalk ben sözü verdim,işimizin olmadıgını bılıyorlar ayıp olur de

Bu fikri uygulayabilmek için senin ki gibi bir eş lazım canım..
Adamına göre oluyor sen türünün son örneği bir eşe sahipsin ve ısrarla eşinin üremesi lazım bu konuda yardımcı ol nesli tükenmemeli:KK76::KK76::KK76:

Yeni topik yapmışız ya ben yokken:) hayırlı olsun:)

Allah önce akıl fikir versin sağlık herşeyden önde geliyor bak halimize gencecik kadınlar ne durumdayız:KK53::KK53::KK37::KK37::KK35::KK35::KK1:
Bir akımın kurbanı olduk sürreallerim benim..Gerçeküstü düşünen kızçelerim:KK16::KK16::KK16:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

havaya girdin bakıyorum daha da iflah olmazsın sen:KK9::KK9:
soğan sarımsak candır:KK25::KK25::KK25::KK1:

soğan sarımsak dedin mi özüme dönerim hemen :KK8:
bölcen soganı dörde bancan tuza atcan agzına ohh misss
dövcen sarımsagı atcan yogurda bancan ekmeğiii oh misssssss:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Geçen gün phala seni sordu bana nerde diye bende merak ediyorum dedim nerdesin seeennnn:KK19:

Ya valla özledim çok giremedim 2haftadır:KK43: okul bitti seminer dönemindeyiz giremedim fırsat bulup canim ya topik güzel olmus:)

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

soğan sarımsak dedin mi özüme dönerim hemen :KK8:
bölcen soganı dörde bancan tuza atcan agzına ohh misss
dövcen sarımsagı atcan yogurda bancan ekmeğiii oh misssssss:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Her türlü iştah açıcılar lakin ben çok dikkatli tüketirim kesinlikle akşam yemekleri dışında yemem o da biri gelemeycekse o akşam..
Çat kapı gelen olursada misafir umduğunu değil bulduğunu koklar artık :KK25::KK25::KK1:

Son düzenleme:
Bu fikri uygulayabilmek için senin ki gibi bir eş lazım canım..
Adamına göre oluyor sen türünün son örneği bir eşe sahipsin ve ısrarla eşinin üremesi lazım bu konuda yardımcı ol nesli tükenmemeli:KK76::KK76::KK76:

Ya maşallah tek sıkıntım babasını çok seviyor o konuda adam etmeye çalışıyom ama zorlanıyorum:KK47::KK47:
Haaaaa bide ev işlerinde yardım etmıyor

Her türlü iştah açıcılar lakin ben çok dikkatli tüketirim kesinlikle akşam yemekleri dışında yemem o da biri gelemeycekse o akşam..
Çat kapı gelen olursada misafir umduğunu değil bulduğunu koklar artık :KK25::KK25::KK1:

Allahım ben hangi insanlarla arkadaşlık yapıyorum:KK25::KK25:
Nerde balım o elit zengin cevrem.....kokudan bayılacağımmmmmm

X