Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

bazen benim eşimde aynısından yapıyor:KK47:
onlar plan yapınca biz koşa koşa gidiyoruz
ama biz plan yapınca bin dereden su getiriyorlar

Aynen öyle sinir oldum ya. Kuzenimi istemeye geldiler babası yok ailece gittik bizim bey gelmedi, düğüne gideriz dedi. Dün eşimin teyzesi arıyor bayramda kızını istemeye geleceklermiş burada mıyız diye soruyor. Yaaaa şimdi bende onun gibi gitmeyim ama biz yapmayız.

Her türlü bahaneyi uydurmuş gitmemek için ve istediğide olmuş..
Kalabalık ortamları sevmiyordur belki tam olarak bilemiyorum ama o ortamda rahat edemeyeceğini düşünmüş olabilir..
Çekingen içe kapalı bir kimsemi kendisi..

Değil ama annemin dediği gibi saraylı bizim ki. :KK47::KK47::KK47::KK47:

Tatil planları yapılmış biride dememiş ki egunal ıda götüreyim:63::63:
Belki gidemicem sıcak yaz günlerini ayaklarımı leğene doldurduğum buzlu suyla geçircem ne düşüncesiz kimselersiniz siz:KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37:
Neyse elitimde sitemizin havuzu var leğene ihtiyacım yok:KK12::KK12::KK12::KK1::KK1:

Aynen öyle sinir oldum ya. Kuzenimi istemeye geldiler babası yok ailece gittik bizim bey gelmedi, düğüne gideriz dedi. Dün eşimin teyzesi arıyor bayramda kızını istemeye geleceklermiş burada mıyız diye soruyor. Yaaaa şimdi bende onun gibi gitmeyim ama biz yapmayız.

ahh işte gönül gitme diyo ama biz yapamıyoruz niyeyse:KK31:

Tatil planları yapılmış biride dememiş ki egunal ıda götüreyim:63::63:
Belki gidemicem sıcak yaz günlerini ayaklarımı leğene doldurduğum buzlu suyla geçircem ne düşüncesiz kimselersiniz siz:KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37:
Neyse elitimde sitemizin havuzu var leğene ihtiyacım yok:KK12::KK12::KK12::KK1::KK1:

hangi site :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Akşama ne yemek yaptınız kızlar fikir verin bana..
ben diyetteyim salata yicimm sadece
eşime de fırında pattes köfte yaptım canınız çekmesinde:KK53:
ayy bide beyaz lahanayı ince ince dogruyorsun çiğden bide havuşç rendeliyosun
içine bi sos var onu döküyorsun harika bişi oluyoooooooooo:KK56:

elitizz dimi unuttum bi an çirkeflik yapıodum elit oldugumu unutupp:KK9::KK9::KK9:

unutmamak lazım asalet damarlarımızdaki asil kandan geliyor soyumuz teeeeee, oldukça önemli yerlere dayanıyor elit olmak ona göre davranmak şart:KK12::KK12::KK12::KK1::KK1:

Son düzenleme:
ben diyetteyim salata yicimm sadece
eşime de fırında pattes köfte yaptım canınız çekmesinde:KK53:
ayy bide beyaz lahanayı ince ince dogruyorsun çiğden bide havuşç rendeliyosun
içine bi sos var onu döküyorsun harika bişi oluyoooooooooo:KK56:

bende köfte yapcam ki buzluktan kıyma çıkardım fırına atıcam kendilerini yanınada garnitür mantar patates bişiler eklemem lazım..
o soslardan bende de var çok lezzet veriyor gerçekten..

bende köfte yapcam ki buzluktan kıyma çıkardım fırına atıcam kendilerini yanınada garnitür mantar patates bişiler eklemem lazım..
o soslardan bende de var çok lezzet veriyor gerçekten..

heh işte o soslardan :KK56: (reklam olmasın vermiyim adını:KK1:)
pattes püresi yap en basiti valla

heh işte o soslardan :KK56: (reklam olmasın vermiyim adını:KK1:)
pattes püresi yap en basiti valla

patatesi güvercinlere attım ya kalmadı:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:
hep senin yüzünden işte...
neyseki geçen kavurduğum patates var salçalı acılı soğanlı bişi pek leziz oluyor onu koyuveriyim yanına..
gerçi kendisine kin besliyorum zıkkımın kökünden oturtmada yapabilirim hiç belli olmaz:63:

X