Tüp bebek yardımcı olun

Allah yardimciniz olsun. Bence tup bebege baslamadan once tuplerdeki olayi çözün. Ilk tup bebek denemem basarisiz oldu cunku tuplerim tikaliydi. Acilmadi. Sivi birikmis. Oradaki sivi rahime sizdigi icin embriyoyu öldürüyor. Ankara bilkent sehir hastanesinde tuplerim alinda. Ikinci denemem pozitif oldu ve suan 12+5 haftalik hamileyim. Dedigim gibi ilk önce tuplerinizdeki sorun ne onu mutlaka bulup çözün. Yoksa emekleriniz bosa cikabilir.

Amin . Size de Maşallah rabbim saglıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin sıvı birikimi değilde enfeksiyondan tıkanmış tüp bebek ıcın uygun denildi yani

Amin . Size de Maşallah rabbim saglıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin sıvı birikimi değilde enfeksiyondan tıkanmış tüp bebek ıcın uygun denildi yani
Cok teşekkür ederim insallah sizde kisa sürede emeginizin karsiligini alirsiniz sormak istediğiniz bisey olursa her konuda hic cekinmeyin

Anladım zor olmuştur git gel süreç ulaşım falan
Yani şöyle yaz tatili dönemin de olduğu için oglumu yanımda götürüp getirebildim sıkıntı olmadı. Onun dişin da burdan 3 Saat sürüyor yol kendi aracimizla gittik geldik. Ama siz istanbuldan hızlı trenle ayni sürede gidip gelebilirsiniz

merhaba rahim filmini nerede çektiğiniz acaba ankarada

Bende merak ediyorum nasıl acaba tavsiyeleri bide şimdiki fiyatları nedir tolga bey’in bilen var mı? Çok pahalı diyorlaf

Bende merak ediyorum nasıl acaba tavsiyeleri bide şimdiki fiyatları nedir tolga bey’in bilen var mı? Çok pahalı diyorlaf
Kişiden kişiye tedaviye değişiyor muhtemelen 60 dan başlıyor özeller ben görüştüğümde dondurma falan hepsi ılaclarla 150 yi bulur dendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…