Tüp bebek yardımcı olun

Çok pahalı değil mi zaten ilaçlar da 50 bini buluyor dondurma ucretı falan derken baya uçuyor
Evet, maalesef pahalı. Katılıyorum. Ama ekstra bir dondurma ücreti verilmiyor. Transfer ücreti ayrı veriliyor sadece. O da en son 40 bindi.
Özel klinik olduğu için işlemler Genartta yapılıyor. Bu yüzden de fiyatlar artıyor. Ama ilaçlar, transfer ücreti, histeroskopi derken zorluyor.

Evet, maalesef pahalı. Katılıyorum. Ama ekstra bir dondurma ücreti verilmiyor. Transfer ücreti ayrı veriliyor sadece. O da en son 40 bindi.
Özel klinik olduğu için işlemler Genartta yapılıyor. Bu yüzden de fiyatlar artıyor. Ama ilaçlar, transfer ücreti, histeroskopi derken zorluyor.
Rabbim herkesin yardımcısı olsun . Cebınde parası olmayan napsın günah vallahi

Al iste cok pahali ya niye yani bu kadar yuksek her yer 68-78 bin arasi ya adama gitmek istiyorum ama pahali diye gidemiyorjm
övgüden dolayı herkes öneriyor die . Geçen bı hastaneyle görüştüm aynı hastane odaları karşı karşıya biri 60 dedi biri 120 bin dedi şaşırdım

Al iste cok pahali ya niye yani bu kadar yuksek her yer 68-78 bin arasi ya adama gitmek istiyorum ama pahali diye gidemiyorjm
Aslında 80 bindi ama zam gelmiş.
Benim ilk gittiğimde ön görüşme falan yoktu ama sanırım şimdi ücretsiz ön görüşme yapıyormuş hocamız. Dilerseniz gidin, görüşün. İşinde çok iyi bir doktor. Gidip pişman olan görmedim.
Gerçekten bu yolda hepimize kolaylık versin her bakımdan.

övgüden dolayı herkes öneriyor die . Geçen bı hastaneyle görüştüm aynı hastane odaları karşı karşıya biri 60 dedi biri 120 bin dedi şaşırdım
Aaa iste bu durum bana etik gelmiyor reklami iyi yapan daha pahali olmamali. Tam bir ticaret ya allahim insallah dogal yollardan olur ya

Valla seviyorum böyle doğal ınsanı gerçekten bazıları salakca davranıyor doğru dediniz . Hakaret taraftarı değilim ama karşısındakini salak yerıne koymak isteyenler hakediyor
Yoo hakaret etmiyorum bariz salaklar. O okulu okuyan adam bi rahim filminde ki sosis şeklini gördüğü halde normal derde salaktır. Yada insan sağlığıyla oynayan şerefsizdir. Ben başka bir tanım bulamadım o yanlış teşhisi benim 3 yılıma 500binime 2 ameliyatıma maal oldu. Allah belasını versin diyorum.

Yoo hakaret etmiyorum bariz salaklar. O okulu okuyan adam bi rahim filminde ki sosis şeklini gördüğü halde normal derde salaktır. Yada insan sağlığıyla oynayan şerefsizdir. Ben başka bir tanım bulamadım o yanlış teşhisi benim 3 yılıma 500binime 2 ameliyatıma maal oldu. Allah belasını versin diyorum.
Çok haklısınız şimdi bebiş varmı yoksa ilk hamileliğiniz mi

X