Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Evet bırakmamı söyledi.
Ben de çok üzüldüm ama nasip bakalm..
Yeni başladık bakalm bizi nasıl bir süreç bekliyor.
Doktor embriyoda hastalık varsa tutunmaz dedi
Çok geçmiş olsun, hazırda embriyolarınız var mı? Pgt isteyecek muhtemelen.

Merhaba 🙂
Yarın embriyo transfer işlemim gerçekleşecek.salı günü yumurta toplama yapıldı bu durumda 3.gün embriyosu oluyo dimi ?
Aşırı heyecanlıyım :))
Benim aynı zamanda rahmimde 5adet miyom var ve yeri sıkıntılı olan 5 cm
Bu rağmen denemeyi seçtik şuanda herşey yolunda
Ama yarın için çok heyecanlıyım

Merhaba 🙂
Yarın embriyo transfer işlemim gerçekleşecek.salı günü yumurta toplama yapıldı bu durumda 3.gün embriyosu oluyo dimi ?
Aşırı heyecanlıyım :))
Benim aynı zamanda rahmimde 5adet miyom var ve yeri sıkıntılı olan 5 cm
Bu rağmen denemeyi seçtik şuanda herşey yolunda
Ama yarın için çok heyecanlıyım
Evett 3.gun embriyosu oluyor. Miyomla ve 3. Gün embriyosu ile gebelik elde edenleri okudum..
Meryem suresini çok dinleyin çok rahatlatıyor. Bir de bence çok okumayın kişiyi ister istemez strese sokuyor :)
Ben stresin çok etkilediğini düşünüyorum kendimde

Evett 3.gun embriyosu oluyor. Miyomla ve 3. Gün embriyosu ile gebelik elde edenleri okudum..
Meryem suresini çok dinleyin çok rahatlatıyor. Bir de bence çok okumayın kişiyi ister istemez strese sokuyor :)
Ben stresin çok etkilediğini düşünüyorum kendimde
Stres yapmıyorum ama heyecanlıyım aşırı hassasım zaten duygusal ..
Okucam inşaallah Meryem suresini🤲🏼 Rabbim herkese hayırlısını versin
Teşekkür ediyorum yorumunuz için de :)

Amin umarım öyledir ama 7.gun yaptığım test negatif çıkınca umudum çok kırılmış..

1 12sevgi12 nerelerdesin 😔
Burdayım canım daha yeni kendime geldim valla. Vardır bi hayır senin için de benim için de o kadar duaya emeğe rağmen olmadıysa Allah olmasını istemedi ya da zamanı daha var. Yapicak bişey yok 47 yaşında evlat sahibi olanlar var biraz kendimi toparlıyım da başka bi doktorla görüşcemaynı yerde güvenmem artık

Canımsın üzülme sakın tamam mı veren de alan da Allah vermediyse daha iyisini nasip edecektir eminim😔
Çok üzüldüm ilk etapta ama elhamdülillah kendime çabuk geldim. Sadece her şey çok güzeldi. Acaba genetik için doktorla konuşsam mi diye düşündm

Stres yapmıyorum ama heyecanlıyım aşırı hassasım zaten duygusal ..
Okucam inşaallah Meryem suresini🤲🏼 Rabbim herkese hayırlısını versin
Teşekkür ediyorum yorumunuz için de :)
Amin 🌸🌸
Transfer işlemi çok kolay zaten içiniz o noktada da rahat olsn ❤️

Burdayım canım daha yeni kendime geldim valla. Vardır bi hayır senin için de benim için de o kadar duaya emeğe rağmen olmadıysa Allah olmasını istemedi ya da zamanı daha var. Yapicak bişey yok 47 yaşında evlat sahibi olanlar var biraz kendimi toparlıyım da başka bi doktorla görüşcemaynı yerde güvenmem artık
Doktorla ilgili içinin rahat olmadığı kisimlar mi oldu canm ?
Bizim de olacak Allah'ın izniyle. Vakti gelince 🌸

Tekrar transfer ücretini sordum. 17 bin ₺ fiyat verildi.

Doktorla ilgili içinin rahat olmadığı kisimlar mi oldu canm ?
Bizim de olacak Allah'ın izniyle. Vakti gelince 🌸

Tekrar transfer ücretini sordum. 17 bin ₺ fiyat verildi.
Evet doktorun beni soğuttuğu bi kaç şey oldu 1.si eşimin sperm testi başka hastanede yapılmıştı testi getirdim. Eğer emin değilseniz kendi hastanenizde de test yaptırabiliriz dedim. Bu kadar büyük hata olması mümkün değil çok iyi görünüyo değerleri dedi. Ilerleyen süreçte de eşinde sorun olabilirdiye kendine bi bahane buldu

Duygularınızı nasıl kontrol ettiniz? Dört gündür gözümün yaşı dinmedi. Olumlu düşünemiyorum. Bana tutunacak bir dal umut verir misiniz
Umutsuz olmayin ama devlette rahim filmi çektirin tüplerde sorun yok ise maddi durumunuz elveriyorsa hemen tüp bebeğe gidin . Evlilik suresj yeni bekleyeyim diye sakın düşünmeyin amh düşük çünkü baya. Ben amh öğrendiğimde 0,79 di doktorum çok az zamanımız kalmış diye acele ettirdi. Sonra amh düşük olunca yumurta sayısı da az oluuor tüp bebek denemeniz de fayda var

X