Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Hayırlı olsun keseyi gördükten 1 hafta 10 gün sonra falan duyulur. Bazen daha geçe kaldığı da oluyor.

Kızlarrrr nasılsınız ??
Bugün transfer sonrası 6.gunum.
Göğüs hassasiyetim tamamen gitti sayilir. Bir an da neden bu kadar azaldı anlamadım.
Şişkinliğim de çok azaldı..
Benimde 6. Günüm kasık ağrım var ve karnımda aşırı bi şişlik var sanki midem patlıcak göğüs hassasiyetim hiç olmadı benim ya bi sorun yoktur inşallah yatın kan vercem inşallah

Karnım çok ağrıyor benim ya birde göğüs hassasiyeti bende 30 Ocak transfere oldum
Her an adet olacakmışım gibi bir ağrı var halbuki ilaç kullanıyoruz adet olmayız ama neden böyle yapıyoruz bilmiyorum bende yarın erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum miraç kandili yüzü suyu hürmetine Âmin

Canm hayırlı olsun .. İlk sonucunu alan vmsensin ve ne güzel ki pozitif
Evde hiç gebelik testi yapmış mıydın?

Kızlar bugün kaset test yaptım. 2. Çizgi hiç çıkmadı bile ..
önce kanda sonra idrarda çıkıyo diye biliyorum kan testi yaptırsan neyse de idrarda belli olmaz. Valla ben yarın kan testi yapcam böle olmucak ama sağlıkocagnda biliyo perşembe günü test yapcağını yinede yapar inşallah

Kızlar merhaba, tecrübeli olanlara birşey sormak istiyorum... ben 22 ocakta iğnelere başladım ve 2 şubat yani cuma günü yumurtalık alındı, bugün de döllenme olmadı bilgisi verildi... süreç bana çok hızlı geldi.. Devlet hastanesi olduğu için de, oldu bittiye getirdiler gibi geliyo.... hepinizde süreç bu kadar kısa mı oldu?

Canm merhaba

11 günlük bir süreç döllenme için yeterli..
Zaten embriyo gelisimi 5-6 gunde belli oluyor. Eğer döllenme olmamışsa o zaten 24 saat içinde belli oluyor diye biliyorm.

Merhabalar Allah'a şükür kendimi iyi hissediyorum bugün. Dün evime geldim. Eşim etrafımda dört dönüyor iki gündür maşallah. Özünde çok iyi ama deli damarı tutunca birbirimize girmesek. Dün ben de adet olucam sandım günü gelmişti, ama progesteron kullanınca olmuyormuş içim rahatladı. Karnimda şişlik kasıklarda hafif ağrı var

Canm hayırlı olsun .. İlk sonucunu alan vmsensin ve ne güzel ki pozitif
Evde hiç gebelik testi yapmış mıydın?
Çok teşekkür ederim sende güzel sonuç alırsın inşallah 2 tane erken gebelik 1 normal test yaptım 6. Günden itibaren hepsinde çıktı

Çok teşekkür ederim sende güzel sonuç alırsın inşallah 2 tane erken gebelik 1 normal test yaptım 6. Günden itibaren hepsinde çıktı
Ben de bugün test yaptm tam 6.gunum ama ikindi sonrası ve akşam yaptim. Normal kaset testti ve tek çizgi çıktı. 5.gun testinde negatif mi çıkmıştı? 30 Ocak transfer olmuştu değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…