Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Mühim olan hamileliğin sağlıklı ilerlemesi. O yüzden sabretmeye çalışıyorum. Önceki gebeliğimde 5,5 aylıkken kaybettim yavrularımı. Transfer pozitif olur da süreçte sabırlı olmak lazım. Yine de rabbim muradımızı içimizde bırakmasın.
Ben de o yüzden yapmıyorum sabrediyorum. Daha önce üç kez gördüm pozitif. Bir sürü fotoğraf video var ama malesef ilerlemediler😞

Ben de o yüzden yapmıyorum sabrediyorum. Daha önce üç kez gördüm pozitif. Bir sürü fotoğraf video var ama malesef ilerlemediler😞
Allah yardımcımız olsun, çok zor. İnşallah bu defa sağlıklı evlatlar doğuracağız. Sabırlı ve temkinli olmakta fayda var. Transferden beri kendimi boşluğa düşmüş hissediyorum.

Mühim olan hamileliğin sağlıklı ilerlemesi. O yüzden sabretmeye çalışıyorum. Önceki gebeliğimde 5,5 aylıkken kaybettim yavrularımı. Transfer pozitif olur da süreçte sabırlı olmak lazım. Yine de rabbim muradımızı içimizde bırakmasın.
Allahümme amin ...
O kadar haklısın ki Rabbim sağlıkla tutunmalarini ve sağlıkla doğmalarını nasip etsin ..

Hiç hamile kalamamaktansa sanki kaldığını bilmek daha mı rahatlatıcı olur diye düşünüyorum bazen 😔

Kızlarrr merhaba ..
Nasılsınız ?
@esasel nasıl oldun ? Biraz daha iyi misin ?

Bugün benim ruh halim biraz gergindi. Sabah 3-4 kere ağlama krizine girdim 🤭
Transferden sonra ilk defa dışarı çıktı biraz gezdim..
Adet olma belirtileri yaşıyorum.
Aşırı şişkinlik var. Şimdi de çok çok az ve çok çok açık kahverengi lekelenme oldu. Umarım adet olmuyorumdur.
Şimdi doktoruma mesaj attım. Estrofem kullanılırken adet olunur mu diye ?
Bakalm ne diyecek..
Canım yerleşme kanaman olmuş büyük ihtimalle ne dedi doktor bende gelmedi yerleşme kanaması bakım gelir inşallah bugün yarın :KK43:

Canım yerleşme kanaman olmuş büyük ihtimalle ne dedi doktor bende gelmedi yerleşme kanaması bakım gelir inşallah bugün yarın :KK43:
Canm yerleşme olduğunu çok düşünmuyorm sarıydi. İlaçların etkisi de olabilir. Bir de ben araştırdım. Yerleşme kanaması %25-30 civarında goruluyormus

Kızlarrrr nasılsınız ??
Bugün transfer sonrası 6.gunum.
Göğüs hassasiyetim tamamen gitti sayilir. Bir an da neden bu kadar azaldı anlamadım.
Şişkinliğim de çok azaldı..

Benimde göğüs şişkinliği falan gitti hassasiyet çok azaldı bugün baya yürüdüm sağlık ocağı eczane hastane falan hamladım diyemidir bilmiyorum kalça ve bacaklar ağırdı

Kızlarrrr nasılsınız ??
Bugün transfer sonrası 6.gunum.
Göğüs hassasiyetim tamamen gitti sayilir. Bir an da neden bu kadar azaldı anlamadım.
Şişkinliğim de çok azaldı..
Benim de tüm hassasiyetler azaldı. Önceki gebeliğimde de öyle olmuştu. Sakin kal canım inşallah bebeklerimiz bizimledir.

Kızlar bişey soracağım şimdi diyelim ki pozitifi gördük(inşallah) kalp atışı ne zaman oluyordu

Kızlar bugün test günümdü transferin 13. günü sonuçum 382 çıktı doktora 2 şubatta 118 çıkan sonucumu söyleyince tekrar tahlil yaptırmana gerek yok dedi 17 şubata randevu verdi keseyi görmek için kalp atışı kaçıncı haftada duyulur

Kızlar kasıklarımda rahimde bir ağrı hissediyorum ara ara girip çıkıyor hafifliyor. Bu ağrıyı ilk transferimde de hissetmiştim ve pozitifti. Ağrının rahimden kaynaklı olduğunu da daha önce doğum yaptım rahim çevresine masaj yapılmıştı, oradan biliyorum. Bir de geceleri bir iki kez kasılma da hissediyorum benzer belirtiler hisseden var mı acaba? Dudak kuruluğu aşırı susama var bir de.
Bende de aynıları var canım ama ilkinde denolöuştu negatifti bende inşallah bu sefer pozitiftir

Testim pozitif 13. Günündeyim 17 şubata randevu verdi doktor kese için
Hayırlısı olsun canım ben de bugün gittim keseyi gördük çok şükür de kafamı bir şey kurcaladı kese görmeye çağırıldığında doktor sadece kese mi görmeyi bekliyor yoksa şöyle mi oluyor kese görmeye gidince kese ve içinde bebek görüp sonra mı kalp atışı duyuluyo

X