Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Birşey sorcam ben 12-17 ocak adet tarihimdi 26sında transfer oldum adet tarihim 20şubat gibi benim o zamanı mı beklemem gerekiyo anlamadım ?
Yok canım ben adete yakın olunca adet ağrısı çekiyorsun oda mı yok diye soracaktım. Mesela benim 6. Günüm bugün adet başlangıç günüm ve adet ağrısı çekiyorum

Ay çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah

Bende ilk iş aklıma annem gelmişdi. Sen annene gitmişsin ben annemi aradım bizim eve gelsin diye. Eşim annem gelmesin diye kendini toparladı biraz:) Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin
Kesinlikle amin . Aileye çoğu şeyi yansıtmayan biriydim onun yüzünden anladılar. Onlara da kötü izlenim oluyor

Kızlarrr merhaba ..
Nasılsınız ?
@esasel nasıl oldun ? Biraz daha iyi misin ?

Bugün benim ruh halim biraz gergindi. Sabah 3-4 kere ağlama krizine girdim
Transferden sonra ilk defa dışarı çıktı biraz gezdim..
Adet olma belirtileri yaşıyorum.
Aşırı şişkinlik var. Şimdi de çok çok az ve çok çok açık kahverengi lekelenme oldu. Umarım adet olmuyorumdur.
Şimdi doktoruma mesaj attım. Estrofem kullanılırken adet olunur mu diye ?
Bakalm ne diyecek..

İnşallah tutunma lekesidir o. İnşallah hayırlı haberler alacaksınız

Aminnn ..
Doktorum estrofemi aksatmadan saatinde alıyorsan adet görmeyeceğimi söyledi.
Ben estrofemi saati saatine almıyorum, öyle mi almak gerekiyormuş. İnşallah bir aksilik yaşamam. Gece al demişti doktorum. Gece hormon salınımı artar diye. Ben de geceleri uyumadan alıyorum.

Ben estrofemi saati saatine almıyorum, öyle mi almak gerekiyormuş. İnşallah bir aksilik yaşamam. Gece al demişti doktorum. Gece hormon salınımı artar diye. Ben de geceleri uyumadan alıyorum.
Gece saat kaçta icmen gerekiyor saat vermedi mi ?

Benm saatlerim; sabah 8, öğle 15.00 akşam 23.00

Evet önceki transferde de yine vajenden de almıştım, pozitifti. Yarın 6. Gün. Geçen defa 6. Gün testle öğrenmiştim test perileri yokluyor test yapsam mı acaba
Evde var mı ?? Varsa iyi dayanıyorsun helal olsn
Yarın okullar açılıyor artık yoğunluktan çok düşünmem gibime geliyor :))

Evde var mı ?? Varsa iyi dayanıyorsun helal olsn
Yarın okullar açılıyor artık yoğunluktan çok düşünmem gibime geliyor :))
Test almadım bu yüzden. Ama ne bileyim 6. Gün pozitif görmek de büyük şansmış şimdi 10. Gün pozitif olanları görünce sabretmeye çalışıyorum.

Test almadım bu yüzden. Ama ne bileyim 6. Gün pozitif görmek de büyük şansmış şimdi 10. Gün pozitif olanları görünce sabretmeye çalışıyorum.
Çok doğru. Bu sefer stres olursun. Benm dün 4.gunumdu negatif çıktı diye moralm bayağı bozuldu. Aslnda bozulmadığını düşünmüştüm ama bayağı bozulmuş

Çok doğru. Bu sefer stres olursun. Benm dün 4.gunumdu negatif çıktı diye moralm bayağı bozuldu. Aslnda bozulmadığını düşünmüştüm ama bayağı bozulmuş
Mühim olan hamileliğin sağlıklı ilerlemesi. O yüzden sabretmeye çalışıyorum. Önceki gebeliğimde 5,5 aylıkken kaybettim yavrularımı. Transfer pozitif olur da süreçte sabırlı olmak lazım. Yine de rabbim muradımızı içimizde bırakmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…