Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Amin cumlemizinkine yardimci olsun ins cnm sen iyi bak esine cnm bal findik badem yedir gun icinde sayiya cozum kolay bizimkisi daha zor morfoloji illetini kimseye vermesin rabbim ins
Allahim hepimize nasip etsin canim hepini yediriyorum sagolasin

Amin canim cok sagol insallah hayirlisi olsun...

Aaa konyalilar gelmiş..bende konyada yaptirdm kizlar belki eski mesajlarda görmüşsunuzdür..medicana konya necati özçimen de..

Yasim 29 cnm bende bisey yok ama esimin morfoloji hafif dusuk dediler kadindogumculara gore aslinda problem bile degilmis ama bence problem yani neden novafertil peki
Konyada akramizin tavsiyesiyle gittik gorusmeye begendim sevdim de acikcasi akrabamizin iki tanidigininda gebelik oluşmuş birinin ikiz

Konyada akramizin tavsiyesiyle gittik gorusmeye begendim sevdim de acikcasi akrabamizin iki tanidigininda gebelik oluşmuş birinin ikiz
İns cnm ins gonlumuze gore olur yaa benimde tanidiklarim yaptirdilar pek memnun kalmadilar o yuzden sordum ins hepimizin yuzunu guldursun rabbim yaa ne kadar ucret cikti peki belli nmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…