Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Bugun transferden sonra 4. Gunum kasiklarim sertlesti dokundukca agriyor we adet sancisi gibi agrilarim basldi son adetim 26 agustostu iki gun sonra yani korkuyorum acaba adetmi olacam

Bugun transferden sonra 4. Gunum kasiklarim sertlesti dokundukca agriyor we adet sancisi gibi agrilarim basldi son adetim 26 agustostu iki gun sonra yani korkuyorum acaba adetmi olacam
Canım benim aynı duyguları paylaşıyorum şu an. benimde transfer sonrası 5. Gün ve son adetim 27 Ağustos kasıklarımda sertleşme yok ama bugün adet olacakmışım gibi belirtilerim başladı kasık ağrısı, üşüme, soğuk soğuk terleme hayırlısı ne diyelim

Oyle canim hayirlisiyla Rabbim hepimize anne olmayi nasip etsin insallah gittikce artiyor adet belirtileri bakalim bekleyip gorecegiz yapacak baska bisey yok malesef

Sağ ol canım benim nasıl oldun sen iyi misiniz
Çok şükür canım bebek iyi çok şükür beni zorlamaya devam bulantılar artı zorlu kusma süreçleri zofran bile işe yaramıyor gibi sen nasılsın dualarım seninle rabbim bebeğinle seni de te vakitte kavuştursun inşallah instag varsa seni takip edeyim benim banuşah

Bende öyle hissetmiştim kişiden kişiye değişebiliyor stres yapmayın inşallah hayırlı haberler verirsiniz bize önemli olan stresten uzak durun yeter

Kizlar bana yardimci olun nolur kafam cok karisik bana ekimde yapilcak tup bebek ama mikrocip yok dedi dr klasik yontemle yapilcakmis bu sekilde olup tutan var mi bana yardim edebilir misiniz

Bende öyle hissetmiştim kişiden kişiye değişebiliyor stres yapmayın inşallah hayırlı haberler verirsiniz bize önemli olan stresten uzak durun yeter
İnsallah canim hayirli olsun bebisin insallah bizde pozitifleri goruruz bel agrin warmiydi senin benim transfer gununden beri belim cok agriyor normalde belim problemli hassas bolgem yani ondan mi acaba

Kizlar dun yumurta toplamam yapildi dun kanamam oldu biraz. Bugun hala kahverengi lekenlenmeler oluyor. Sorun olur mu? Persembe transferim var insallah.

İnsallah canim hayirli olsun bebisin insallah bizde pozitifleri goruruz bel agrin warmiydi senin benim transfer gununden beri belim cok agriyor normalde belim problemli hassas bolgem yani ondan mi acaba
Belki ondandır canım benim kasık ağrım vardı adet olacak gibi ha oldu ha olacak oldu rabbim nasip ederse hiç birşey engel olmaz sen dua et içini ferah tut ben düşük tehditi eçirdm 5 haftalık iken 2 hafta hastanede yattım bozulmuş kese dediler hatta doktorlarım (o hastanede hemşireyim ) üzülmemem için iyi olacak deyip geçiştiriyordu onların bile ümidi yoktu 6+5 de kalp atımı duyuldu ve hepsi çok şaşırdı mucize olarak gördüler 7 de de kalp atımı devam edince taburculul ve yatak istirahatine devam şimdi 10+2 deyim ve bulantı kusma ile cebelleşiyorum rabbim kimsenin emeğini boşa çevirmesin silerin sıkıntısız pozitif sonuçları olsun inşallah stresten uzak dur ama canım ve kendini rabbime teslim et

Kizlar bana yardimci olun nolur kafam cok karisik bana ekimde yapilcak tup bebek ama mikrocip yok dedi dr klasik yontemle yapilcakmis bu sekilde olup tutan var mi bana yardim edebilir misiniz
Benim klasik yöntem oldu mikrocio yapılmadı ama bizde sebebi bilinemeyen infertilite vardı ektobik gebelik geçiren iki kez çok şükür hamileyim darısı sana olsun canım benim

Kizlar oncelikler bu surecte olan evlat isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar nasip olsun insallah
Lutfen yardim edin bana da . Nerede soracagimi bilemedim. Esimin sperm sonuclarini aldik ama bir sey anlamadim.
Sperm konsantrasyonu <2 yaziyor bu ne demek? Lutfen bilen birileri varsa kotu bir sey mi bu nedir

Canım tam olarak test sonucunda ne yazıyor acaba

En onemliside o degilmi zaten teslimiyet Rabbim sana bagislasin insallah canim kendini yorma we duaya dewam kucagina alana kadr insallah ikizmi bebislerin?
Rabbim imtihanda kazananlardan eylesin insallah insaniz iste ne kadarda sabretsek dile geliyo mutlaka Rabbim kolay getirsin insallah

Benim klasik yöntem oldu mikrocio yapılmadı ama bizde sebebi bilinemeyen infertilite vardı ektobik gebelik geçiren iki kez çok şükür hamileyim darısı sana olsun canım benim
Ayy cnm cok sukur yaa cvp veedigin icin cok tsk ederim bana acayip moral oldu bizde sadece morfoloji dusuk digerleri super diyo dr ins bende ekimde olcam sizlerin araniza katilirim bende ins

Cnm benim bildigim kadariyla sperm sayisinin dusuk oldugu ifade ediliyo yani normalde 15milyon sinir ama sizinki 2milyonun altindaymis sen biran evvel keciboynuzu kuru yapmalisin cok ise yariyo cnm

Kizlar bisey sorcam ben tüp bebek tedavisini il disinda yaptircam adetimi istedigim tarihte gelmesi için 15 20 gün geciktirici primolut n 5 mg hap kullansam olur mu sizce size bi sorup doktora oyle daniscam

Kizlar hapsurdum we kasiklarim cok agridi bicak saplanmis gibi sanki icimde birsey koptu olacagi warsada olmaz gibi artik Allahim sen yardim et

Kizlar hapsurdum we kasiklarim cok agridi bicak saplanmis gibi sanki icimde birsey koptu olacagi warsada olmaz gibi artik Allahim sen yardim et
Sole dusun cnm normalde gebe kalanlar hic mi hapsurmuyolar hamileliklerini bilmeden insanlar neler neler yapiyolar bi hapsurma bi ikinma ne biliyim baska zorlayici eylemler engel olacagini dusunmuyordum ve hatta gecenlerde bi yazida da okudum verilen ilaclari duzenli kullanin gerisi teferruat diye sen merak etme ins bebegin seninle annesi rabbim onu simsiki sana baglamistir baglayacaktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…