Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Sabah 4 te eşimi ise gönderdim ve suan saat 04:40 kadınlar kulübün de senin yazını girdim bizimde cocugumuz olmuyor 8 buçuk aylık evliyiz ama hala olmadi eşimde varikosel çıktı geçen ay öğrendik hemen ameliyat oldu suan 3 ay boyunca bekleyisteyiz senin tüp bebek yazını okuyunca suan öyle gözlerim doldu ki hamileyimmmmm diye yazmissinya sabah sabah aglamamak için zor tuttum kendimi yanlış anlama birşey için değil senin bu mutluluğun için duygulandım ışte birinin mutluluguyla bile mutlu olabiliyor insan YÜCE RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin inşallah suan öyle mutlu oldum ki canım benim ya hayatında hep mutlu olup hep gül hayırlısıyla inşallah

Kizlar gunaydin bende takipteyim sizleri dun dr ile gorusmeye gittim hemen baslamak istedim ama dr bazi tetkikler yapilmasi gerekiyo o yuzden ekim ayinda baslanacak tup bebek tedavisine iki asilama yapildi ama ilk kez tup bebek olacak ins hep beraber guzel hbrler aliriz birbirimize destek olalim nolursunuz ben cok bi bilgiye sahip deilim tup bebekle ilgili evet arastirdim ama korku endise panik istemeden yapiyorum hep beraber hayirli mutlu hbrler alalim rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin bole aratmasin ins

Aminnn arkadaşımm..
Allahm tez zamanda size de nasip etsin..kalbinizden geçenler olsun insallah..
Moralinizi hep yuksek tutun..her seyin zamani var insallah guzel seyler olacaktır..
Sevgiyle..

Kızlar bana yardım eder misiniz doktorum yine tüp bebeğe başlamadı histeroskopi istedi ve jimerde sırf bu işlem için 2.150 tl istediler doktorum devlet hastanesinde ya da başka yerde de yaptırabilirsin dedi nerelerdeyapılıyor bu işlem nolur fikir verin hangi hastaneler yapar bunu ben Balıkesir Gönen'de oturuyorum?????????

Tüp bebek ücretinden hariç olarak çıktı şimdi bu ücret ve malesef bizi alacak ekstradan 2.150 tl

Kızlar tüp bebekte ikiz olma durumu yüksek diyorlar sizde hamilelik varsa ikiz durumu var mi
arkadaşım iki ebriyo konulursa tutunurlarsa ikiz olur, iki ekbriyo koyulan kadının ikiz gebelik yaşama şansı yüksek
ama tek embriyo konulup içerde bölünme olursa ikiz gebelikte olabilir ama çok olan bir durum değil

canım drlar transfer öncesi rahmi görmek ve varsa olumsuz bir durum buna müdahale etmek için istiyor
benim miyon operasyonu olacak 1,5 cm gebeliği etkileyecek yerde
ondan sonra bir sorun olurmu diye rahim dinlendirme sonrasında
tranfer öncesi yapabilirim diyor benim merkez 2700 tl ücret istiyormuş
sizinki yine bir nebze daha iyi
kendi drun yapsa daha iyi olur diye düşünüyorum bunu

Çok haklısın benim de başka bir doktora bunu yaptırmak içimden gelmiyor ama bütçemizi aşıyor malesef ki tüp bebek için anca topladık parayı çok canım sıkkın

Ayyy canım benim çok sevindim hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah dua edeceğim sana canım ya

Ins yuzunuz guler cnm...Rabbim nerde isteyen ugrasan varsa nasib etsin ins.sana bisiy sorsam transfer sirasinda spekulum acittimi canini???evet bizde 2 saat yola gelicez geri.ondanda korkuyorum acaba ordami kalsak diom kndi kndime ???
Çok az acıttı o kadar. Zaten embriyoyu düşününce heyecandan acı filan düşünmedim

Kızlaaaarrr herkese merhabaaa..
Ben bir süredir işe geri döndüm mecburen.. : )
Ve öyle yoğun ki sık sık foruma giremiyorum..
Yeni gelen arkadaşlar olmuş..hepiniz hoşgeldinizzz..tedavilerinizde bol şans diliyorumm..
Moral çok önemliiii herkes enerjisine sahip çıksın.. : )
Yeni hamişleri çok tebrik ediyorummm..insallah sağlıkla gelsin bebişlerrrr..
Öperim hepinizi..sevgilerrr..

Kizlar acil yardimci olabilir misiniz? Doktor bugun 23.00 da vurulmak uzere ovitrelle 2 adet ve gonapeptly 1 adet verdi. Bunlar catlama ignesi mi? Üçünü bir arada vurmak normal mi? 34. Saat vurulacak dedi hesap dogru mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…