Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Walla bende yemek yedim uzandim ama yani doktorum ozellikle normal bi yasam sur agir isler yapma yorulma onun disinda normal yasa dedi bende bilmiyorm napacam ananasi esim getirecek aksama neden yemekten korkuyorsun
Ananas rahmi hareketlendiriyor diye okudum bir baslikta dunden beri dolapta duruyor korkumdan yemiyorum. Doktor banada oyle dedi ama insan yinede korkuyor surekli ayakta kalmaktan hafif batmalar oluyor rahimde sende de var mi ?

Ananas rahmi hareketlendiriyor diye okudum bir baslikta dunden beri dolapta duruyor korkumdan yemiyorum. Doktor banada oyle dedi ama insan yinede korkuyor surekli ayakta kalmaktan hafif batmalar oluyor rahimde sende de var mi ?
O zaman yeme canm strese girme bosuna aynen bendede batmalar war hatta hastaneden ciktip ewe gelirken yolda sag tarafima girdi bi 15 dkka falan hissettirdi ama doktorum dedi overlerin halen buyuk onun etkisinden bilmiyorum aslinda belirti aramakta istemiyorum oyle dahada yoruyo bu bekleme sureci

Kizlar ignelerin 6. gunu yumurtlamaya benzer akinti geliyor. Beyaz, yapiskan. Dunden itibaren yumurta catlamayi onleyen igneye de basladik( 5 . Gun) catlayip kaybolmaz degil mi yumurtalar.
Bendede olmustu ama kacinci gundu hatirlamiyorum canm gunluk kan testi wermiyomusun takip ediyolardir zaten durumunu sikinti yapma sen hersey yolundadir emin ol ben yumurta toplamadan bir kac gun once cok zorlandim agridan 3-4 gunu oyle gecirdim yum toplamaya bir gun kaldi agri azaldi egiliyorum dokunuyorm hissedemedim bosuna sters yapmisim 37 yum topladilar sen piskolojini rahat tut hersey yolunda gider insallah

Kizlar ignelerin 6. gunu yumurtlamaya benzer akinti geliyor. Beyaz, yapiskan. Dunden itibaren yumurta catlamayi onleyen igneye de basladik( 5 . Gun) catlayip kaybolmaz degil mi yumurtalar.

Canım merhaba benim yarın opu. Olucak tıpkı senin gibi akıntı yaşadım hatta iki gündür hafif lekelenmem var ağrım var.

Yumurta baskılıyıcı iğneyi 6. Günümde başladım ve öğünden bu güne akıntım oldu. Doktora sordum gayet normal dedi. Hatta bnm iki gündür hafif leke gelio bazılarında olurmuş bu durum. İki gün önce kontörle gittim yumurtalar sapasağlam duruyordu korkma kaybolmaz ztn iğneler ondan yapılıyor .

Canım merhaba benim yarın opu. Olucak tıpkı senin gibi akıntı yaşadım hatta iki gündür hafif lekelenmem var ağrım var.

Yumurta baskılıyıcı iğneyi 6. Günümde başladım ve öğünden bu güne akıntım oldu. Doktora sordum gayet normal dedi. Hatta bnm iki gündür hafif leke gelio bazılarında olurmuş bu durum. İki gün önce kontörle gittim yumurtalar sapasağlam duruyordu korkma kaybolmaz ztn iğneler ondan yapılıyor .
Çok teşekkürler... Biraz rahatladim.

Kizlar transfer sonrasi agri kesici almam sorun olur mu migrenim war bugun transferden sonra tuttu ilac almasam agirlasacak biliyorum ne yapsam ki:KK43:

Kizlar transfer sonrasi agri kesici almam sorun olur mu migrenim war bugun transferden sonra tuttu ilac almasam agirlasacak biliyorum ne yapsam ki:KK43:
Ayyy canım çok kötü olmuş. Karanlık sakın bi ortama geç gözlerini kapat.uyumaya calis.ilac iyi olurmu bilemedim.gecmis olsun.

Amin cnm ins tutunur bebisin.spekulum cok acittimi canini??
Yok canim korkulacak birsey yok zaten uzun surmedi ki o onda heycandan ekranda embriyoyu izlemekten farkina bile warmamisim simdi sen sorunca aklima geldi sistit olunca olusan sizi gibi bi sizi weriyordu acidan cok korkma ama deger bebislerimiz icin

X