Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Merhabalar benim bir sorum olacaktı Embriyo başlangıçta yavaş sonra hızlı sonra tekrar yavaş gelişme göstermiş. Bu durum ne anlama geliyor acaba?Bu durumda transfer yapılabilir mi riskler nelerdir?yardımcı olursanız çok sevinirim.

Amin inşallah dua edelim kızlar ya size birşey sorucam eşim marasa gidicksn bnde gitmek istiyorum iyi değilmidir yolculuk arabamizla gidicz cok istiyorum bilmiym urfadn marasa

Bişey olur mu çıksam bu arada ysim23 sadece tek sancim adet oluckmisim gibi annemde kziyor gitme diyor bilmiyorum kafam karışık 10 gundurde evdeyim surekli istirahat halinde

Ya biri beni aydınlatabilir mi rica etsem kafama çok takiyorum ilk başta tüp bebek fiyatları ne kadar doktor hangi yöntemlerden sonra tüp bebek yapıyor bütün tetkikleri yapiyorlarmi aşılama da olduğu gibi sadece rutin kontrol sonrası mi uygulamaya geçiyorlar hepimiz bir evlat sahibi olmak için uğraş veriyoruz gitmediğimiz doktor denemedigimiz yöntem kalmadı bunu sizde biliyorsunuz tek amacımız bir evlat sahibi olmak ama benim kafam çok karıştı tüp bebekte başarı şansı neye göre artar hem maddi hem manevi şekilde zaten yipraniyoruz benim doktorum mesela tahliller yapıyor anlamıyorum normal diyor ee normalse birsey eksik diyorum bilmiyorum diye cevapsız bırakıyor mesela kan Pıhtısi varmı tüp kanalları nasıl durumda rahim duvarina tutulmasına engel neden varmı bunlar ve bilmedikleri m bunları sizde uygulamaya geçmeden önce arastirdilarmi ?

Bende seni bekliyorum ama hadi
Ben de heyecanla bekliyorum eylül sonunda başarısız transfer sonrasi 3.adetim olacak inşallah. Adetin ilk günü tekrar gidicem bakalım ne zaman olacak transfer bu defa 5.gün embriyosu konacak inşallah tutar canım benim. Ama pazartesi işe başlıyorum ve transfer sonrasi izin alamiycam Allah hayırlısını nasip etsin bunda yattım olmadı bakarsın yatmadan olur

Tedavi öncesi ve tedavi sırasında hormon değerlerine bakılıyor ben tedaviye başlamadan 1 yıl once rahim filmi cektirmistim o yüzden tekrar istemediler. Seni anlıyorum kaygılarında haklısın ama tevekkel ol olumlu düşün bence senin başladı mı tup bebek tedavin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…