Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Aynen şu rakam işlerinden oldum olası anlamam zaten :)) olsunda hangi rakamdan olursa olsun:)))
Rakamı kafanıza takmayın kişiden kişiye değişir önemli olan iki gün sonra iki katı artış olmuş mu olmamış mı iki katı üzeri artış bazen ikiz olabiliyor oda kesinlik arz etmiyor

Benim 8. Gün:71,38
9.gün: 144,77
Bugun 10. Gün bugün kan vermeyi düşünmüyorum
İki tane 3. Gün embriyosu
Ama malesef lekelenme oldu yarınki testi beklicem...

Benim 8. Gün:71,38
9.gün: 144,77
Bugun 10. Gün bugün kan vermeyi düşünmüyorum
İki tane 3. Gün embriyosu
Ama malesef lekelenme oldu yarınki testi beklicem...

aslında güzel artmış lekelenme görülebiliyormuş cnm yerleşirken ara ara. Belki erken farkedilir bişey olur gidip versen keşke. yada doktorunu arasan ?

aslında güzel artmış lekelenme görülebiliyormuş cnm yerleşirken ara ara. Belki erken farkedilir bişey olur gidip versen keşke. yada doktorunu arasan ?
Aradım canm dün gece iğne yapıldı yat dinlen dendi kanama devam etmiyor şimdilik önemli olan 12. Gün değerine bakalım dediler kasık ağrıları var beklicez bakalım

Can'ım ellerine sağlık hayırlı olsun sağlıkla kucağına al

S.a kızlar dün yumurtam toplandı. Evvelki günlerden gelen yorgunlugum vardı dün bogaz agrm ve ateş vardı. Hepsi üst üste gelince kötü oldum. Transfer e biraz da olsa dinç girmem lazm. Bnm.gibi olan var mı. Ne yapmalıyım.

Bana yasaklamıştı öle bitki çaylarını falan bu mevsimde ananasin kendisi var onu al
Hadi ya yasak mı bitki çayları. O zaman çok icmeyeym. Bana 2 gün ilaç yasak demişti . Ama bitki çayı da suna güvenerek içtim hastanede opu dan sonra kendileri verdi. Ben yurt dışındaYM burda meyveleri istiyon gözünün önünde skıyor. Bu sicakta curutmeyeyim diyw sklms ddm o da ise yaramiyorsa ananas meyvesini aldiraym o zaman

Canım boğaz ağrın için 1 çay bardağı ılık su içine 1 çay kaşığı kadar tuz koy birazda limon sık ve GARGARA yap iyi gelir aman içmede

Canım boğaz ağrın için 1 çay bardağı ılık su içine 1 çay kaşığı kadar tuz koy birazda limon sık ve GARGARA yap iyi gelir aman içmede
O kadar değişik bi bünyem var ki anlatamam. Bu halsiz halimle onu da yaotm.hatta bogazm yaz çok agrir sıcak değişiminedn. İlaç çok kullanmamak için onu yaparm. Eskiden yeşil gargaralar vardı ya onu hiç bi zaman beceremem. Midem bulanrdi. Az önce kendimi zorladım tuzlu suyu yaptm ama cnm dan can gitti yine afedersn kusma oluyor ıcmedin im halde oluyir. Ama en iyi çözüm o galiba ilaç yok bitki çayı da yokmuş en iyisi bugün onu zorla yapaym ve boğaz pastili yarın hiç bi şey yapmayaym bol su ve c vitamini yle vucuttan pazar sabahın kadar bitki çayı da belki çıkar. Pazar sabahı transfer .Rabbim ol dese olacak tevekkel Allah. Bide kabak çekirdeği fqlan duydum o da vücuda iyi geliyormuş yediniz mi sizde

canım benim merak etme inşallah şifaya kavuşursun,o şekilde gargara hemen iyi gelmez ama inan ilaç içmenden daha iyidir ara ara yap mutlaka ayrıca gece yatarken yapmanda çok fayda eder,üstüne bişey yiyip içmemen lazım,Pazar sabahına musmutlu sağlıklı dinç uyan inşallah,transferinde başarıyla geçsin,senin gibi bende tedavi aşamalarındayım cumartesi günü muayenem var dr yumurtalarıma bakıcak sanırım

Amin amin ins. Güzel dileklerin için teşekkür ederm. İnş snn tedavinde rahat ve kolay geçer .Rabbim yardmcimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…