Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar sizi hep okuyorum ama yazamıyorum bu aralar..
Hem iş aşırı yoğun hemde bulantılar acaippp..günümün yarısı banyoda geciyor.. :anneadayı::110::emir_bebek:

Sanırım ne opu da nede diğer işlemlerde hiç bu kadar stresli olmadım korkum yok olumlu yada olumsuz rabbim ne taktir ettiyse o ama içim bi garip hiç test yaptırmak istemiyorum :mad: neden bende bilmiyorum

Kizlar igne olmaya baslayali 5gun oldu.
Benim 3gundur yumurta aki seklinde akintim var ama asiri.
Sizde de oldu mu bu durum?Sanki yumurtalarim catliyor gibi...

Kızlar bu iğneleri ne zamana kadar olacağım :mad:
Ben de 8 gün oldum
Kizlar igne olmaya baslayali 5gun oldu.
Benim 3gundur yumurta aki seklinde akintim var ama asiri.
Sizde de oldu mu bu durum?Sanki yumurtalarim catliyor gibi...
Normal benim de oldu baya akinti son 3 gün de sanırsam hem geliştirici iğne hem de catlamayı önleyen bi iğne verildi o zamn biraz daha azalmisti

Sanırım ne opu da nede diğer işlemlerde hiç bu kadar stresli olmadım korkum yok olumlu yada olumsuz rabbim ne taktir ettiyse o ama içim bi garip hiç test yaptırmak istemiyorum :mad: neden bende bilmiyorum

Canim ayni psikolojiyi bende yasadim..sanki test yapmazsam hep umudum var test yaparsam ya negatifse diye..12.güne kadar hic denemedim bile..
Insallah sıra sende..iyi hanerler bekliyoruz..

Igneyi kullanmamin 4.gununde iki tarafta da 12.5 mm yumurtam vardi en buyuk bunlardi.Sizlerin kacti?Cok heyecanliyim :KK43:

Aradım canm dün gece iğne yapıldı yat dinlen dendi kanama devam etmiyor şimdilik önemli olan 12. Gün değerine bakalım dediler kasık ağrıları var beklicez bakalım

Aynen onenli olan bhcg degeri bol bol su ic tamam mi c vitamini al guzel beslen kizartma yeme stresli olma

X