Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Tek 5.gun embriyosu konuldu ikiz olma ihtimali varmiki bide erken yaptım ya ben normalde 15 gün sonraydi test günüm ama ben 9.gün yaptım dondurulmus bide bu beta düşermi

Tek 5.gun embriyosu konuldu ikiz olma ihtimali varmiki bide erken yaptım ya ben normalde 15 gün sonraydi test günüm ama ben 9.gün yaptım dondurulmus bide bu beta düşermi
Kız niye düşsün düşmesin zaten ikiye katlayarak artması lazım korkma tek te konulsa rahimde bölünüp öyle tutunmuş olabilir yani tek yumurta ikizi de olabilir sen stres yapma sevin ve dua et ❤️

Tup bebek de olamayabilirdik. Herseye vucudumuza sihhat veren Allaha sukur ama gercekten bende anne olmayi cok istiyotum insallah bunsefer olur da rabbim bizim de kucagimizi doldurur Cumartesi herkes icin buyuk gun. Mubarek cuma gunu dua okuycam tum bebek bekleyenlere ve isteyenlere kavustur Allahim bebeklerinindiye.
Amin inşallah canım benim rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Tatlım ben de Suat Hazer de tedavi görüyorum çikolata kistimden dolayı doğum kontrol hapı kullandırdı dün bitti hapım adet olmayı bekliyorum iğnelere başlamak için ve hem korku hem heyecan yaşım 30 bu arada sen kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin ve probleminiz ne :) çok soru sordum dimi
Merhaba canımcım; sor sor ne demek :KK28:çok sevindim hatta:KK25: tedavin hayırlı uğurlu olsun inşallah sonucu da böyle :anneadayı:olsun :) Ben 38 yaşındayım 1,5 yıl oldu evleneli, çok çok problemimiz yok Allaha şükür ama yaş sebebi :110:ve tüplerimden bir tanesinde az bir tıkanıklık olduğunu söyledi ama çok da mühim değil dedi Suat bey :KK54:29.temmuzda göbekten ilk iğne ile başladım, deli gibi korkuyordum hatta dr beyi baydım bunun hapı yokmu diye :skandal:ama inan bana korkulacak hiç bir şey yok:KK20: ben kan aldırırken bayılırdım düşün yani, o iğneleri ki şu an göbekten akşam 20:30'-22:30' da ve sabah da kalçadan olmak üzere 3 iğne vuruluyorum,bende senin gibi heyecan içindeyim korkumu attım içimden :KK15:tedavinde kolaylıklar diliyorum...:KK68:

TRANSFER SONRASI

transfer gunu dahil ilk 3 gun cok sancim ve agrim vardi.goguslerim com aciyor ve sisti.Karnim sisti kasiklari.in agrisi bacaklarima vuruyordu.Agrilardan sebep te ilk 3 gun yattim

TRANSFER 3.GUN=sabah Tum agrilarim gitmisti giguslerim yumusamis bel kasik agrisi sizisi hic bisey kalmamisti.Ve ben cok korktum bebeklerim gitti diye düşündüm.
TRANSFER 4.GUN=Bugun de pek agrim sizim yok artik cok yatmiyorum masa topladim ilik suyla ayakta hemen dus aldim.yemek yapmaya yardim ettim.
TRANSFER 5.GUN=iste bugun yine umut doldu icim sag kasigim dan bacagima cekmeler oldu wc de klozete sag bacagimi koyamıyordum.Ara ara batmalar hep sag kasikta ama.goguslerimde yine bisey yok
TRANSFERIN 6.GUNU= Yine pek agri yok sadece gun icinde sag kasikta batmalar var hic bir belirti yok.agir kaldirmak ev temizliği dışında rutin hayat.Ha bugun denize de girdim
TRANSFER 7.GUNU=yine agrisiz sizisiz bir gune uyandim.bugun bir tabure de 1 saat oturdum.kalktigimda sag bacagimdan adim atamıyordum.sag kasigimi tuta tuta eve geldim.
TRANSFERIN 8.GUNU = Yapma diyenlere inat kafam rahat etsin dedim ve gittim kan verdim iyi ki vermisim beta 34 ❤

TRANSFERIN 9.GUNU=yine hafif tempoda ev hayatı.ara ara sag kasik agrisi.

TRANSFERİN 10.GUNU= beta 108.7 ❤ yine bir belirti yok

TRANSFERİN 12.GUNU= Beta 331 ❤ yinr belirti yok resmen dr hamilesin dedi ve 16 ağustos carsamba gunune kese icin randevu verdi.
Ne güzel yazmışsın canım benim maşallah sana :nazar:

9.gün 53 normalse ozaman benımki ikiz olmuş oluyor benimde kafam çok karisik:KK43:

bence sayilara fazla takilmayin benim arkadasimin adet gununde degeri 22ydi kizi oldu simdi 5 aylik. Ben de iki kez düşük yaptim ilk gebelikte degerim 3 gün geçikmede 58 cikti. ama ikinci gebelikte saglik ocagindaki testte 1000 üzeri cikmisti hem de adet gününde. rakamlar sanirim kisiden kisiye hatta gebelikten gebelige degisiyo hepsi cok farkli. Keyfini cikarin bu anlarin bosverin rakamlari:)

X