Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kizlaaarrrrr..ben transferimi oldum..
2 minik yerlesti umarim tutunup benimle kalacaklar..

Cok sevindim senin adına. Umarım hayırlısı olur ve sağlıklı bebislerin olur. Kendine cok dikkat et. Doktorun şunu yap bunu yapma bunu ye sunu yeme vs gibi şeyler söyledimi? Nasılsın nasıl hissediyorsun kendini?

Özellikle bişe hissetmiyorum sanırım.. : )
Agir kaldirma kendini yorma dedi canim..protein agirlikli beslenme önerdi..
Kabiz ishal olma beslenmen normal devam dedi..
Insallah iyi grviririz bu sureci..

INSALLAHH. BİLDİĞİM KADARIYLA ILK 3 - 5 GUN COK ONEMLIYMIS BEBEGIN TUTUNMASINDA. KENDINI YANI VAJINANIN KASILMAMASI GEREKMIS. SINIRLENIP KENDINI KASIYORSUN FARKINDA OLMADAN ÖKSÜRÜRKEN VS BUNLARA DIKKAT ETMEN GEREK. ARAŞTIRDIGIM KADARIYLA BİLİYORUM. UMARIM GÖNLÜNE GORE OLUR HERSEY

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun şimdi topiği baştan aşağı okudum ve bitirdim ben evliliğimde 8. yılıma giriyorum ve hala anne olamadım şimdilerde hem çikolata kistim hem prolaktin yüksekliğim hem de Demir eksikliğim var tüp bebek istiyoruz ama önce beyin mrı istedi doktorum ve de Demir depolarımın dolmasını yaşım 30 eşimde az bi hareket problemi var ilk tüp bebek için önümüzdeki ay başlıycaz inşallah

Arkadaslar merhaba elimde 1kutu hiç acılmamıs gonal f var dolapta muhafaza edıyorum son kullanma Tarihi 08 2018 antalya ve cevresine uygun fiyatta verebilirm

Esra'cım transfer işleminde çok acı oluyor mu alttan muayene kadar kolay bişi mi anestezi almıyorsun sanırım o yüzden biraz ürkütücü geliyor bana anlatır mısın nasıl oluyo canım ya

kızlar dün öğlen transferim oldu 2 miniğimi aldım çok şükür kolay oldu 10 dakika felan sürdü sonrasında 1 saat ayaklarım havada yatırdılar ağır spor ağır şeyler kaldırma kendini çok yorma rutin hayatına devam edebilirsin çok yatarak geçirme günlerini dedi ilaçlarımı anlattı evime geldim her ne kadar eşim izin vermesede normal yaşantıma devam etmeye çalışıyorum :))

ALLAHIM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT NASIP ETSIN CANM. UMARIM GÜZEL SONUÇLAR ALIRSIN

Oyyy maşallah canım. Inşallah anneciklerine sımsıkı tutunurlar. rabbim kucağına almayı nasip etsin. Inşallah 2 ay sonra da benim bebişlerimi yerlestirecekler. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın ve evlat hasreti ile sınamasın...

aminnn inşaallah canım Allah razı olsun senide merakla bekliyoruz o zaman şimdiden beslenmene dikkat et :)

inşallah hayırlı haberini yazarsın.Allah gönlüne göre versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…