Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

maalesef ki evet : (((
yok mu çevresinde duyan bilen böle bi durumla karşılaşan arkadaşlar ?

Cnm benim dogal yoldan bir gebeligim oldu. Beta hcg tam iki kati artmiyordu. Iki gune bir kan veriyordum. Doktor dış yada sağlıksız gebelik diye o kadar cok korkuttu ki 2 hafta zehir oldu. Sonunda kese bozuldu ve kurtaj oldum. Hala ayni seyi düşünürüm doktor korkutmasaydi bende stres yapmasaydim de devam eder miydi diye

O yüzden zehir etme bugunlerini. Iyi ve pozitif düşün .

merhaba arkadaşlar , ben 11.07. gecesi ağrı ve kanama geçirdim , halbuki yarın keseyi görmek için gidicektik :KK43:( acile gittim o gece doktor ultrasonla üstten baktı ve keseyi gördü sonrasında et parçası gibi birşey düşürdüm ve tekrar doktoru çağırdım tekrar baktı pıhtı olabilir kılcal damarlar çatlayabiliyor dedi keseyi tekrar gördü ve iğne yaptı progestan ,, dün ise kendi doktoruma gittim altunizade acıbademe ve alttan muayene etti ve dedi ki , kese gibi bir şey var ama çok karışık anlayamıyorum içinde sıvı var sanırım karanlık olan kısımda sanki kan var dedi ,, ne desem bilmiyorum dedi , kan değerlerime de bakmadı , ilaçlarını kullanmaya devam et haftaya tekrar gel dedi .. kafayı yicemm ,,, nolur dua edin arkadaşlarım nolur , Allahım sizlere böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((
@heidi1017 canım senin bana önerebileceğin birşey var mı ? etrafında böle birşey yaşayan varsa bilgi verebilir mi ?
ay canım benim çok geçmiş olsun iyi düşün iyi olsun inşaallah rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

arkadaşlar yazamadım dün sabah opu oldum 6 yumurta toplandı rahat geçti yarım gün felan sancım oldu ama dayanılmaz değildi gece ağrı kesici alıp yattım sabaha hiçbişeyim yoktu baya fazla ilaç verdi kullanıyorum bu sabah aradılar 5 yumurta döllenmiş 3 ü iyi durumda 2 si geriden geliyor ama onlarıda takipdeyiz dedi yarın sabah tekrar arayıp bilgi vericez dedi inşaallah yarın sabahda güzel haberler alırım hepimiz inşaallah sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz :)

arkadaşlar yazamadım dün sabah opu oldum 6 yumurta toplandı rahat geçti yarım gün felan sancım oldu ama dayanılmaz değildi gece ağrı kesici alıp yattım sabaha hiçbişeyim yoktu baya fazla ilaç verdi kullanıyorum bu sabah aradılar 5 yumurta döllenmiş 3 ü iyi durumda 2 si geriden geliyor ama onlarıda takipdeyiz dedi yarın sabah tekrar arayıp bilgi vericez dedi inşaallah yarın sabahda güzel haberler alırım hepimiz inşaallah sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz :)
Anestezi nasıl geçti cnm

Hoş geldin canım..
İnşallah burdaki bilgier biraz olsun işine yaramıştır..Tedavin hayırlı olur inşallah..İyi sonuçlar, bol yumurtalar,çifter çifter bebekler..haberlerini bekliyoruzzz.. :KK54:
Hışbulduk kuzum çok sağol
İnşallah hayırlısı olur prolaktin tahlilim 144 çıktı Suat hocam beyin mr ı istedi demirim de çok düşük tedavi biraz bekleyecek gibi duruyor çok moralim bozuldu bugün :KK43:

merhaba arkadaşlar , ben 11.07. gecesi ağrı ve kanama geçirdim , halbuki yarın keseyi görmek için gidicektik :KK43:( acile gittim o gece doktor ultrasonla üstten baktı ve keseyi gördü sonrasında et parçası gibi birşey düşürdüm ve tekrar doktoru çağırdım tekrar baktı pıhtı olabilir kılcal damarlar çatlayabiliyor dedi keseyi tekrar gördü ve iğne yaptı progestan ,, dün ise kendi doktoruma gittim altunizade acıbademe ve alttan muayene etti ve dedi ki , kese gibi bir şey var ama çok karışık anlayamıyorum içinde sıvı var sanırım karanlık olan kısımda sanki kan var dedi ,, ne desem bilmiyorum dedi , kan değerlerime de bakmadı , ilaçlarını kullanmaya devam et haftaya tekrar gel dedi .. kafayı yicemm ,,, nolur dua edin arkadaşlarım nolur , Allahım sizlere böyle birşey yaşatmasın :KK43:(((
@heidi1017 canım senin bana önerebileceğin birşey var mı ? etrafında böle birşey yaşayan varsa bilgi verebilir mi ?
Nasıl oldun canım merak ediyorum

az önce geldim doktordan keseyi düşürmüşüm : ((((((

Çok geçmiş olsun herseyde bir hayır vardır cok yıpratmayın kendinizi daha saglikli gebelikler, bebekler nasip etsin Allah. Arkadaşlarimiz da yasamisti buna benzer bi durum ama ikinci transfer basarili oldu cok sukur simdi ikizleri dogacak bi kac haftaya.

Canım neden donduruyorlarmış bir bilgi verdiler mi..?
Benimde 7 yumurtadan 6 sı kaliteli dedi, 3 döllenmiş..Transfer için haber bekleyin dediler..
Sana başka bi açıklama yapıldı mı..?
Canım rahim dinlendirme yapılıyormuş. Dondurulmuslarda tutma şansı yüzde 15 daha fazla oluyormuş

X