Tükendiğim evlilik

Canım benimkinden farksızmış.
O da bana beş kuruşun hesabını yapardı ve iki de fa kpss ye girdim evliyken
Nerdeyse her gün ağlardım şiddet uygular saçma salak hareketler yapardı
Aldığım her şeyi not eder, ödediğim parayı kuruşuna kadar bir yere yazar ay sonunda gösterirdim
O şekilde harçlık verirdi
Çok şükür ki boşandım kurtuldum, çocuk da yapmadım
Bu adamlar asla değişmez, sakın ama sakın çocuk yapma.
Kendini kurtar
Hala güçlü davranıp boşanma kararı almış olduğuma inanamıyorum
Başlarda çok zordu ama gerçekten hayat varmış
Bu adamlar beş para etmez insanlar
Kendini ezdirme, bu zihniyet mezara kadar böyledir
Psikolojik sorunların tedavisi var ancak ahlaksızlığın, bozuk zihniyetin pek de çaresi yok
Tek çare bu insanlardan uzak durmak.
Allah hakkında hayırlı ve kolay olanı versin inşallah

Hafta sonu boşanacağım kararımda netım dedım o zaman pazartesi boşanıyoruz oh be ben de huzursuzdum rahatladım dedı bana madem boşanacaksın hemen aılenın yanına dön aynı evde kalmak ıstemıyorum dedı ben de benı evden kovamazsın sen gıt dedım ve gıttı akşama doğru geldı baget pırlanta küpe almış 25 bıne barışmak ıçın. Benım ıçın önemı yok maalesef onca şeyden sonra

Sakin kanma bagete falan.

Kendisi mi size bir yıl çalışma dedi ?? Ben yanlış mı anladım ? Evlenmeden önce böyle biri olduğunun sinyallerini illaki vermiştir eşin. Neden görmedin

Kendisi mi size bir yıl çalışma dedi ?? Ben yanlış mı anladım ? Evlenmeden önce böyle biri olduğunun sinyallerini illaki vermiştir eşin. Neden görmedin
Evet kendısı 1 sene çalışmayacaksın dedı kpssye hazırlan dedı. Evet bırkaç şeyde evlenmeden önce fark etmıştım

Kendiniz de yazmışsınız zaten evet size zerre değer vermiyor.

Eee bile bile evlenmişsin işte.ne olmasını bekliyordunuz? Ee evlilik masraflarını nasıl karşıladınız siz bu adamla? Eşyalar falan nasıl alındı?

Merhabalar benim eşimin kopyasıymış inanın 10 yıllık evliyim değişmedi değişmiyor gittikçe daha çok pintileşiyorlar çocuğunuza yapılınca daha çok zorunuza gidiyor. Ben çalışmaya başladım daha da canavarlaştı para istiyor birikimime göz koyuyor kısacası olmuyor değişmiyorlar maalesef

evlilikte senin paran benim param. benim birikimim varsa o evlilik olmamıştır ve ilerde boşanma düşünülüyordur derim. kendi parası neden annesinin hesabında, boşanırsa sana kalmasın diye mi. başta evlilik hataymış ancak aile içinde para ayrımı varsa olmamış bir evliliktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…