Tükendiğim evlilik

sevgi var mı aranızda ? hani srviyorum diyor musun = demiyorsan boşan gitsin
Yok yanlış... Seviyorum diyorsa önce hemen bı terapiste doktora filan gidip "benim nasıl bir travmam var da böyle bir herifi hala sevebiliyorum?" diye tedavi olsun, sonra boşasın, hatta önce dava dilekçesini verip sonra doktora gitsin, vakit kaybı olmasın

Eşiniz size değer vermiyor. Çocuk yokken kurtarın kendinizi
Bence de 6 aydır ılışkıye gırıyorsak bır kez benı ılışkı öncesı hazır hale getırmedı. Geçen gün bunu söyledım kendısıne ben ılışkıye gırerken hazır olmadım sence oldum mu dedım olmadın ama ben de bılmıyorum sennle öğrenıyorum dedı. Ya 40 yaşındasın dalga mı geçiyorsun. Bunda bıle bencıl

Yok yanlış... Seviyorum diyorsa önce hemen bı terapiste doktora filan gidip "benim nasıl bir travmam var da böyle bir herifi hala sevebiliyorum?" diye tedavi olsun, sonra boşasın, hatta önce dava dilekçesini verip sonra doktora gitsin, vakit kaybı olmasın
Ben geçen gün sorunlarımız hakkında bır terapıstle konuştum dedım kendısıne. Sen ona da kendı açından anlatmışsındır dıyor. Ya bunun lamı cımı yok olay bu benım açım senın açın yok kı. Olay apaçık değıştırılecek yanı yok yanı. Işte bu da manıpülasyon bır nevı. Sonra dıyorum kı ben mı büyütüyorum

Ben geçen gün sorunlarımız hakkında bır terapıstle konuştum dedım kendısıne. Sen ona da kendı açından anlatmışsındır dıyor. Ya bunun lamı cımı yok olay bu benım açım senın açın yok kı. Olay apaçık değıştırılecek yanı yok yanı. Işte bu da manıpülasyon bır nevı. Sonra dıyorum kı ben mı büyütüyorum
Ay eşiniz oğlak mı ya

Ablacım bak tam zamanında uyanmişsin, hatta az bile uyanmışsın daha, şimdi uzun uzun ikna edilmeyi bekleme, kafanı karıştırma, çok net söylüyorum, bu adamı geç olmadan hemen boşa...Boşanma sürecinde o seni vazgeçirmek ve hamile bırakmak için elinden geleni yapacaktır, o yüzden bir korunuyorsan 5 korun, arabanı sakın satma ve ailenin evine gidip sınavına çalış, geçici bı iş bulup önüne bak...Ama korunma işini sıkı tut🙏

Ablacım bak tam zamanında uyanmişsin, hatta az bile uyanmışsın daha, şimdi uzun uzun ikna edilmeyi bekleme, kafanı karıştırma, çok net söylüyorum, bu adamı geç olmadan hemen boşa...Boşanma sürecinde o seni vazgeçirmek ve hamile bırakmak için elinden geleni yapacaktır, o yüzden bir korunuyorsan 5 korun, arabanı sakın satma ve ailenin evine gidip sınavına çalış, geçici bı iş bulup önüne bak...Ama korunma işini sıkı tut🙏
Çok çok haklısınız

Ben sizi hatırlıyorum. Sizin zaten geleceğiniz yok bu kişiyle. Bence 1 Ay şöyle bu adam yokmuş gibi düşünüp oturup düzgünce sınava çalışın. Arabanızı tabi ki satmayın. İlişkiye giresiniz varsa çifter çifter korunun. Sınavdan sonra da oturup ne şekilde ayrılırsınız bir planınızı yapın.

Aynı tip adamdan boşanarak kurtuluyorum. Çalıştığım halde aynı tavırlara maruz kalıyordum, bana sen 50-60 bin alıyorsundur diyordu(hayatta 50yi bile görmedim) kendi maaşını da asla söylemezdi ki kendisi yüksek mühendis çok kazanıyordur. Markete gittiğimizde kasayı terk ederdi ki ben ödeyim diye :KK70: Nerde ucuz şey varsa onu alırdı, 1 lira için yarım saat yürüyebilirdi. Asla çocuk düşünmeyin çocuğun tüm masraflarını size yıkar.

Bence de 6 aydır ılışkıye gırıyorsak bır kez benı ılışkı öncesı hazır hale getırmedı. Geçen gün bunu söyledım kendısıne ben ılışkıye gırerken hazır olmadım sence oldum mu dedım olmadın ama ben de bılmıyorum sennle öğrenıyorum dedı. Ya 40 yaşındasın dalga mı geçiyorsun. Bunda bıle bencıl
Onsuz şu halinden daha mutlu olacağın kesin.

Aynı tip adamdan boşanarak kurtuluyorum. Çalıştığım halde aynı tavırlara maruz kalıyordum, bana sen 50-60 bin alıyorsundur diyordu(hayatta 50yi bile görmedim) kendi maaşını da asla söylemezdi ki kendisi yüksek mühendis çok kazanıyordur. Markete gittiğimizde kasayı terk ederdi ki ben ödeyim diye :KK70: Nerde ucuz şey varsa onu alırdı, 1 lira için yarım saat yürüyebilirdi. Asla çocuk düşünmeyin çocuğun tüm masraflarını size yıkar.
Geçmiş olsun umarım ben de hayırlısıyla ayrılırım

Merhaba herkese
1 yıllık evlıyım. O kadar da yoruldum. Evlenmeden 4 yıl önce araba aldım. Evlılık sürecinde ışten çıkarıldım eşım de bır sene kpssye hazırlan asla çalışmanı istemiyorum dedı. Bırkaç iş gösterdım aşırı tepkili davrandı. Ben çalışşmayı seviyorum ve çalışacağım da sınava zaten 1 ay kaldı. Kendı arabası yok. Ben arabamı da evlenırken getırdım. Ancak para konusunda benı kendınden çok ıttı. Daha 1 aylık evlı değıldık. Metrodan çıktık (normalde su alalım demeye bıle utanırım, bu arada evlenınce çalışmadım ama tabı köşede bırıkımım var) susadım su alalım dedım ış yerıne az kaldı orda ıçersın dedı su almadı ve ış yerı de çok yakın değıl en az 10 dk daha yürüdük ve eylül ayının başıydı sıcaktı. Neyse ış yerıne vardık ben korıdorda sebılden su ıçtım gözümden yaş aktı sen neden bununla evlendın dedım Arkasına vajınısmus olduğum çıktı üç ay sonra tedavıye başladık ben o kadar para veremem dedı bır keresınde tedavı ıçın. Ben de arabayı satmaya karar verdım kendım kullanmıyorum çünkü. Evlenmeden aldım. Hastalığımda da yanımda duran bır eş görmedım. Onun da evlenmeden önce borsa bırıkımı annesının hesabında. Geçen gün arabanın satılmasını dert ettığıne benzer şeyler söyledı. Ben de “ senın evlenmeden önce yaptığın bırıkım benım umrumda değıl o arabayı evlenmeden aldım bunda senın payın yok” dedım o da kusura bakma da 1 yıldır çalışmıyorsun bu evı ben geçındırıyorum şımdı de evlenmeden aldığın araba senın mı oluyor dedı. Ben de bız ev arkadşı mıyız senın gıbı bırınden bır lıra ısteyecek asalak değılım ben kendım ıçın çalışacağım dedım. Ve arabayı satma dıyorsan madem tüm bırıkımler ıkımızın borsadakılerı kendı üstüne al dedım ama yanaşmıyor. Benım 1 yıl çalışmadığımı hesaplıyor. Ben çocuk nasıl yapayım bu adamdan bız sonuçta eşız artık çalışmama kararını sadece 1 sene ıçın birlikte verdık. Bunları konuştuğumda hep sen yanlış anlıyorsun dıyor hepsı manipüle davranışlar kafam allak bullak. Su almadın hataydı vajınısmusta hata yaptın sürecı bılemedın hep hataydı ben de bılmıyorum sürece alışıyorum dıyor bana zerre değer verse 1 yıl çalışmıyorsun araba da benım dıyorsun der mı hep aynı şeyler ne yapacağım bilmiyorum yoruldum
Bak sakın sakın sakın çocuk yapma boşanmak evet kolay değil ama çocukla boşanmak bin kat zor o yüzden 2 yıl daha bak gidişat nereye gidiyor

Madem suya, vajinismus mevzusuna bahaneler buluyor şu anda neden bir senedir çalışmıyorsun sana ben bakıyorum gibi kelimeler kullanıyor? Bana cimri gibi geldi bir başkası ne der bilemem. Herkesin bi eşiği vardır ben bu cimri adamla yaşarım diyorsanız yaşayın ama çocuğuna aldığı bir tane salatalığın bile hesabını yapıyor bu adamlar yıllar geçtikçe de iyice huyları katılaşıyor.

Madem suya, vajinismus mevzusuna bahaneler buluyor şu anda neden bir senedir çalışmıyorsun sana ben bakıyorum gibi kelimeler kullanıyor? Bana cimri gibi geldi bir başkası ne der bilemem. Herkesin bi eşiği vardır ben bu cimri adamla yaşarım diyorsanız yaşayın ama çocuğuna aldığı bir tane salatalığın bile hesabını yapıyor bu adamlar yıllar geçtikçe de iyice huyları katılaşıyor.
Tabiki cimri aynı zamanda.

X