Transfer sonrası belirtileriniz nelerdi

Bende öyleyim cnm mosmor oldu artık göbeğim cnm kan sulandırıcı fena yaptı. İnşallah bu çektiğimiz acılara değer cnm sonu güzel olsun unutalım bunları

merhaba canım, benimde göbeğimin bazı yerlerine bastırdığım halde girmiyor, zor gerçekten tutarsa 12 hafta devam edeceğiz. idrar veya kan testi yaptın mı?

merhaba canım, benimde göbeğimin bazı yerlerine bastırdığım halde girmiyor, zor gerçekten tutarsa 12 hafta devam edeceğiz. idrar veya kan testi yaptın mı?
Yok cnm gününe kadar bakmicam bu sefer. Bide benimki 3.gun embriyosu ztn daha belli olurmu bilmedim . Bugün hemşireyi arayıp sordum ignelerin zor girmesi normal bu dönemde olabiliyor dedi. Yanlış yaptığınızı düşünmüyorum dedi. Mecbur direnicez. Yeterki tutsun da dayaniriz sizin kaçıncı gün, test günü ne zaman?

benim dondurulmuş 5. gün embriyosu bugün transfer hariç 7. günü test günüm cuma günü. Dün akşam idrar testim negatifti, tutmadı büyük ihtimal. Bugün akşam kaset test yapabilirim bilmiyorum kendime engel olamıyorum.

Test yaptınız mı hayırlısı olsun

Erken gebelik testi ile mı baktın canım normal kaset testlerde çıkmayabilir. Erken gebelik testi ile bakmanı öneririm. Bir de bazen geç tutunma olabiliyormuş. Bende önceki transfer de böyle baktım günü gelmeden. Kan testine bile umutsuz gitmiştim o yüzden bu kez kendim evde test yapmak istemedim. Sende dilersen artık yapma kan testi gününü bekle. İlk denemenmi bu arada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…