Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esinin yazdigi sey baya baya flort baslangic cumlesi, kadinda umutlanmakta hakli .oda florte karsilik vermis .
Belki akraba diye araba hasarini istememesi olmasi kabul edilebilir .ama bulusmaya tek gitmesin hatta yarim saat kahve icip kalkin .
Tatilinizde onun hic tanimadiginiz sacma salak akrabasiyla gecirmeyin .

Sen de git buluşma yerine ama başka flört bul git
He valla aklıma da geldi, orada birine desem böyle böyle gel benimle bir kahve iç x pastanesinde diye ama yok zaten öyle bir buluşma olmayacak.

Sen daha durumu anlayamamışsın. Adam seni baskılayıp manüple etmiş. Ne desek anlamayacaksın belli ki. Hala bizim zamanımızdan çalıyor derdindesin. Peki..

Kurye konusu ne onu hatırlamıyorum?
Boş verin hatırlamayın siz. Önemli şeyler değil.
Artık konularınızın özellikle açıldığını düşünmeye başladım. Takıldığınız konuların yanında verdiğiniz cevaplar bile çok garip. Bu kadar olmaz sanki, değildir yani.

Zaten kocanız zamanında bi şey sürünce yanan penisini hediye mutfak tasına su doldurup acıyı geçirmeye çalıstığından beri hoşlanmıyorum eşinizden de sizden de konuya şaşırmadım. Swinger filan da yapıyor olabilirsiniz gibi düşünüyorum.

Siz eşinize bir sorsanıza, erkek bir arkadaşla ben de sosyalleşsem ne dersin diye. Cidden merak ettim, ne diyecek.

neeee ??? O telefonu kocanızın g.tüne sokamadınız mı? Yavsamış kadına terbiyesiz! Ve bunuda gevşek gevşek aize anlatmış. O buluşmada sizden bahsedeceğine inanıyor musunuz gerçekten?
Ay anlatır valla. Herkese beni anlatıp duruyor zaten. Öğrencilerine de anlatmış bir öğrencisi şikayet etmiş bunu "biz ders yapıyoruz ikide bir eşini anlatiyor" diye bir de "aşkim" diye anlatıyorum. Yüzüğünü çıkarsa izi kalır zaten yanmış eli güneşte. Neyse

Oha! Oha!
Aklı yerinde kimse bunu yiyip oturmaz. Sindiremez.
Yani buluşmayacak diye konu kapandı öyle mi?
Ben o mesajı görsem o telefonu yediririm ona. Gevşek gevşek bi de gelip konuşmuş.
Ya safsınız yada şu yaştan sonra düzen bozulmasın gitsin takılsın kafasına girmişsiniz. Sağlıklı beyine sahip kimse yoksa bu adamla “evli” kalmaz.
Adam gelene geçene yoklama çekip bir de utanmadan gevşek gevşek karısına anlatıyor.
Elimde kalır benim öyle koca

Ayy ne büyük aşk aman Allahım!!!

Ay o kase ne olay olmuştu. İnşallah mutfakta kullanıyordur o kaseyi. En son atmıştı ama galiba. Kullanmıyoruz arkadaşlar kaseyi diyordu

Eşiniz aşırı flörtöz bir insan maalesef. İyi anlaşıyor olabilirsiniz ama sizin iletişiminizin iyi olması bunu değiştirmiyor maalesef

Ben şu konuyu okuyunca kendimi cok yobaz gibi hissetmem normal mi yoksa sizmi çok genişsiniz

Ay normal mi Allah aşkına kocanızın yaptığı? Kadın çıkma teklifi sanarsa doğrusunu anlatacakmış... e zaten çıkma teklifi.
Kocanız date e gidiyor. Uyanın artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…