Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten oldu bu. Ha az önce eşim yanıma geldi. Düşündüm taşındım ben yanlış yaptım bu toplumda bu durum farklı algılanır senin dediğin gibi. Ben böyle bir şeye sebep.olmak istemiyorum. Hem senin aklına bir şey gelirse hiç istemem" dedi. Vaz geçti. Bana da bir şey demeyecek misin? Dedi. "Ne diyim herkes kendi özgür iradesi ile karar verir". Masada plastik bir kolonya şişesi vardı "bunu alıp buraya koyabilirsin, yine özgür iradenle bunu alıp şuraya da koyabilirsin" dedim.masanin kenarına koydum düştü. "Ama yere düşer sen de onun sonucuna katlanirsin" yani sen kendi özgür iradenle istediğin kararı alırsın. Dedim. "Bu çok sert oldu" Dedi biraz da bozulur gibi oldu. Sonra ya ben mesaj atacağım kadına ne diyim? "Benim aniden şehir dışına çıkmam gerek" deyim dedi yaziyordu. "Yurtdisina çıkmam gerek de daha havalı olur" dedim. Öyle yazdi Yani buluşmayı iptal etti. Kadın hemen gordu ama cevap yazmadı.

Az önce eminim bu olay, sen bizi çatlattıktan sonra yaşanmıştır. Karı kız peşinde koşan kocan bir anda adam oldu.

Konuyu okuyan herkes gerim gerildi. Konu sahibinde tık yok.
çünkü kocası herkese karısını anlatıyormuş. Anlatınca ok.
Yani hem flört et hem de senin bu gevşekliklerini kabul eden karını anlat tamam.
Evli olduğunu kabul edene denk gelmeyi bekliyor belli ki adam saklamaya uğraşmak istemiyor yazık

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)
5+1 im diye okudum ki çevremde herkes beni hiç kıskanç olmayışımla bilir. bu kaçıncı seviye lordum.

Ayrıca konu sahibi böyle “sosyal” sürekli yeni ilişkiler kuran herkesle kahveye çıkan insandan hoşlanmanız da ilginç.
Ben kocanın cool olanını severim. Herkese samimi olmayan, seçici, cool, kendimi özel hissettirecek bir koca olmalı.
Dışarıya doğru mesafeyi ayarlayıp bana özel bir samimiyeti olmalı. Böyle ona buna yavşak konuşan bir adam nasıl sevilir ki?
Sizin kocanız nerde nasıl davranacağını bilmeyen bir tip. Bir kere de garsona salak şakalar yapıp kendini mekandan kovdurmuştu. Adam gerzek gerzek konuşup tuhaf hareketlerde bulunan gevşek, yavşak bir tip. Böyle gereksiz tiplerle muhatap olmam ben mesela. Düşün profil duruyor zira. Yanş sosyal adam demek yavşak düşük profil derim ben.

çünkü kocası herkese karısını anlatıyormuş. Anlatınca ok.
Yani hem flört et hem de senin bu gevşekliklerini kabul eden karını anlat tamam.
Evli olduğunu kabul edene denk gelmeyi bekliyor belli ki adam saklamaya uğraşmak istemiyor yazık
Bunun öncesi, benzeri, daha fazlası yaşanmıştır bunların ilişkisinde. Kadın bu yüzden çok sakin. Yoksa yani hem arabayı vuracak, değer kaybettirecek, hem kadınla buluşmaya kalkacak. Oooo o arabayla adamın üstünden geçerler.

Bunun öncesi, benzeri, daha fazlası yaşanmıştır bunların ilişkisinde. Kadın bu yüzden çok sakin. Yoksa yani hem arabayı vuracak, değer kaybettirecek, hem kadınla buluşmaya kalkacak. Oooo o arabayla adamın üstünden geçerler.
Ya gevşek sevimsiz bir tip.
Gittiği yerde garsonla gereksiz laubali muhabbetlere giren bir tip. Yani her gittiği ortamda kadın erkek herkese saçma sapan muhabbetler açan, yılışık bir adam.
Ben öyle yılışık adamla sokakta gezmeye utanırım.
Adam kahve içeceğim diyor kolonya şişesini yere atınca dersini alıyor.

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)
Ne saçmalıyor kocan

Kocanı öğrencilerine anlatıyorsan tamam büyük aşk ben ikna oldum. Anlatıyorsun dimş
Ay bazen anlatıyorum ya yoksa ben de mi gevşeğajskskdkkdkd o değil de bu adamın öğrencileri umarım lise düzeyinde değildir. Arabasına vuran kadına yürüyen adam her gün gördüğü, muhabbet ettiği kız öğrencilere mi yürümeyecek? Buna inansa inansa bir Kadir bir de Gül Abla inanır. 🤣

Zaten kocanız zamanında bi şey sürünce yanan penisini hediye mutfak tasına su doldurup acıyı geçirmeye çalıstığından beri hoşlanmıyorum eşinizden de sizden de konuya şaşırmadım. Swinger filan da yapıyor olabilirsiniz gibi düşünüyorum.
Grup denmiş yok swinger falan, bakın böyle şeyler yapanlar var rencide edici konuşmak istemem ama bana ters şeyler bunlar, yok öyle bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X