Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onlar denize girerken eşiniz yalı kazığı gibi orada bekleyip sonra özel şoför gibi merkeze geri getirmiş ve siz anormal olan kısmın benim söylediklerim olduğunu sanıyorsunuz öyle mi?

Gelmedi işte. Merkezde 5 mahalle var 10km alana yayılmış ve her yer yokuş insanlar yürümek istemiyor. Ya insanlar birbirlerine küsüyorlar gördü de aracına almadı diye. Bizim.komsumuz yaşlı bir kadın otostopla diğer komşuyu durduruyor tam yokuşta, araba geri kayıyor adam haftalarca yoğun bakımda yattı.

Normal mi peki ?
Piknik için Şile'ye gittiğimizde aynı böyle 55-60 yaşlarında bir adam mangalı yakmak için eşime yardım etti ve gerizekalı herif mangal bitene kadar oturacakti eşim yol vermese.
Sinirimden öldüm eşim de kalkalım dedi mangal bitince
Adam bir de bende semaver de var getireyim de çay da yapalım dedi mangal daha yanarken.
Böyle gereksiz insanları sevmiyorum.
Eşiniz de bunlardan işte.
Yılışık.

Kusura bakmayın adam o kadar rahat ve kalbi o kadar genişki herkese yer var.Sizin gibi bir eşi de var daha ne olsun 9 değil 99 yıl evli kalır no problem.....

Adam sapık gibi geziyor. Arabasına çarpana edebi cümleler fırlatıp tesadüf değil diye kahve ısmarlamalar. Genç çiftlere salça olup akşam muhabbetlerine takılmaya çalışmalar.
Resmen aranıyor
Eşime denk gelse temiz bir dayak yer.

Konu sahibi, kocasını yatakta bassa , kocası
" hayatım, kadın ürologmuş,beni muayene ediyor" dese kocasına inanır. Öyle görünüyor. O yüzden ne yazılsa boş.

Eşime denk gelse temiz bir dayak yer.
Küçük çocuklara tecavüz eden bir adam vardı bir ara tüm mahalle çocukları seven iyi komşu sanıyordu. O adamı mesela duyunca ben komşular da salak nasıl anlamamış diyordum. İnsan evindekinin anormalliklerini sosyalleşmek istiyor saf kocam diye bakıyormuş. Çok da şaşırmamalı demek ki

Ya bi bileyim ya bakın orada konudan çıkış tuşu var. Manyak mısınız ne? Aldatiyor dediniz anladik sevismek dediniz anladik yok grup dediniz ... neyse simdi ne geçiyor beyninizdeb, zekam.kit hayal gücüm de zayıf ya anlayamiyorum? Sizin kafanız mı normal?

Onlar denize girerken eşiniz yalı kazığı gibi orada bekleyip sonra özel şoför gibi merkeze geri getirmiş
Yav resmen geri zekalılık ahsjsj. Gül Abla eşinin normal olduğunu ispatlamaya çalışırken her defasında biraz daha sıvıyor resmen. Abla Allah rızası için daha fazla bahsetme şundan. Biz ikna olmuş gibi yaparız.

Evet biz anormaliz. Ama sizin beleşe günde beş kere otostopçu taşıyan, gece size çadır da getireyim diyen, aracına hasar veren kadına tesadüf yok kahve içelim diyen kocanız çok normal evet

Aldataxaksa aldatsın ben kabus gibi çöktüm diye aldatmaktan vazgeçecekse ne kıymeti var? Doğru yolu kendi bulsun diye bekliyorum. Herkes kendi özgür iradesi ile hareket eder hareketlerinin de sonucuna katlanır.
Züğürt tesellisi,adam aldatıyor iş çıkışı kahvelerinin detayını öğrenin diyecegim ama kemalim yapmaz modunda yaşıyorsunuz.Adam resmen at koşturuyor her gece kahve bahane geceler şahane.Evde zaten saf biri var ,bilsede bilmezlikten geliyor........

Ha aldatma tamam, grup mu sıkıntı? Eşiğiniz o mu, o kadar şeyden sonra gruba takıldınız?

Yani ortada bir arkadaş grubu yokmuş. Öyle olsa hadi yine neyse kalabalıkta kaynar, yine de yakışıksız da neyse. Ama sadece siz ve eşiniz varmışsınız, yani yabancı bir erkeğin ne işi var?
Gül'ün kocası da aynı duruma düşmüş. Asla normal değil.
O çifti istediği yere bırakacaktı. Yok başka yere götürmek, yok yanlarında takılmak falan aşırı.
Müge Anlı vakaları var ya ormanda falan insanları öldürüp gömüyorlar. En başta ondan korkarım ben olsam. Artık taksicileri dövüyorlar, elin adamları tenhaya sürdürüp her şeyini çalsa ne yapacaksın bir de?
Hadi diyelim düzgün insanlar, onda da Led Hanım gibi rahatsız olabilirler.

Yine bir kociş aklandı ve kk kadınları suçlu oldu zaten.
Kociş:1 - kk kadınları:0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…