Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz bunu kabul ediyorsanız bizi dışardan insanlar olarak ilgilendirmez o zaman . Neden bu konuyu açtınız ?

Gülcüm bunlar hep koronada adamın 2 yıl çıkmadan evde kalmasından hep adam sosyalleşememenin acısını çıkarıyor yukarıda bir arkadaş yazmış kalp ameliyatı olan babası ile alakalı ben de eşinin bu davranışının normal olduğunu düşünmüyorum erkekler eşinin yanında bile isteye bir kadına bu tarz cümleler yazmaz yaşı da çok genç değil takipte kal bir sağlık sorunu var gibi duruyor acaba kalp ameliyatında Mehmet Ali Erbilin kanından mı verdiler naptılar?

Ay aman Allah korusun. Haklısın canım, tesekkur ederim.

Ve siz de tüm bunlara sadece “ne münasebet” dediniz. Ya gerizekalılık derecesinde safsınız ya da buradakileri trollüyorsunuz. Eşinize flörtöz demişsiniz. Eşiniz flörtöz değil bildiğiniz sadakatsiz. Hani açık ilişki yaşıyoruz deseniz anlarım da o zaman sizin de farklı erkeklerle date yapabilmeniz gerekiyor. Kusura bakmayın iyi seks böyle bir ilişkiye devam edebilmem için yeterli sebep olmazdı.

Ben kendimi medeni rahat ve kıskanç olmayan biri olarak tanımlardım ama bu başka bir boyut a dostlar. Aldatmanın adı dışa dönüklük olmuş.

Bizim başımıza gelmiyor böyle şeyler.
Çünkü her gördüğümüz insanla gereksiz muhabbetlere girmiyoruz sosyallik adına. Eşinizi çekiyor böyle insanlar, garsonlar demek ki.
Sosyallikle,gevezelik, bos muhabbet sevme, sınır tanımama başka şeyler. Kocanız her anlamda bu konun ehli maşallah. Sizde herkes yaşıyor sanıyorsunuz herhalde.

Ben kendimi medeni rahat ve kıskanç olmayan biri olarak tanımlardım ama bu başka bir boyut a dostlar. Aldatmanın adı dışa dönüklük olmuş.
Aldatmanın adı dışa donukluk olmuş değil bakın ben size eşimin dışa dönüştüğü konusunda bir örnek vereyim. Biz önceleri küçük bir yazlık ilçede yaşıyorduk. Minibüs seferleri kısıtlı bazen insanlar otostop çekiyor. Eşim de bir gün sıkılmış tüm otostopçulari alıp merkeze merkezden yakinlardaki x sahiline götürüp getiriyor yani resmen minibüs gibi çalışmış adam. Sonra genç bir çift binmiş x sahiline gideceğiz diye eşim ne yapacaksınız orada ? Demiş denize gireceğiz demişler "ya x sahilini bosverin ben sizi y sahiline götüreyim daha cok seveceksiniz" deyip daha uzak olan y sahiline götürmüş bir de bunlara meşrubat falan ısmarlamiş. Sohbet muhabbet bunların arkadaşları gelecekmiş akşam çadır kuracaklarmiş arkadaşımız inşallah fakir getirir deyince eşim bizimkini verelim kullanın demiş. Ben koptum ya dedim kusuruma bakma ama ben çadırımı kimseye vermem. Ne yapacakları belli.olmaz içerler işerler nereden bilmem tanımadığım insanlar dedim. Eşim "ya kusura bakma ben bilmiyordum, hiç aklıma öyle bir sey gelmedi" diyor. Yani adam pek normal değil zaten hadi bu örnekte sosyallesmeye aç biri var ve oldukça da saf, ve ortada flört falan yok ama bu olay farklı yani ikisini birbirine karıştırmıyorum ben, eşim aynı şeymis gibisinden konuşuyor. Ben demiyorum o yüzden konu açtım.

Hayır ama azıcık samimi davranmaya kalktınız mi böyle oluyor. Esim taksiye bindiginde, bir markete gittiginde kasiyere vs restoranda garsona "nasılsınız?" Der mesela insanlar şaşırıyor. Hani ne munasebet niye hatır soruyor diyebilirsiniz belki ama insanlar bazen kibarca teşekkür ediyor bazısı da cıvıyor.

Eşinizi güzelce giydirin süsleyin öyle gönderin bari buluşmaya.
yeni üye olsanız uyduruyorsunuz diyeceğim ama öyle bir durum da değil.
Gerçekten akıl alır gibi değil, buna onay verebilmek için açık evlilik yaşıyor olmak gerek, başka türlüsü imkansız. Bodrumda ‘tesadüf olmayan’ bir tanışmayı böyle devam ettirmek… bence devamı da bir veda seksiyle taçlandırılabilir. Burdan bakınca sorun olmaz gibi görünüyor.

Kusura bakmayın ama eşinizin aklı dengesi yerinde değil. Engel durumu var belli ki.
Gerizekalı olmayan kimse bedava servisçi gibi çalışıp benzin harcamaz. Ya adam cidden sapık bir şeyler arıyor sizden saklıyor. Yada cidden akılsız. Normal bir insan böyle saçma sapan şey yapar mı ya? Otostopçu araması hiç masum değil. Bir niyeti bir amacı var bu adamın.
Ay bu adamla neden evli kalıyorsunuz siz. Başınıza bela getirecek bu manyak adam

Ama anlattığınız şeyler her normal evlilikte olması gereken şeyler değil mi? 1 haftadır bir kere evimde yemek pişmedi kahvaltı dahil. Ütü yapmadım, temizlik yapmadım. Dışarıdan yedik, dün mesela geldi eşim meyve yiyip yattı yemek yapamadım çünkü. Başka bir kadına mesaj gönderse aman ya benim eşim bana çok iyi davranıyor sesimi çıkartmayım mi demem lazım?
Çok farklı yerden bakıyorsunuz olaya, sakinliğiniz beni şaşırtıyor gerçekten.

Tek başına öğrencisiyle çay içemez. İçemez ben ögretmeni tarafından tatil teklif edilmiş taciz edilmiş bir kadınım. Midem bulanıyor bu lakayıtlıktan. Öğretmen öğretmen gibi davranacak. Konu sahibi bi silkelen kendine gel. Yanınızda kadına bizim eski tabirimizle çıkma teklifi ediyor sizde rahat rahat ama benim eşim böyle sosyal böyle mükemmel diye anlatıyorsunuz.

Son düzenleme:
Bana orta yaş üstü sendromu gibi geldi. Yaşlı insanların da böyle çenesi düşer herkese salça olur ya aynen öyle. Yaşlanmadıklarını göstermek için aşırı sosyalleşmeye arkadaş edinmeye çalışırlar. Gençlere ayak uydurmaya çalışırlar falan. Andropoz etkisi de olabilir. O yüzden konu sahibine yaşlarını sormuştum. Cevap vermedi ama tahmini 50’ye yakındır.

Bana da tacizci gibi geldi. Otostopçu araması çok tuhaf. Sanki kolay düşüreceği kadın arıyor gibi. Hiç normal değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…