Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gül eşin katil de oldu burada ya bu adam öğretmen ya vallahi merak ettim ya ama ileri yaş sendromları bunlar tanıdık geliyor çevremden ama tabii biraz da gelişmiş hali sizinki
Hadi bizimkisi andrapoz . Yani sapık diyen, tecavüz ve cinayet, hırsızlık senaryoları yaşayanlar, grup fantezisi kurgulayanlar hakaret edenler de beyinlerini normal saniyorlar ya

Ama sizin beleşe günde beş kere otostopçu taşıyan, gece size çadır da getireyim diyen, aracına hasar veren kadına tesadüf yok kahve içelim diyen kocanız çok normal evet
NEEEE
ay adam baştan aşağı falsolu hala adamı aklamaya çalışıyor şaka gibi bu saatten sonra herşey müstahak bu kadına

Kadın zaten kocasının normal olmadığını kabul ediyor ki ama yorumlarda adam katil sapık tecavüzcü oldu bazı insanlar var böyle biraz çapkın ve aşırı saf ben öyle anladım konu sahibinin yorumlarından adamda farklı durumlar olsaydı dershanede öğrencileri illa şikayet eder adamın adı çıkardı zaten

Kusura bakmayın da çok genişsiniz ,bu ne Allah aşkına.Şener Şen'in filmindeki Yaz kızım repliği gibisiniz

Ablacım ben ne okudum ya.neden bu kadar sakin kalıp yalnız gitmesine izin veriyorsun.hadi erkek arkadaşları neyse de kadınla ne alaka yalnız buluşuyor beraber gidelim niye demiyorsun?sen evde oturup onun dışarda flörtleşip gelmesini mi bekliyeceksin ?her şeyine göz yumduğun için anlaşıyor ola bilir misiniz?kusura bakma yani bu durumda kim olsa kavga çıkarır.

Benimki dünyanın en sakin, en olumlu hatta en umursamaz adamıdır Çilek.
Bir ara iş için bir kursa gidiyordum, orada toplu bir grup kuruldu. Hoca bildireceği şeyleri oradan bildiriyor. Oradan biri de bana yazmaya başladı. X hanım günaydın, işte şu nasıl yapılıyordu bilmem ne diye darlıyor. Ben de ya görüldü atıyorum ya da kısa cevaplar veriyorum. İşte bir gün sevgilimin yanında şak diye mesaj geldi, X hanım isminizin anlamı ne yazmış.
Benimki de gördü mesajı işte. Benim numaramı versene Rosa, ben adının anlamını anlatacağım ona şimdi dedi.
Olay çıkması aslında tam olarak bu kadar basit aslında.
Bence tanımadığınız biriyle iletişim kurarken dikkatli olmak gerekir.
Biraz asabi birinin eşine nişanlısına vs. denk gelinirse cidden çok kötü kavga çıkabilir.

Herkes adamı paralamış yorumlarda ama ben adamın bu cüretinin direkt olarak sizden aldığını düşünüyorum. Adam trafik kazasında tanıştığı kadınla resmen flört ediyor ama siz sesinizi çıkarmıyorsunuz bu ABSÜRD duruma? Kadınla buluşacak pazar gecesi diye bir de kabullenmişsiniz? Siz iyi misiniz? Cidden aşırı saçma geldi.

Hadi bizimkisi andrapoz . Yani sapık diyen, tecavüz ve cinayet, hırsızlık senaryoları yaşayanlar, grup fantezisi kurgulayanlar hakaret edenler de beyinlerini normal saniyorlar ya
Grup fantezısı kurgulayanların beynı gayet normal bu arada sızın yasadıgınız göz yumdugunuz olay anormal geldiği için ınsanlar söylüyor.

Kocamcı bıri daha

Bu olaydaki adam da densizmiş ve iletişim kurmak istememeni görmezden gelip saçmalamış ama kurs sebepli bir tanışıklık var en azından.
Konu sahibinin eşi "aa kadın" deyip yardırıyor resmen.
Arabasına çarpan erkek olsa "ne hoş bir tesadüf, biz tanışalım diye evrende kartlar yeniden dağıtılmış, bir kahve lütfeder misiniz" der miydi acaba?
İşte bunlar hep sosyallik ama biz anormal olduğumuz için anlamıyoruz

Bana da tacizci gibi geldi. Otostopçu araması çok tuhaf. Sanki kolay düşüreceği kadın arıyor gibi. Hiç normal değil.
Khomyuk banada öyle geldi. Hani genç çiftler falan nr alaka. Kaç yaşında adamsın dengin mi onlar senin. Adam heyecan arıyor. Ben anladım ki konu sahibi yatakta bassa ne var ya sosyalleşiyor kocişkom diyecek kafada

Khomyuk banada öyle geldi. Hani genç çiftler falan nr alaka. Kaç yaşında adamsın dengin mi onlar senin. Adam heyecan arıyor. Ben anladım ki konu sahibi yatakta bassa ne var ya sosyalleşiyor kocişkom diyecek kafada
Yani benzin fiyatları ortada. Trafik zaten insanı geren bir şey. Adam canım sıkıldı diye merkezden ilçeye insan taşıyor bedava. Buna sosyalleşmek denemez. Bu tuhaf durumu da normalleştirip andropoz diye geçemem ben. Adam ya kadın arıyor. Ya başka bir niyeti var. Kimse dur canım sıkıldı gidip insan taşıyayım akşama kadar onlarla oturayım demez. Elli yaşında adam 20lik gençlerle neden takılıyor? Amaç ne? Bir de gece çadır götürecek? Ne mana amaç ne?
Canı sıkılan insan kendi arkadaşıyla takılır, kursa gider, kıraathaneye gider en kötü hobi bahçesi alır. Böyle sağa sola tebelleş olmaz yani

İşte Gül Hanım buna evet der zannımca. Çünkü dediğine göre eşi sadece sosyal bir ortamda bulunmak istiyor.
Aslında ben de yabancıydım, dün bir bugün iki. Evli miyim bekar mıyım fikri yok. İşte temkinli olmak derken bunu kastediyorum. Benim kuzu gibi olan sevgilim bile höööö moduna girdi. Ben tabi ki numarasını falan vermedim.
Ama bu kadarcık şeyden bile kırmızı görmüş boğaya dönen adamlar var. Hır çıkaracak yer arıyor insanlar zaten.

Son düzenleme:
Ondan gençlere bulaşıyor bence.
O tatillerine dadandığı gençler muhtemelen araçla götürdü diye kaba davranmadılar ama sinir olmuşlardır. Daha yaşı oturmuş bir çifte yapsa ters tepki alırdı. Yaşı var diye gençler direkt tepki gösteremiyor diye o yaşlara bulaşıyor demek.
Geçen ben de tramvaya bindim oğlumla. 60larında bir adam oğluma ay saçın ne tatlı diye elledi. Oğlum da temas sevmez tanımadığı insansa. Dokunma dedi. Neden ben seni çok sevdim diyor hala adam. Yok kaç yaşındasın yok adın ne hangi okula gidiyorsun bilmem ne. Oturduğumuz yerden de kalkamadık. Çocuk gözümün içine bakana kadar içimize işleyen kodla oturuyordum ben. Ama en son yine saçına hamle yapınca dayanamadım. Artık yetmez mi? Çocuk istemiyor? Sorularınıza cevap vermedi dokunma dedi. Neden üstüne gidiyorsunuz dedim. Sonraki durakta inerken arkamdan artık çocuk da sevemiyoruz da yeni nesil bir değişik de konuşup durdu. Yani illa söylemek de gerekmiyor aslında ama böyle yapışık insanlara bunu yapmak zorunda kalıyorsun. O adama da sorsan bu sosyalleşmek çocukla diyalog kurmaktı. Ama hayır çocuğu rahatsız ettin sen.
Böyle teklifsiz, anlayışsız yapışkan insanlara ekstra sinir oluyorum. Çok gerildim ondan bu konuy

Ben Gül Hanım'ın nerede durduğunu tam anlayamadım.
Eşinin son hareketinden rahatsız mı değil mi çözemedim valla Khomyuk. :)
Ne diyeyim artık gerisi Gül Hanım'da. Biz ne dersek diyelim gidişatı o belirleyecek.
Bu arada hadi adın ne, kaç yaşındasın vs. bir derece normal ama başkasının çocuğuna dokunmak çok abes. İyi yapmışsınız tepki göstermekle.

Kocişinin yanında duruyor tabii ki
Durduğu yer yanı.
Dertleşecek geçecek.
Kocasının iyi niyetli bir sosyal kelebek olmasını seviyor. Herkese karısını anlatması da onun için yeterli.

Kocişinin yanında duruyor tabii ki
Durduğu yer yanı.
Dertleşecek geçecek.
Kocasının iyi niyetli bir sosyal kelebek olmasını seviyor. Herkese karısını anlatması da onun için yeterli.
Hey maşallah. Aldatmaya okey olup grupta yükselmesinden belli zaten. Kadın çoğu şeye okey. İnşallah tolere edemeyeceği şeyler yoktur, güllük gülistanlık yaşar gider. Bize ne ki? Biz kim oluruz da kimin neyi tolere edip neye etmeyeceğine karışırız? Gereksiz uzamış konu.

Otostop olayı nedir kaçıncı sayfada?

Ben çok zor ağzımı bozarım ama Allah şaşırtmasın şu şekil bir olayla gelse kocam karşıma s.kerim anlayışı der O telefonu bir yerine monte ederim diyen bir video var ya eh işte tepkim onu gerçeğe dönüştürmek sonrasında o herifi donsuz sokağa atmak olurdu.Eski kocam olurdu net olarak.

Benden rahatı gevşektir diyecek konumda görüyordum kendimi ama burda konuları okudukça mağaramdan hiç çıkmamış hissediyorum.

Siz hiç delirmiyor musunuz Allah aşkına?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…