Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz iyi misiniz? Bu rahatlık neden ve nasıl oluyor? Adam sosyallik ve arkadaşlık ayağına gözlerinize baka baka başkasıyla flörtleşiyor. Hemde kendisi buna ön ayak oluyor. Pes vallahi pes.. Bu rahatlık başka bir seviye. Benim için bu yüzüme baka baka aldatmaktır ve boşanma sebebidir.
Ayrıca eşiniz için trafikte tanıştığı bir kadın bile sizden daha değerli demek ki. Sizinle Bodrum'daki vakit geçirmek yerine ilk defa tanıştığı bir kadınla ve arkadaşlarıyla vakit geçirme peşinde. Bi sorgulayın bence artık.

Bana da tacizci gibi geldi. Otostopçu araması çok tuhaf. Sanki kolay düşüreceği kadın arıyor gibi. Hiç normal değil.
Otostopçu aranacak bir şey mi? Siz şimdi çıksanız arabanizla otostopçu arasanız bulabilir misiniz? O bulunduğumuz ilçe koy gibi yazlık bir ilçe ve ulaşım sıkıntı olduğu için orada çok insan otostop çekiyor. Hele yazın adim başi otostop çeken insanlar var. Orada bu normal.karşilaniyor. Ay ne anlatıyorum ki?

Siz kendiniz dediniz minibüsçü gibi can sıkıntısından gitmiş taşımış bir kaç insan diye. Can sıkıntısı diye gidip otostopçu aramış. Şimdi konuyu çevirmeyin.
Kocanız normal değil.
Siz de böyle kemalim yapmaz iyi niyetli diye gezin bakalım. Başınıza neler gelecek görelim

Kocası normal değil, yapar. Kayınbabası yaşlı ve hasta, söver kovar. Dünyaya bu delileri çekmeye gelmiş, halinden de memnun. Ne desek boş.

Hiçte öyle bir şey yok yazlık yerlerde. Çok nadir öyle otostop olayı oluyor. Öyle ne adım başısı? Belki günde 1 ya da 2'dir aynı yolda. Onlarda bölgeyi bilmiyordur.

Ben mesela antalya'da otostop çekmiştim, ama bir otelin servisini durdurup, parasını verip binmeyi teklif ettim. Öyle bu devirde otostop olayları çok yok.

Kocası normal değil, yapar. Kayınbabası yaşlı ve hasta, söver kovar. Dünyaya bu delileri çekmeye gelmiş, halinden de memnun. Ne desek boş.
Yani ben böyle bir kocayı koluma takıp koca diye gezdirmem utanırım. Kocişim iyi niyetli ondan kız öğrenciler, sokakta geçen gençler, arabasına çarpan kadınlarla fingirdiyor. Konu sahibi de kocişim iyi niyetli diye kimbilir be ihanetler yaşadı haberi yok/

Evet bu zamana kadar aldatılmaması mümkün değil. Hoş, kaza yapan kadına o cümleyi kurması da aldatma bir nevi. İlla yatakta basmaya gerek yok. Hepsine kendince geçerli sebepler bulup inanıyor bunlara da…

Eşinizin anormallik derecesinin farkında değil misiniz siz? İnsan canı sıkıldı diye otostopçu arar mı? Şirinler köyü mü orası?

Arabaya aldığı çift açısından olaya bakar mısınız bi?
Adam "o sahil iyi değil, ben sizi başka yere götüreyim" deyip emrivaki yapıp yolu değiştiriyor. Hiç tanımadığı bir arkadaş grubunun planını değiştirmiş oluyor böylece.
Vardıktan sonra içecek ısmarlayayım deyip yapışıyor bırakmıyor. Çadır getiririm deyip akşam tekrar gelmek için yer yapıyor.
Bunlar olurken o çift ne düşündü sizce? Kocanızın muhabbetinden sonsuz keyif almış olmaları mümkün mü? Seri katilli filmler de böyle başlıyor ya hani.

Bence eşiniz ya gayet kötü niyetli bir insan ya da zihni sosyal ilişkileri çözümleyemiyor.
İki türlü de başınıza iş açar sonunda. Ya birine zarar verir ya zarar görür.

Ilçenin ismini mi vereyim? Siz Turkiyede'ki tüm ufak ilçeleri gördünüz sanırım siz daha iyi biliyorsunuzdur.

Şuna iyi niyetli diyor benim de aklım almadı.
Çadır götürmek de kılıfı gece de salça olacaktı.
Adam aranıyor resmen

Haberi var gayette bunun flört olduğunu söylüyor zaten ve kabul ediyor boşuna ugrasiyorsunuz

Evet bu zamana kadar aldatılmaması mümkün değil. Hoş, kaza yapan kadına o cümleyi kurması da aldatma bir nevi. İlla yatakta basmaya gerek yok. Hepsine kendince geçerli sebepler bulup inanıyor bunlara da…
Adam sapık gibi geziyor. Arabasına çarpana edebi cümleler fırlatıp tesadüf değil diye kahve ısmarlamalar. Genç çiftlere salça olup akşam muhabbetlerine takılmaya çalışmalar.
Resmen aranıyor

İnsanların otostop çekmesi normal karşılanıyordur ve aracı olan insanlar anlık kararla arabasına alıyordur otostop çeken birini.
Can sıkıntısından minibüsçü gibi oradan oraya otostopçu taşımanın, planlarına müdahale etmenin ve bir şeyler ısmarlama ayağına insanların peşine yapışmanın neresi normal?

Yok zaten aldatıyor diyenleri beğeniyor. Kocasının sapık olmasına dayanamadı.
Rıza dahilinde takılsın yeterki sapık olmasın diyor
Yani çok ilginç neden konuyu açtı konu sahibi birkaç defa sordum anlamadım . Bir insanin gidip gelip otostopçu taşıması bana iyi niyetli gelmez . Alırım bir doktora götürürüm bunun neyi var diye ? Ya da dediğiniz gibi niyeti kötüdür .

Evet film şöyle gece eşim gidip çadıra bunları öldürüp böbreklerini çalacakti ama ondan önce dolunayda ruh çağırma seansı yapmaya ikna edecek bunların bir güzel ödlerini koparacakti. Bu kişiler denize girecek yer alıyorlarmış girmisler sonrac esim.merkeze geri getirmiş. akşam da arkadaşları x sahilinde çadır kuracakmis eşim merkezde benden çadırı alıp verecekti.

Ilçenin ismini mi vereyim? Siz Turkiyede'ki tüm ufak ilçeleri gördünüz sanırım siz daha iyi biliyorsunuzdur.

Türkiye'de yazlık ilçelerde, istanbul'daki gibi iett toplu taşıma otobüsü olmadığı için minübüs tarzı araçlarla ulaşım sağlanır. İkincisi o ufak ilçeler adı üstünde ufak. Bir uçtan bir uca çok rahat yürünüyor. Az önce yazdığım gibi anca bölgeyi bilmeyen bir iki kişi günde otostop çeker. O kadar çok otostop çekilecek yer olsa, oraya otobüs hattı gelirdi.

Adam aç. Aç. Ama nedense hep kadınlarla ilgili şeylere aç.

Şuna iyi niyetli diyor benim de aklım almadı.
Çadır götürmek de kılıfı gece de salça olacaktı.
Adam aranıyor resmen

Aldatmak için aranıyorsa yine iyi ya. Amacı çok daha başka da olabilir.
Mesela insan iş için gittiği bir yerde aracına çarpan kadının masraf karşılama teklifini neden reddeder ve neden son gecesinde görüşmek ister? Sevişmek en masum amaçlardan biri olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…