Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav resmen geri zekalılık ahsjsj. Gül Abla eşinin normal olduğunu ispatlamaya çalışırken her defasında biraz daha sıvıyor resmen. Abla Allah rızası için daha fazla bahsetme şundan. Biz ikna olmuş gibi yaparız. 😁
Neden bunu yapıyor ki, her seferinde boşa sinir stres. Böyle kabul ediyorsa gerek yok bu beyin fırtınasına.

Evet biz anormaliz. Ama sizin beleşe günde beş kere otostopçu taşıyan, gece size çadır da getireyim diyen, aracına hasar veren kadına tesadüf yok kahve içelim diyen kocanız çok normal evet
Yani şimdiye kadar değildi de baktım sizin beyinlerinizdeki sapikliklarin yanında evet eşim sizlerden daha normal .

Müge Anlı vakaları var ya ormanda falan insanları öldürüp gömüyorlar. En başta ondan korkarım ben olsam.

Yok bu dediğiniz anormalmiş, ben söyleyince dalga geçti.
Ama adamın denize giren çifti bütün gün bekleyip merkeze geri taşıması, arkadaşlarının çadır getireceği insanlara çadır bulmak için seferberlik ilan etmesi çok normalmiş.

Yine bir kociş aklandı ve kk kadınları suçlu oldu zaten.
Kociş:1 - kk kadınları:0
Ya sapik sapık laflar yazıyor insanlar. Ne bu ya aldatıyor diyene bir şey dedim mi? Bana Konya ovası diyene bir şey dedim mi? Bana gerizekali diyene? Türlü.hakaret edene? Ama beyinlerdeki sapikliklar artık farklı boyutlara geldi konunun kapatılmasını isteyeceğim. Yuh yani

Yani şimdiye kadar değildi de baktım sizin beyinlerinizdeki sapikliklarin yanında evet eşim sizlerden daha normal .

Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Eşiniz "bu herif karımı taciz etmiş" ya da "bu adam bize yapıştı, bu bizi boğup atmadan biz bundan kurtulalım" diyen birilerine denk gelmeden uzun süre hayatta kalabilirse tabii.

Ya sapik sapık laflar yazıyor insanlar. Ne bu ya aldatıyor diyene bir şey dedim mi? Bana Konya ovası diyene bir şey dedim mi? Bana gerizekali diyene? Türlü.hakaret edene? Ama beyinlerdeki sapikliklar artık farklı boyutlara geldi konunun kapatılmasını isteyeceğim. Yuh yani

Hakaret edenleri şikayet edebilirsiniz, bunu biliyorsunuz.

İnsanlar kocanızın davranışlarını yorumluyor. Söyledikleri şeyleri siz sapıklık olarak yorumluyorsanız sorgulamanız gereken kocanızın davranışları.

Allah mutluluğunuzu daim etsin.
Eşiniz "bu herif karımı taciz etmiş" ya da "bu adam bize yapıştı, bu bizi boğup atmadan biz bundan kurtulalım" diyen birilerine denk gelmeden uzun süre hayatta kalabilirse tabii.
İşte sizin beyniniz bu bakın işte.

Hakaret edenleri şikayet edebilirsiniz, bunu biliyorsunuz.

İnsanlar kocanızın davranışlarını yorumluyor. Söyledikleri şeyleri siz sapıklık olarak yorumluyorsanız sorgulamanız gereken kocanızın davranışları.
Bak orada konudan çıkış tuşu var . Siz bence şimdi gidin bir avukatla görüşün.

İşte sizin beyniniz bu bakın işte.

Yahu adam sevgilisi olup olmadığını bilmediği, bekar mı değil mi bilmediği kadına "bu bir tesadüf olamaz, kahve içelim" diye mesaj atmış. İnsanlar ne bakıyorsun diye kavga edip birbirini bıçaklıyor.
Siz eşinizin bu kafayla uzun süre hayatta kalabileceğini zannediyorsanız diyecek bir şey yok pembe bulutlu dünyanızda mutluluklar dilemekten başka.

Yok tanışma vesilesiymis, tenis kulübünde de tanisabilirdim diyor. İyi de tenis kulübünde tanışırsın herkes evli misin bekar misin bilir, ortak bir aktivite vardır oranın kafesi vardır bir zemin olur arkadaşlık olur , aileler de tanisir. başka şey algılanmaz. Bu öyle değil ki. Bana önce haklısın düşündüm filan dedi vazgeçti ben baktım telefonuna kadına iptal mesajı yazmıştı diye yazmamış daha sonra bugün dedinki gideceğim.
Ya ne alaka ya şimdi markete gidiyorum kasiyer adama illa mesaj atıp asılmam mı lazım burayı son anda buldum demekki sizinle tanışmam için vesileymiş beyefendiciumm🫠 mı diyeyim. Sizi enayi yerine koyuyor resmen.

Evet film şöyle gece eşim gidip çadıra bunları öldürüp böbreklerini çalacakti ama ondan önce dolunayda ruh çağırma seansı yapmaya ikna edecek bunların bir güzel ödlerini koparacakti. Bu kişiler denize girecek yer alıyorlarmış girmisler sonrac esim.merkeze geri getirmiş. akşam da arkadaşları x sahilinde çadır kuracakmis eşim merkezde benden çadırı alıp verecekti.
Eşiniz normal değil önce bunu kabul edin, çevrenizde ailenizde böyle sokak sokak otostopçu avına çıkmış sıkıldım diye ordan oraya taşıyan,mekan konusunda plana dahil olan kaç kişi gördünüz duydunuz.Esiniz hasta inanın hasta bir gün birinin rızası dışında birşey yapacak ve siz gelip burda bize ağlayacaksıniz

Yok ben değil de burada insanlara hakaret edenler ihtiyaç duymadılar. Benim avukatım var zaten, forum için değil.

İyi, uyarılarınızı size hakaret edenlere ya da bu tehditten korkacak kadar küçük yaşta olanlara yapın o zaman (inanan olursa tabii).
Diğer türlü olunca gülesim geliyor çünkü benim, hava sıcak halim yok.
Sayfayı ne zaman kapatacağımı da size soracak değilim. Tşk.

Evet film şöyle gece eşim gidip çadıra bunları öldürüp böbreklerini çalacakti ama ondan önce dolunayda ruh çağırma seansı yapmaya ikna edecek bunların bir güzel ödlerini koparacakti. Bu kişiler denize girecek yer alıyorlarmış girmisler sonrac esim.merkeze geri getirmiş. akşam da arkadaşları x sahilinde çadır kuracakmis eşim merkezde benden çadırı alıp verecekti.
Gül eşin katil de oldu burada 😂ya bu adam öğretmen ya vallahi merak ettim ya ama ileri yaş sendromları bunlar tanıdık geliyor çevremden ama tabii biraz da gelişmiş hali sizinki 😂

İyi, uyarılarınızı size hakaret edenlere ya da bu tehditten korkacak kadar küçük yaşta olanlara yapın o zaman (inanan olursa tabii).
Diğer türlü olunca gülesim geliyor çünkü benim, hava sıcak halim yok.
Sayfayı ne zaman kapatacağımı da size soracak değilim. Tşk.
Sormadınız ben de söylemedim cikis tuşu var dedim yani siz sıkılana kadar ya da tatmin olana kadar takilabilirsiniz isterseniz. (Bu bir izin cümlesi değil)Ya da banlanana kadar. Ona da moderatörler karar veriyor zaten sen ben değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X