Tiroit ve Haşimato Tiroiti Olanların Zayıflama Deneyimleri

birdyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
203
15
Arkadaşlar maalesef bu hastalıkla urasanlar kilo verememe sorunu yaşıyorlar..
Buradan deneyimlerimizi paylaşabiliriz...

tamammmm ben varımmm
boy 1.55
yaş 25
kilo 66.700
hedef kilom ise 56
7 yıldır bu illetle uğraşıyom
tabi geçen sene bu zamanlar 56 dım

Bende haşimetoluyum.Şuanda hipotroid gibi seyrediyor ama haşimetoluyum.6 aydır ilaç kullanıyorum.Ayrıca 3.5 yıldırda bebek sahibi olmak için uğraşıyorum.Hem bebiş tedavisi için kullanılan ilaçlar hemde troid nedeni ile son iki yıl içinde 8 kg aldım.Boyum 1.62.kilom 60 hedef kilom 52.Fakat kilo vermek için ne yapıyorsun derseniz hiç sadece yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum.

Bende de ayni sorunlar var.kilo vermekte inanilmaz zorlaniyorumsu anda spora basladim ve az yemeye calisiyorum.

Geçmiş olsun...Bende hasimatoluyum ama hipotroidi seyrediyor sizinki gibi..İnsallah en kısa zamanda iyileşir sağlıklı bebiş sahibi olursunuz..

Bende de ayni sorunlar var.kilo vermekte inanilmaz zorlaniyorumsu anda spora basladim ve az yemeye calisiyorum.

Bende 2 seneye yakındır ilac kullanıyorum..Öncelerde geceleri bile cok yiyordum istediğim gibi haftada 2 kg veriyordum..
Bu hastalık bi bulaştı gece yemeği uzun zamandır kestim dikkat ediyorum pasta börek çörek yemem ama 7-8 kg yapıştı.Bi türlü gitmiyor nasıl bir metabolizma hastalığıdır.

sanada geçmiş olsun canım senin boyun varmış canım ya diğer sitede görüyom seni inşallah aşılaman olumlu sonuç verir sana inan bunu canı gönülden istiyom
çünkü kendimde 7 yıldır evlat özlemi çekiyom daha doğru düzğün tedavi filanda olmadım inşallah aşılaman tutar inşallahhh

Sağol canım Allah razı olsun.İyi dileklerin için.Rabbim inşallah hepimize en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Bende 7 yıllık evliyim

Sağol canım Allah razı olsun.İyi dileklerin için.Rabbim inşallah hepimize en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.Bende 7 yıllık evliyim

Âmin inşallah en kısa zamanda Allahım sağlıklı evlatlar nasip eder tüm evlat sahibi olmak isteyenlere ve sizlere arkadaslar.

bende haşimatuluym 1 ayda 5 kşlo aldım suan ilaç kullanıyorum kilolar kolay geldi ama gitmiyor bi turlu ne zorluklarla vermiştm halbuki geri aldm hepsini allah hepimize kolaylk versn

Arkadaslar hepınıze cok gecmıs olsun bende hıpotroıdı var bende ılac kullanıorum 1 sene once ogrendım hastalıgımı ılk ogrendıgmde dunya basıma yıkıldı omur boyu ılac kullanmk zorunda olmak benı cok uzmustu ama sımdı okdr alıstmkı o benm bır parcm gozumu acr acmaz ıcıorum:)) Kılodn bahsetmıssınz ben kılo almadm ama ınanılmaz kansızlk ve sac dokulmesı fln vardı bıde yorgunlk halı cok fazlaydı hıcbıseye elm kalkmıodu ılk ogrendıgmde degırım 13 bı kusurdu cok sukr kı ılacla kontrl edılebln bı hastalk. Gecenlerde bıyerde okumsmtm kılo vermk ısteyen ınsnlr bu ılaclrı kullanıolrmıs hıc problemlerı olmamasına ragmn sız ılaclrınızı duznlı aldıgnz taktrde nasıl kılo alıosunz? Hamılelık konusuna gelnce gordugnz gıbı 36 haftalk hamıleyım ztn hamıle kalmaya nıyt ettıgm ıcın kan tahlıllerı yaptrdıgmda ogrenmsm hasta oldugumu ıykıde ogrenmısım belkıde ugrasıcktm olmıcktı yada olcktı tutunamıcktı 9 ay kullndıktan sonra degerlerm normale gelınce kı hatta belkıde hamıle kaldıgmda degerım 8 olabılr ılk denemede nasıp oldu lutfen umıtsızlıge kapılmayın Rabbım ınsallah tez zamanda sızede nasıp etsın ılaclrınızı duzenlı kullanın kontrol altndyken gercktn kafaya takılcak bı rahatsızlk degıl Allah dermansız dert vermesın.. Hepınıze saglıklı gunler dılerım kızlarr Herkesın gonlune goree olsun ınsallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…