Tiroit ve Haşimato Tiroiti Olanların Zayıflama Deneyimleri

Canım benim hamileyken bir terslik yoktu doğumdan sonra4. Ayda Hipertiroid çıktı ilaç vermedi, sonra da hiprtiroid çevirdi, ben de endokrinoloğa gideceğim ama randevu bulamıyorum bu aralar. Yeşil hasta listesine ekledi Dr beni ve levotiron 50 lik verdi dahiliyeci
4 gündür ilacı kullanıyorum ve çok uyku yapıyor bende anlamadım gitti
Sen aç kilo vereceksin ?

Ben 1.74 cm boyum..65 felan ideal kilom..
Ama ben en zayıfken 72 kiloydum.. İnebilirmiyim bilmem 65 e ama ilk hedefim şimdilik 75 olmak.. Şuan 88 kiloyum... Enaz 13 kilo vermem lazım..
İlaç içmek zor geliyor ilk önce.. Ama sonra Alışkanlık oluyor.. Yaptığı etkileri hatırlamıyorum çünkü o sıralar ilk kullandığımda hamileydim.. Yan etkisini hamilelik sanmış olabilirim..
Senin kilo durumun nasıl?

Ben 1.74 cm boyum..65 felan ideal kilom..
Ama ben en zayıfken 72 kiloydum.. İnebilirmiyim bilmem 65 e ama ilk hedefim şimdilik 75 olmak.. Şuan 88 kiloyum... Enaz 13 kilo vermem lazım..
İlaç içmek zor geliyor ilk önce.. Ama sonra Alışkanlık oluyor.. Yaptığı etkileri hatırlamıyorum çünkü o sıralar ilk kullandığımda hamileydim.. Yan etkisini hamilelik sanmış olabilirim..
Senin kilo durumun nasıl?
Ben 170 er zamankî kilom 52 dir standart. Hiç 55 bile olmadım.
Hamileyken dra hergün kilo alıyorum dedim ama dikkate almadı.
Şu an 63 kiloyum ve hiçbir kıyafetini giyineniyorum sinirim bozuldu ya bakalım ilaç hormonu normale döndürünce kilo verebilecek miyim.
9 unda endokrine gideceğim bakalım

Merhaba,
Hashimato hastalığı 1 ay önce teşhis edildi. 12 kilo almışım. İnat ettim beni yenemez dedim 5 kilosu ilk ayda gitti. İnatçıyım 7 kiloyu da vereceğim. deli gibi spor yapıp kuş kadar yiyiyorum. Beni alt edemez
7 kilo için kendime 1, 5 ay tanıyorum. Yapacağım, başaracağım. Siz de yapabilirsiniz. İnanmıyorum bu hastalıkla kilo verilmez denmesine (Bu benim savunma mekanizmam)
Herkese sevgiler, geçmiş olsun...

Bende üstteki yazımı görünce şaşırdım..
Şuan 72 kiloyum.. 29 martta 2015 te
88 kiloymuşum.. 1 senede 16kilo gitmiş..
Ama hedefim 64 Oyüzden durmak yok inş yavaş yavaş gidecek.. Kimse pes etmesin.. Herkese sağlık diliyorum

X