Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

bende nefes isinde bayagi zorlanmistim ama simdi daha kolaylasti yarin 21 yapacam bide isin ilgici daha once kolay yaptiklarim zorlasti zor dediklerim kolay yapiyorum. magrenta canim senin tam tersi nefes alip veriyorum..hala bende cok terliyorum

bende nefes isinde bayagi zorlanmistim ama simdi daha kolaylasti yarin 21 yapacam bide isin ilgici daha once kolay yaptiklarim zorlasti zor dediklerim kolay yapiyorum. magrenta canim senin tam tersi nefes alip veriyorum..hala bende cok terliyorum

bende şöyle yapıyom 3.harekette başım önde nefes alıyom burundan geriye doğru kaykılıyorum doğrulurkende ağızdan nefesi veriyorum 4.harekette de durum aynı doğrumu yapıyorum acaba

bende şöyle yapıyom 3.harekette başım önde nefes alıyom burundan geriye doğru kaykılıyorum doğrulurkende ağızdan nefesi veriyorum 4.harekette de durum aynı doğrumu yapıyorum acaba
bende aynen senin gibi nefes alip veriyorum. bugun 21 e basladim artik bundan sonra tam takipte olacagim kendimdeki gelismelere. bendeki degisiklik cok terliyorum ya bide sanki iki gundur elmacik kemigim boyle sanki yukari cekilmis gibi yuzum geriliyormu ne daha oncede soyledim yuzum hakkinda yazmayacam diye bak yine yazdim. ben hodan yagini yuzume kullaniyorum oyuzden yuzumde bi problem yok masallah piril piril belkide hareketlerdendir:uhm:baska goguslerimde bi buyume yok ama dolgunlar iki dogumdan sonra salmislardi kendilerini bi canlanma var.normalinde tatilden gelen ben bir kac kilo fazlalikla donerdim bu sefer bir gram bile almamisim okadar yememe ragmen ben bunu hareketlere bagliyorum. asil bundan sonra gelismelere bakacam simdilik bu kadar

Aynen ben de başta kolay dediklerimde zorlanıyorum zorlandıklarımı kolay yapıyorum.. Vardır herhalde bir nedeni... Ben dün akşam 17'ye geçtim. Oysa bu hafta 21 olmalıydı ama 2 hafta 15'te takılı kaldım tatilde falan da artıramadım.. Aşırı terleme başladı bende de ama sıcaklarda bir anormal ondan olabilir. İşyerinde klima var anlamıyorum ama sabahları hazırlanırken yüzüm çok terliyor.. akşam da özellikle hareketleri yaparken ter akıyor üstümden. Ama koku yok Allahtan.

Bir de hayalimsin Hodan Yağını ben de almak istiyorum özellikle yüzümün dolgunlaşmasını istediğim için. Nasıl ne gibi değişiklik hissediyorsun? Bu hareketler benim bacaklarımı kollarımı sıkılaştırıp toparladı gibi geliyor bana bir de çok umut vermek istemiyorum ama yüzüm de yukarı doğru topladı gibi.. Psikolojik de olabilir... Bu yağdan bahsedersen sevinirim. Bulamadım bir de ben birkaç aktara sordum. Ben arada kantaron ve mavi anemon yağı sürüyorum. Mavi anemon yüzümü yakıp kaşındırıyor ama herhangi bir kızarıklık veya tahriş yapmıyor. Yalnız kokusu bayıyor. Bir kaç sene evvel de buğday yayğı kullanmıştım, cildime çok iyi gelmişti. Şimdi mavi anemon bitsin yine ondan alıcam.. Bir de hodan bulursam alıyım bari.. kaydirigubbakcemile5

yaklasik 4 aydir kullaniyorum yuzum temiz cok duru bir temizlik herkes soruyor ne yaptigimi.onceleri sabah aksam suruyordum nemlendiricimi rafa kaldirmistim ama esim birgun yanmis kuzu yagi kokuyon artik diyince sadece gece kullanmaya basladim hodan da kokuyor ah bide kokmasa ama yuzum duzlesti bi kac kaz ayagi kirisigim vardi gulerken simdi yoklar.simdide yuzum yukari cekmisler gibi toparlanmis bayagida hissediyorum bunu.tavsiye ederim al canim cok memnun kalacaksin.bende bugday yagi aldim daha hic kullanmadim hodan olunca gerekte kalmiyor. ay sorma canim bende acaip terliyorum eskiden hic terlemezdim bu hareketler yuzunden gunluk banyo yapiyorum insallah gecicidir

Bende son hareket kolay diyordum çoğaldıkça zorlanmaya başladım yaaa
valla anlatamamış olabişlir nefes işini ama hareketle akıp gidio bi yerden sonra alışıyoruz demekki :)

ayyy neymiş bu yağlar bayılırım bu muhabbete
hodan yağını nie nasıl kullanıyonuz?
buğday yağını niye nasıl kullanıyonuz?
birde bu anemon çiçeğimidir nedir o ne iş ?
çok meraklı gördüm kendimi :)

Mavi Anemon çiçeği yağını ben kullanıyorum ama henüz bir etki hissetmedim geceleri sürüyorum. Tuhaf kokuyor çünkü..
Buğday yağını da birkaç sene evvel kullanmıştım geceleri nemlendirici sürmüyor onu sürüp yatıyordum. Çok güzel bir his bırakıyordu cildimde.. Bilmiyorum ama cildime hep iltifat alıyordum ya buğday yağından ya da daha gençtim ondan.
Şimdi Hodan Yağını bulursam deniycem..

ya bide sende yuzum yukari dogru cekilmis diyorsun e ozaman hareketlerden olabilir

Hayalimsin olabilir ben de öyle düşünüyorum çünkü annemin de boynu ve yüzü toparladı. Ki annem kremi sadece dolapta dursun diye alır. Sürmez. Yüzünü temizlemek toniklemek gibi ayrıntılara girmez. Bu T5GH'ni yaptığından beri daha iyi görünüyor. Bilmiyorum ki psikolojik mi? Gerçi ben de annem de zaten yaşımızı hiç göstermeyiz maşallah.. Neyse diyeceğim o ki kesin birşey söylemek için ben en azından 21'e geçip üstünden 1 ay falan geçsin diyorum. Sonra daha net birşeyler görebilirim belki...

saol canım cevapladığın için :)) merak ettim :)))) doğal şeylere daha çok güveniyorum bende ama kullanmıyorum işte
bu hareketlerden sonra saç dökülmesi geçen var mı

ya sen söyleyince farkettim benim saçlarım her banyoda avuç avuç dökülürdü şimdi banyoda çok az dökülüo birde köpüklerken biraz dökülüyor ama mevsimsel diye düşünmüştüm bi süredir azaldı bende :)))

]
zamanla nefes isini kendiliginden duzene giriyor merak etme ben daha dune kadar nefesim duzgun olsun derken sayilari karistiriyordum sayi derken nefes karisiyordu.hodan yagini ben kullaniyorum cild icin birebir bir yagmis tv den dinlemistim ogun bugundur kullaniyorum cokta memnunum en azindan kremlere bi suru para vermiyorum artik

]
yuz toparlansinda tibettenmi artik hodan danmi farketmez benim icin sonucta bu ikisini hic birakmayi dusunmuyorum.bencede bi kac ay sonra konussak daha iyi olur raylar tam yerine oturmus olurkaydirigubbakcemile2

valla canım bana göre nefes işi yoluna girdi zamanla dediğin gibi yani zorlanmıyorum artık nefesmiş sayımış falan :)

hodan yağınıda araştırmaya başladım çayı bile içiliyormuş yağ hakkında bişi bulamadım daha

] bende fazla bilgi bulamamistim tr sayfalarinda ama burda bi sitede buldum yazdiklarina gore faydaliymis ki bende artik oyle dusunuyorumkaydirigubbakcemile2

Araya giren 3 haftalık tatil yüzünden tibetten ayrı düşüp herşeye benim gibi en başından başlayacak olanlar el kaldırsın :lepi:
istikrar gösteremedim
kendimi şiddetle kınıyorum
ramazanda yapmaya da cesaretim yok
ne güzel 19 tekrara gecmiştim ama çok fena üşendim devam edemedim
gaza gelmem lazım, eleştiri ve teşviklerinizi bekliyorum :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…