Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

]
Araya giren 3 haftalık tatil yüzünden tibetten ayrı düşüp herşeye benim gibi en başından başlayacak olanlar el kaldırsın :lepi:
istikrar gösteremedim
kendimi şiddetle kınıyorum
ramazanda yapmaya da cesaretim yok
ne güzel 19 tekrara gecmiştim ama çok fena üşendim devam edemedim
gaza gelmem lazım, eleştiri ve teşviklerinizi bekliyorum :mymeka:

daha bugun yazacaktim moryel, pia clementinne cecily arkadaslar ne oldu nicin paylasmiyorsunuz diye yazmama firsat olmadi ani cikmam gerekti:paylasinki gaza gelelim hemde konu guncel kalsin.uzuldum canim tekrar basla alismissindir azbucuk hareketlere. birakma derim hadi bakayim goreyim seni:eek:lmaz:

Bende burdayım sürekli takip ettim konuyukaydirigubbakcemile2 aşırı sıcaklar ve birkaç günlük gripte yüzünden aylardır yaptıgım 21 den 3 e dönmek zorunda kaldım.ama daha rahat oldu.sıcakta hiç yapılmıyordu valla

Bende burdayım sürekli takip ettim konuyukaydirigubbakcemile2 aşırı sıcaklar ve birkaç günlük gripte yüzünden aylardır yaptıgım 21 den 3 e dönmek zorunda kaldım.ama daha rahat oldu.sıcakta hiç yapılmıyordu valla

canım sen tam anlamıyla ne gibi sonuçlar aldın yazarmısın bi de sana şunu soracam hareketleri nasıl yapıyorsun nefes işi yani nasıl oluyo ben burda anlatılanlar gibi yapıyom da kitapta farklı anlatılıyo cvp yazarsan sevinirim

ya deme canim sendemieyvahedigeldismilehareketlerin en kotu tarafida bu bir ikigun yapmadinmi sil bastan olmasi sen bayagir yapiyordun bende senden bekliyordum gelismeleri yazmani:umursamaz:

aslında bırakıp baslamak daha iyi geldi,sanki rutıne binmişti,bir gelişme görmüyordum.şimdi daha iyi hissediyorum.bi arkadas sormus zorlandıgım yerde nefes alıyorum ben.başa dönerken veriyorum.yine yazarım uzun uzun simdi zamanım yok:)

moryel ve clemetinee ...inanamiyorum size : )

tek mi kaldim simdi.ben de bir kac kez bir en fazla iki gün ara vermek zorunda kalmistim ama yine de 21 den geriye dönmedim.Yani bu kadar keskin oldugunu düsünmüyorum acikcasi.Üc gün ara versem kesin ben de dönecektim de allah tan gerek kalmadi. Ama gercekten özellikle ve eklenecek ramazanla nasil olacak bilmiyorum. Hile yapip üce mi dönsem : P

ben degisikliklerin duragan döneme girip tekrar basladigini düsünüyorum. Cünkü ilk baslardaki bas agrilarim bir süre epey ara verdi su son günlerde tekrar basladi .Sanki ilk yapiyorum gibi.Bana degisiminde peryotlar halinde gerceklestigi düsüncesini veriyor.

Ramazanda sahurdan önce yapmayi düsünüyorum.Cünkü hareketler aciktiriyor.
Bu hareketlerin yemekten en az üc saat sonra yapilmasi gerektigi söyleniyor.Umarim iyice zayiflamam. Simdilik iyi.Önceden de yazdigim gibi tek sikayetim arada olan bu agrilar ve birde karindaki siskinlik .

aslında bırakıp baslamak daha iyi geldi,sanki rutıne binmişti,bir gelişme görmüyordum.şimdi daha iyi hissediyorum.bi arkadas sormus zorlandıgım yerde nefes alıyorum ben.başa dönerken veriyorum.yine yazarım uzun uzun simdi zamanım yok:)

kendini simdi daha iyi hissedebilirsin saglik olsun yavastan bulursun yine 21i ama bence en guzel gelismeyi sen gordun sen ki beyaz sac telin siyaha donmustu bu buyuk bi gelisme degilmi canim

29 yaşındayım hareketleri yapıyom ama bi türlü içime sindiremiyom bi yerlerde yanlış yapıyorumdur diye defalarca kitabı okudum hareketlerle ilgili videoları izledim ama kafam daha da çok karıştı çünkü her videoda hareketler özelliklede 3.ve 4.hareket farklı yapılıyor bi türlü bende içime sindiremiyorum

]
29 yaşındayım hareketleri yapıyom ama bi türlü içime sindiremiyom bi yerlerde yanlış yapıyorumdur diye defalarca kitabı okudum hareketlerle ilgili videoları izledim ama kafam daha da çok karıştı çünkü her videoda hareketler özelliklede 3.ve 4.hareket farklı yapılıyor bi türlü bende içime sindiremiyorum
ben kitabini okumadim ama bi tane video seyretmistim hangisi oldugunu suan hatirlamiyorum burdaki gordugum hareketlerle ayniydi.bence dogru yapiyorsundur yinede kafan karisiyorsa sadece bura gibi yap ne gerek var ayri ayri videolara bakipta kendine eziyet etmene. bura dogru bura gibi yap

kizlar 3. harekette boynu arkaya egerken agzinizi acik birakmayi ihmal etmeyin. Kapali kalinca trioid bezleri ve ses tellesi tahris oluyormus. Gercektende yaptiktan sonra agzim acik yapsamda sesim degisik cikiyor ama geciyor yarim saate. Ben hep sabahlari yapiyorum kahvaltidan önce unutma atlama riskim olmuyor. 1 ayda sadece birgün yapmadim :) Ramazanda geceye kaydirmam gerekecek egzersizleri .

hayalimsi_n ne kadar zamandır yapıyosun hareketleri ve ne gibi faydalarını gördün merak ettim de canım

]
hayalimsi_n ne kadar zamandır yapıyosun hareketleri ve ne gibi faydalarını gördün merak ettim de canım
ben 21 de 6.ci gunum.basta eskiye nazaran daha az yoruluyorum ikincisi yuzum sikilasti 20 li yaslarima benzemeye basladim saka saka sunuda soyleyim yasimi gostermeyen bi tipim ama son bi iki yildir yuzumun yercekimine yavastan ayak uydurdugunu goruyordum hareketlerden olsa gerek yuz yukari dogru toparlandi sanki.bacaklarimda cok buyuk fark olmasada sikilastigini ve goguslerde buyume yok ama dolgunlar.bide sanki daha bi sakinlestim herseye olumlu bakiyorum hatta profilimdeki kørdugum yazisi artik hosuma gitmiyor silecem sonra.reglimi sancisiz geciriyorum daha once bi iki gun sancili gecerdi.simdilik aklima gelenler boylekaydirigubbakcemile2

kizlar 3. harekette boynu arkaya egerken agzinizi acik birakmayi ihmal etmeyin. Kapali kalinca trioid bezleri ve ses tellesi tahris oluyormus. Gercektende yaptiktan sonra agzim acik yapsamda sesim degisik cikiyor ama geciyor yarim saate. Ben hep sabahlari yapiyorum kahvaltidan önce unutma atlama riskim olmuyor. 1 ayda sadece birgün yapmadim :) Ramazanda geceye kaydirmam gerekecek egzersizleri .

ben de kitabini aldim. resimlere ve aciklamalara bakarak yapiyorum ama böyle bir ayrinti gecmiyordu. Baska basimlari var sanirim. kitaptan mi okudunuz bunu moonshine ?

Araya giren 3 haftalık tatil yüzünden tibetten ayrı düşüp herşeye benim gibi en başından başlayacak olanlar el kaldırsın :lepi:
istikrar gösteremedim
kendimi şiddetle kınıyorum
ramazanda yapmaya da cesaretim yok
ne güzel 19 tekrara gecmiştim ama çok fena üşendim devam edemedim
gaza gelmem lazım, eleştiri ve teşviklerinizi bekliyorum :mymeka:
bende yakında bırakabiliirm çok sıkıldım hergün aynı şey zorla yapıyorum özen göstermiyorum hareketlere paldır küldür yapıyorum bitiyor :p
bırakınca da tekrar başlamak çok zor yaa :KK43:
geçmiş olsun canım tekrar başlamak zor olmuştur :KK43: bende fire vercem yakında çok sıkıldım
]
ben 21 de 6.ci gunum.basta eskiye nazaran daha az yoruluyorum ikincisi yuzum sikilasti 20 li yaslarima benzemeye basladim saka saka sunuda soyleyim yasimi gostermeyen bi tipim ama son bi iki yildir yuzumun yercekimine yavastan ayak uydurdugunu goruyordum hareketlerden olsa gerek yuz yukari dogru toparlandi sanki.bacaklarimda cok buyuk fark olmasada sikilastigini ve goguslerde buyume yok ama dolgunlar.bide sanki daha bi sakinlestim herseye olumlu bakiyorum hatta profilimdeki kørdugum yazisi artik hosuma gitmiyor silecem sonra.reglimi sancisiz geciriyorum daha once bi iki gun sancili gecerdi.simdilik aklima gelenler boylekaydirigubbakcemile2

bende dikkat ettim adetim bu ay ağrısız geçti ama nerdeyse 7 gün sürdü son zamanlar varla yok arası oynattı beni ama en azından ağrı yoktu :)
onun haricinde bir fark varmı bilmiyorum
ben bugün 15e geçiyorum artık zorlanmaya başladım kolay dediğim zor zor dediğim kolay geliyor yaaa :)

X