Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

magrenta 15 e gelmissin birakilirmi ben kendim kara kara dusunurdum nasil 21 i yapacam diye ama simdi kolaycana yapiyorum hem ben sabah aksam yapiyorum birakma bence. farka gelince illaki vardir ilerleyen zamanlarda gorursun

magrenta 15 e gelmissin birakilirmi ben kendim kara kara dusunurdum nasil 21 i yapacam diye ama simdi kolaycana yapiyorum hem ben sabah aksam yapiyorum birakma bence. farka gelince illaki vardir ilerleyen zamanlarda gorursun

ya çok sıkıldım artık zorla yapıyorum hareketleri dün yapmadım hatta geç geldim eve canım istemöedi devam edelim bakalım diyorum ama çok sıkıldım ((

annemde geziye gitmişti orda yapamamış tekrardan başlıcak oda benden 1 hata gerideydi

sabah aksam yapinca nasil hesapliyorsun, sabah ve aksami 1 olarakmi sayiyorsun yoksa sabahki 1 aksamki 2 diyemi ?

anladim canim zorlada guzellik olmaz tabi yap yapabildigin yere kadar.

Kızlar merhaba,
bu sabah ben 7. sayıya ulaştım hareketlerde.
İlk hafta 2. harekette ayaklarımı zar zor kaldırıyordum bu gün ise hiiç zorlanmadım,
kendimi tebrik ettim. demek ki karın kaslarım kuvvetlenmiş. Bir de o köprü hareketi zorluyor
beni ama o da kolaylaşıyor.
hayatımda ilk defa bir disiplin içinde devam ettiriyorum başladığım bir şeyi.
ne gibi değişiklikler hissettiğime gelince.
henüz çok çok bir şeyler gözlemlemedim.
yalnız bu ay adetim baya bir sancısız geçti. ağrı kesici almak zorunda kalmadım.
sonra psikolojik olarak kendimi iyi hissediyorum. kendi içimde halletmem gereken
bir takım şeyler var onlar üzerinde fazla düşünür oldum, sonunda çözebileceğime inanmaya başladım.
ama bence en önemlisi, her gün 10 dklığına bile olsa kendim için iyi bir şeyler yapıyor olmanın verdiği gizli bir haz duyuyorum. o gün yürüyemesem de, başka bir egzersiz yapamasam da diyorum ki en azından sabah hareketlerimi yaptım.
sonra diyetime sadık kalamamam rağmen bir yarım kilo vermişim bu sabah baktım, çok mutlu oldum. çünkü bir durgunluğa girmişti kilo vermem demek ki o sınırı aşmışım.
yani böyle.
ben kesinlikle yapmaya devam etmeyi düşünüyorum.
tecrübelerini yazan herkese de teşekkürler ben de gördüğüm değişiklikleri yazmaya devam edicem.

anladim canim zorlada guzellik olmaz tabi yap yapabildigin yere kadar.

inatla devam ediyorum bakalım 1 gün ara vermek zorunda kaldım ama dün 15le devam ediyorum çok yorucu oldu çok zorlandım özellikle 2.hareket beni çok zorluyor
4.hareketi yapmanın kolay yolunu buldum hiç zorlanmıyorum kaygan bir zeminde taş veya parkede yapın daha kolay oluyor :)))

bende hayatimda ilk defa boyle hareketlere devam ediyorum bi gun bile aksatmadaan tatildekucuk otel odasinda bile duvarlara carpa carpa ilk hareketi yapiyrdum kendimle gurur duyorum.devam canim hele birazfark gor kendinde dahada insan bi sevkle yapiyor. birde uzun zamandir yapan arkadaslar ugrasalar buraya ama ne gelen var ne giden:1no2:

uzulerek el kaldiriyorumklava:

Ben geldim.. Dün zooorlaaa 19'a başladım... Bir yanım 3'e dön diyor biryanım, bu kadar geldin bari 21'i gör diyor.. kaydirigubbakcemile Şİmdilik 2. yanım kazanıyor. Bu sıcaklarda bir de ramazan dolayısıyla çok zor oluyor ama yapmak da istiyorum tek sorun yap yap bitmiyor olması.
Bende de gelişmeler durdu.. Daha büyüğüne mi hazırlıyor beni yoksa şevkle yapmadığımı farkediyor da işi savsaklıyor mu bilmiyorum açıkçası durum budur. Tabi gelişmelerin durmuş olması da insanı biraz demotive ediyor. İnşallah geçer. Arkadaşlar kolay gelsin en ufak bir gelişme gören yazsın da motive olalım.

Dün uzun zamandır bir fark yok demiştim ya akşam birşey farkettim, ilk zaman yaptığı göbek şimdi yok eskisi kadar göbeğim var. Demek ki bu dönem bu değişiklik olmuş. Tam olarak neyapmaya çalıştığını bir anlayabilsek biz de yardımcı oluruz ama ser verip sır vermiyor.

valla bencede ser verip sır vermiyor bir gelişme yokmuş gibime geliyor bana tek gelişme aldığım kilolar 2 kilo kadar aldım başladığımdan beri anlayamadım aslına vermem lazımdı
bende çok zor yapıyorum zorla 17ye geçtim bir kaç gün ara verip 3den başla yaaaaa diyor içimdeki tibet düşmanı hehehe

bende istahsizlik yapti özellikle basladigimdan beri yani 5 haftadir cikolata yemedim , öncedence cok yemezdim ama yerdim özellikle adet döneminde.

Bende de iştahsızlık yaptı. Belki sıcaklardandır. İftar da bile gözüm dönmüyor az birşey yiyorum kalkıyorum. Kilom aynı 50-49 arası değişiyor.

bende de miğde bulantısı yaptı öğleden sonra miğden bulanıyor ve çok hapşuruyorum sabahları zaten ne yapsam tibete bağlıyorum hehe ama niye kilo aldım yemek değilde aburcubur çok yedim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…