Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

21 icin sabirsizlaniyorum kiiii :)
O degil de bugun ilk defa bel kaslarim yandi yaparken ...bu arada komple vucut sıkılasmaya basladim bile...durusum bile az degisti
Valla ben hic sabirsizlanmiyorum ondan haftada bir artiricam gayet gec bulusabiliriz kendisiyle :) ozellikle 2 harakette 11 den sonra karin cayir cayir yaninca insan mesafeli oluyor yuksek sayilara bakalim geliyom kaplumbaga hiziyla ardindan biliosun ben ara vermistim yeniden basladim daha cerez kismindayim 3 tekrar gelismeleri yazarim canimcim yine salya sumuk falan olursam

Olsun yavas gel ama gel :) en fazla kac tekrara geldin su ana kadar?

Bana onun bir faydasi olacagini sanmam canim benim zemin icin birsey bulmam uydurmam lazim cok ince yastik gibi yumusak bise falan yada 2. Alternatif haraket olarak yapacagim ayagi indir
Kaldir yaparken kemigin zemine surtunmesiyle oluyor cunku

anladım canım çok geçmiş olsun,

Hayir 11 tekrar da karin yanmasi oluyor demistin ya...
Daha on ce yaptim ilk defa baslamiyorum cnm 2 defa 21 e kadar cikip 21 de 1 ay gibi devam edip biraktim gecmis tecrubelerime istinaden yazdim 21 de isler cok kolay olmuyor diye 11 sonrasi zorlanmalar basliyor 2. Haraket karin kasi olarak 5haraket bel olarak bayagi zorluyor beni mesela 11tane yapip sonrasi kisa bir ara verip 21 e tamamlayabiliyordum

birde 11 den sonra bende mide bulantisi olmustu (donme ve 2.haraket ile alakali sanirim)

Eee sen baya tecrubelisin :)
Ben yillardir 9 tekrara kadar cikabiliyordun
Faydalarini da goruyordum...aslinda ilk defa bu kadar faydasiz geldi tibet bunye mi alisti nedir o yuzden de ilerlemek istiyorum artik
Simdilik zorlanmiyorum

Eee sen baya tecrubelisin :)
Ben yillardir 9 tekrara kadar cikabiliyordun
Faydalarini da goruyordum...aslinda ilk defa bu kadar faydasiz geldi tibet bunye mi alisti nedir o yuzden de ilerlemek istiyorum artik
Simdilik zorlanmiyorum

Ya ben gecmistede yazmistim onceki sayfalarda vardir (mide bulantisini nasil ekarte ediyorsunuz falan diye sormustum hatta )daha once yaptiklarimda bahsedilen etkiler olmadi bende ben zaten birnoktadan sonra egzersiz olarak baktim devam ettim burayi bos bir zamanimda okudum tum sayfalarda yorumlara baktim
Teri kokan olmus idrarda yanma koku olan olmus adet duzeni olumlu veya olumsuz degisen olmus sac beyazi degisen olmus ciddi kilo veren olmus kisti olup kaybolan olmus bende hicbiri olmamisti

Ha daha esnek daha durusmun duzelmesi gibi etkiler oldu birde ilk baslama zamanlari erken kalkiyordum alarmdan once kendi kendime diblenmis olarak uyaniyordum sonra gecti

Birtek bu yeni baslamada ilk yapip hastalandim diye ara verdigimde sinusler bosaldi (senle yazistik bendede oluyor dedin) bakalim bu seferde baska degisim olacakmi bekliyorum mantigi nerede bilmedigin bir sikinti varsa oradaki sorunu aciga cikardigi yonunde
Benim bir sikintim yokmus sukur demekki diyorum

Ozunde faydali haraketler yapmaktan zarar gelmez gidebildigi noktaya kadar gitsin bakalim

Bugun 11 tekrara gectim
Ilk harakette acayip bas donuyor :)
Ama 3 yildir ilk defa 11 deyim :)
Gecmis sayfalarda Diyordm ki ne zaman enerjisel olarak buyucem o zaman ileriye gidebilcem...ve oturup bakinca evet gecen yillara gore her acidan seviye atlamisim gerek icsel gerek dışsal

Haraketleri kalkar kalkmaz yaparsan cok azaliyor mide tamamen bosken yani es kaza su falan icersen cok bulaniyor ben 1 artirarak gidecegim icin 4 e gectim simdilik erken kalkiyorum birde durusum daha dik ayna onunden gecerken farkettim ve normalde boynum citir citir yapar benim hani saga sola cevir one arkaya yatirma haraketlerinde su an cok azalmis durumda valla yeterde artar bile beklentim cok asiri degil

Ben hic ayni saatlerde yapamiyorum malum cocuk var...bazen aksam bazen oglen yapiyorum

Ben hic ayni saatlerde yapamiyorum malum cocuk var...bazen aksam bazen oglen yapiyorum
Mumkun mertebe mide az doluyken yaparsan rahat edersin
Ya bende 3 gundur mutsuzluk var boyle durup durup beni uzen inciten kiran insan davranislari gelio aklima sinirleniyorum moralim bozuluyor bildiigin pms ama ona var daha bunla alakasi olurmuki bilemedim
Hani daha pozitif olacaktin hani zeki murende bizi gorecekti

Ondandir muhtemelen...ben kabuslari yeni yeni atlattim ki arada hala yokluyor ki inan kabus goren insan degilim hic...pes etmek yola devam :)...ben kendimi o kadar iyi hissediyorum ki egzersilerden sonra...resmen yenileniyorum gibi bir his ve guc...sanki bir anligina butun dunyanin gucu bende yormuyor da tekrarlar..garip bir haz veriyor aksine

Merhaba arkadaşlar...

Tibet egzersizleri hamileliği engeller mi...? yada hamileyken yapsak çocuğa bir zararı olurmu.... ?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler....

Artık kimse yapmıyor galiba

Bende bugün 7 tekrara geçtim
5 tekrara geçince ertesi gün dudağım burnum uçukladı sonraki gün ağzım yara oldu.hala tam iyleşmediler.bakalım bu hafta neler olacak

Dün 7 tekrara geçtim
Dişim apse yaptı
Artık ne kadar alakalı bilmiyorum
Ama ne zaman tekrar başlasam aynı şeyler oluyor
Yinede bırakmak yok
Genelde 13 tekrarda bıraktım hep
Bu sefer daha da ilerlemek istiyorum.
Çünkü çok etkililer ben çok faydalandım zamanında.herkesede tavsiye ediyorum
Özellikle adet düzensizliği yaşayanlara ve hamile kalmak isteyenlere
En son bir yakınım pko yüzünden aylarca adet olmadığını ve hamile kalamadığını söyledi hareketleri yapmasını söyledim
Sadece 1 hafta yaptıktan sonra gününde adet oldu.inşallah en kısa zamanda gebelik haberini de alırım
Yapmak isteyen üşenen arkadaşlara motivasyon olur belki diye yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…