Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Her ne kadar bi kaç gün ara verdiysem de tekrar başladım ve üçüncü kez yaptım bugün. Etkilerini henüz görmesem de sabah için oldukça güzel hareketler bence.

Şimdiden sağa sola tavsiye oldum valla

Arkadaslar sac icin normalden hizli uzama yazan arkadaslarimiz var ama beyazlamaya iliskin kimse birsey yazmamis beyazlariniza iyi geldimi

Çiğdem hanım Siz hiç bırakmadınız değilmi?sizin yorumunuzu okuduktan sonra başladım inşallah bırakmadan devam ederim

Sizde siyahlama oldumu ya simdi boyle bir soruda sacma oluyor inanin aaa delimi ne yap dene kardesim diyeceksiniz ama benim birseyi surekli yapma iradem yok yani bunu tum samimiyetimle soyluyorum ama saclarim beyazladi mecbur boya yaptiriyorum cabukta uzayan sac 20 gunde bir kimyasala maruz kalmakta sinir bozucu sagliksiz azaltabilsem en azindan 5 haftada bir falan gitsem yetecek bana cok bir beklentim yok
Arastirdim corekotu sarimsak diolar ama ben sarimsagi yiyemem dusuk tansiyonluyum corekotuda bagirsaklarimi bozuyor devam edemedim yogaya basladim hatta 2. Haftamdayim ama devamliligimi saglayacak tek motive inanin bu olur

arada bıraktığım oldu olumsuz duygularım geri gelmeye başlayınca tekrar yapmaya başladım şu an 9 tekrardayım Tayland da eğitim almış çok iyi bir yoga hocasının da bunu önermesiyle artık hiç bırakmayı düşünmüyorum saç için bizzat gözlemledim alnımın başladığı kısımda on onbeş tel beyaz saçım koyu kahveye döndü

ciddi misiniz hareketi orjinal halleriyle mi yapiyorsunuz ben bazen alternatif hareketleri yapiyorum yapacak yerim olmadığından yine de etkili olur mu acaba

orijinal haliyle yapıyorum, sadece regl döneminde alternatif hareketleri yapıyorum, bileklerim acıdığı için sadece 4. hareketi ellerimi yumruk yaparak yapıyorum

Konu biraz canlansin kimsecikler yazmiyor
17. Tekrardayim Pazar gunu 19 a gecicem acikcasi bazi degisimler cok inanmak yani sartlanma ile oluyor sanirim ben o kismi beynen beceremedim galiba
Ben basit egzersiz olsun birde beyazlamadan yana fayda gorenleri okudugum icin basladim
Beyazlama icin cok erken belki 8-9 ayda gozlemlenebilecek bise ve haraketlerde 1. Haraket haric bas boyun da calistigi icin etkisi olacagina inaniyorum birakmazsam yazacagim muhakkak
İlk basladigimda kacta yatarsam yatayim erken uyanma etkisi oldu enerji verdi ama 9.tekrardan sonra o etkisini kaybettim neden bilmiyorum birde boynum omuzlarim katur kutur sesliydi benim su anda yok gayet yumusadi durusum daha duz bunlar bile birseydir
Onun disinda ter idrar kokusu olmadi bende kalkar kalkmaz dislerimi fircalayip haraketleri yapiyorum ben
Baslayacaklara tavsiyem 7.tekrara kadar bir sorun olmasada 7.tekrardan sonra aclik gerekiyor yaparken bir yudum su bile bende mide bulantisi yapiyor
Kendi etrafinda donup,2. Haraketle karin mide kismini calistirinca bayagi bayagi mide bulantisi yapiyor
Rahatsizlik yasamamak adina bos mide ile yapin
Sizlerden baslayan devam edenler deneyimlerini yazsada motive olsa bizede

5 tekrardayim ve saglik sorunlarimda azalma var gebelik dönemindeyim sıkıntılarımı çok daha erken atlattım..Zamanla nasıl etkileri olur bakalım gözlemlerim ancak bu rahatlıgımı tibete bağlıyorum..Ben sabah aç karna yapamıyorum fırsat olmuyor ama yapmak lazım sabah erken daha etkili aslında..

Son düzenleme:
21 tekrarin 3. Gunundeyim ve mide bulantisi sorunum acta yapsam devam ediyor kendi etrafinda donme sonrasi bayagi kotu hissediyorum cozum bulan var mi? Devam ederse birakicam sanirim cunku bir gayret diger haraketleride yapip bitiriyorum ama zorluyor beni

donerken zit yönde iki objeye gozlerini odakla canim ve bitirdiginde ellerini gogsjne çapraz sekilde göğsüne koyarak ayak parmaklarina bir seyleri dikkatle okumaya calisir gibi bak bas donmen gececektir.ama vertigon filan varsa yapman sakincali donmeleri onu da soyliyim.
faydali etkilerini gördün mu acaba

Hızlı dönüyor olabilir misin acaba ben de öyleydim ama bu kadar ilerlemişken bırakmak iyi olmaz dinlene dinlene yaparım ben olsam..Tam da gerçek faydaları göreceğin seviyeye gelmişsin.Tabi vücut senin.Biraz dinlenin diyorlar zaten baş dönmesiyle diğer hareketler yapılmıyor.

Bildigim yok cnm birde bitiste senin dedigini yapayim
Faydasi var cok mucuzevi seyler yasamadim ama bildigim bir rahatsizligim yok hani su vardi gecti diyemem benim boyun sirt katir kuturdu biri seslenince donup bakarken cit diye ses gelirdi o gecti durusumu bozmustum epeydir dik duruyorum onu farkettim saclarda bi saglik var (maskede yapiyorum ama tibetten beri daha iyi uzama dokulme vs )4harakette boyna yonelik oldugu icin kan akisindan fayda var diye dusunuyorum beyazlar gozlemimde ona daha cok zaman lazim ama burada cevirdigini yazan var rengi kahveye donmus
İlk zaman enerji erken kalkma vardi bir donem o etki gecmisti 21 le tekrar geri geldi bulantiya cozum bulursam dvm etme niyetindeyim

Yok zaten donup bekliyorum 2. Harakete hemen yaparsam cok ozur diliyorum cikarma evresine gelirim orta hiz ustteki arkadasin yazdigini bir deniycem
Evet bayagidir istikrar gosterdim 2,5 ayda 21 e ciktim birakmamam lazim
mesela erken kalkma dinc olma gitmisti 21 de geri geldi kokulu ter idrar bende hic olmadi ama hani ne denir cok toksik beslenmem cok su icerim onunlada alakali olabilir bakalim degisimi yasadikca yazicam :) sizde durum nsl

Ya huhuhuuu unıttunuz mu burayı :)
21 devrildim yapmadim valla yalan yok ama 21 e kadr bir disiplin bir disiplin di yani
Birde ben burada yazanlarin hic birini yasamadim ya ondanda motivem olmadi galiba millet toksin atmis idrari teri kokmus cildi parlamis beyazi siyaha donmus ben erken kalktim ilk baslarda sonra oda gitti ondan motivemi koruyamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…