Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Bende 7 tekrara geçicem
Kaç kere bıraktm yaptım ama hiç biri ilk yapmaya başladığım zaman kadar etkili olmadı...

benim vücudum hemen sıkılaşıyor 5.tekrardan sonra vücüt çok esniyor her seferinde bu belirtiler ilk etapta gösteriyor kendini hep..

kızlar ben 3 tekrar bile yapamıyorum,
sezeryan dikişim acıyor.
doğumun üzerinden de 7 ay geçti.
ne dersiniz, zorlayayım mı kendimi, yoksa vaz mı geçeyim.

2007'den beri defalarca yapıp bıraktım.En son geçen yıl haziranda başladım ve hala devam ediyorum yapmaya..Henüz bir etki görmedim ama sabırla etki görmeyi bekliyorum..

Herkes nerde
Canlansin buralar
Eskisi gibi olsunnnn
3 gun once yeniden tutulan boyun dolayisiyla baslamistim daha once yazismistik biliyorsun ben bahsedilen etkileri görmedim egzersiz olarak bakiyorum epeyde yaptim sirt ve boyunada gercekten iyi geliyor diye yazmistim Bgn sen hadeee diye yazmissin tesaduf oldu :)
bu defa basladigimin ertesi gunu nezle oldum bildigin mendil yetismez bir burun akintisi baska birsey yok halsizlik bogaz agrisi falan hatta ilk defa yasadigim bir durum yani nezle degil tabi nezle
Olurumda bu derece cok sular seller durumu olmamistim isin ilginci igrenclik algilamazsan mukoza degil su dusun oyle bir akinti o kadar akmaya Sonra bas agrisi baslayinca mecbur bir hap attim durdu olacagimi vardi alakaliydi sinuslerimi acti bilmiyorum kova
Gecmiste yazan olmusmuydu bunu onuda hatirlamiyorum
simdilik ben varim bu defa 1 artirarak gitme planindayim sen basladin mi

3 yildir ara ara yapiyorum tibeti ve her seferinde en fazla 3 gun icinde nezle olurum :)

Bugun de 7 tekrara gectim...icten ice nezleyim kirginlik var hafif ama tinlamiyorum
Birde bu sefer cok ilginc seyler oluyor...
Normalde ne zaman tibete baslasam cok enerjik ve keyfli olurum...bu sefer enerjim baya dustu
Her gece kabus goruyorum ve gun icinde urperirim...bir tuhaf psikolojideyim yani
Ama farkindayim ki bu bir arinma...biluncalti arınması...o yuzden devam :)

Anaa bak Dun gece kabusta gordum ama ben bedenen biraz yorgundum yorulmustum ona baglamistim olabilir
Cunku kafa boyun cok net calisiyor bu sinir iletiminide sagladigindan olabilir ben b12 vitaminim eksik ciktiginda basladigimda ayni seyi yasamistim hic aklimdan gecmeyen insanlar ilkokul siralarim vs goruyordum oda sinirleri tamir etme ozelligi olan bir vitamin aksam icmeyi birakinca duzelmisti

Tibetin iyi oldugu kadar kotu etkileri de var aslinda kotu degil arinma sureci zorlu oluyor Vhalla ne kadar surecek daha hic bilmiyorum...2 haftadir her gece kabus :)))

Biraktim 3-4 gun yapip hastalandim hastayken yapmak istemiyorum zaten cok basi o yuzden bitince bastan baslayip ara vermeden devam edeyim dedim
Ben birde boyun duzlesmesi egzersizi yapiyordum bitince simdilik onlari yapiyorum

arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza. ben bu hareketleri yıllarca yaptım ve çok da faydasını gördüm. 2 kez bıraktım ve her seferinde kilo artışı yaşadım. yeniden başlamak ve devam etmek istiyorum. burdaki sohbetlerimiz de bana destek olacak inşallah :) hepimize kolay gelsin :)

canim olumlu etkisini gördün mü

benim için en olumlu yanı yıllardır mücadele ettiğim kilolarımdan kurtulmaktı. ama dediğim gibi bırakınca geri aldım bir kısmını.

Ya ben 2. Harakette zorlaniyorum ki zorlanma sebebim haraketi yapamama kas acisi falan degil benim bel kemigim omurilik diyeyim belirgin cok etli butlu degilim simdi o harakette hem ayak hem bas kaldiriyoruz ya benim o belimdeki kemik yukari dogru bacak kalkinca zeminle baski olusturuyor cok aciyor katkat havlu seriyorum yok yatakta falan zaten yapilmiyor havluya ragmen tahris oluyor mor kabuk gibi bise oluyor nemlendirici kese vs oyle geciyor var mi olan veya cozum bulan arkadaslar

canım ben de o harekette zorlanıyordum. ellerimi iki yana değil de kalçamın altına koyarak yapıyorum daha kolay oluyor

canım ben de o harekette zorlanıyordum. ellerimi iki yana değil de kalçamın altına koyarak yapıyorum daha kolay oluyor
Bana onun bir faydasi olacagini sanmam canim benim zemin icin birsey bulmam uydurmam lazim cok ince yastik gibi yumusak bise falan yada 2. Alternatif haraket olarak yapacagim ayagi indir
Kaldir yaparken kemigin zemine surtunmesiyle oluyor cunku

Bana onun bir faydasi olacagini sanmam canim benim zemin icin birsey bulmam uydurmam lazim cok ince yastik gibi yumusak bise falan yada 2. Alternatif haraket olarak yapacagim ayagi indir
Kaldir yaparken kemigin zemine surtunmesiyle oluyor cunku
Ilk baslarda bende de olmustu o surtunme olayi sonradan olmadi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…