Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

selamlar arkadaslar bugun 7. tekrara başladım :))

aranizda aktif olarak yapip etkilerini gören oldu mu paylasirsaniz cok sevinirim

canim devam ediyor musun hâlâ

5. hareketin alternatifi; pilatesteki kedi hareketi. internete yazarsan nasıl yapılacağını gösteriyor :)

Selam arkadaşlar, tecrübeli kişilerin yardımına ihtiyacım var. Tibet hareketlerine başladım ve 11 tekrar da dahil düzgün bir şekilde yaptım ancak bu süre içinde regl kesilmesi yaşadım ki hayatım boyunca hep düzenliydi. 2 ayın sonunda doktora gittim ve söktürücü ilaç aldım ancak halen daha durum düzelmedi. Hareketleri bıraktım 20 gündür ve 2,5 aydır regl olamıyorum denediğim herşeye rağmen. Sayfaları okudum, geçmişte benzer sorunları yaşayanlar olmuş ama nasıl düzeldiğiyle ilgili bilgi yok. Extern bir durumum olmadığı için tibet kaynaklı olduğunu düşünüyorum, şimdi ne yapabilirim bu durumu düzeltmek için?

regl doneminde 2 ve 4. hareketi degistirdiniz mi

Ben aralıktan beri yapıyorum. Şu an 21 tekrardayım. Zayıf bir vücudum var. Genelde düzenli adet olurum ama ara lekelenmem oluyor. Gelelim benim gözlemlerime:
  • Bağırsak hareketlerim düzene girdi. Hemen her gün tuvalete çıkıyorum.[ Bu çok önemli arkadaşlar, tüm sağlık sorunlarının ana kaynağı bu.]
  • Uykularım düzenliydi zaten ama daha az uyku yetiyor ve dinç oluyorum.
  • Daha pozitif oldum. (eskiden ufak şeylere takılıp üzülme-kızma olurken artık daha az kafamı meşgul ediyor.)
  • Kadınlarda sık görülen boyun, sırt ağrıları, kulunç bende de vardı. Artık yok.
  • Reglim iki hafta gecikti. Ben akışına bıraktım. Regl düzenim ile ilgili bir şey diyemiyorum ama regl belirtileri başlayınca 2. ve 4. hareketi 5-6 gün yapmadım. Ben vücudun kendini onarması olarak baktım ama bundan sonra da gecikmelerin olması durumunda alternatifler araştırırım.
  • 21 tekrarı henüz 10 gündür yapıyorum. Başka gelişmeler olmadı. Belki ilerleyen zamanlarda olur.
  • Kilo vermedim :) (kilo verseydim hareketleri bırakırdım.)

regl doneminde 2 ve 4. hareketi degistirdiniz mi

Teşekkür ederim yanıtın için, en son 12 Ocakta regl gördüm ve tibete 5 şubatta başladım, arada hiç regl olamadım ancak gecikme yaşayınca yaklaşık 1 hafta 2 ve 4 hareketi yapmadım, sonra alternatifleri yaptım ancak birşey değişmedi.
Anladığım kadarıyla sizde sadece 1 kez 2 haftalık bir gecikme oldu ve kendiliğinden düzeldi. Ben de çok mutluydum tibetle ama bu durumdan dolayı mecburen bıraktım.

allah allah canım benim de normalde hep duzenlidir 28de 1 gelir ben basladim ilk ay 18. günde geldi erken geldi. tibete bagladim bunu bakalim bu ay ne olacak daha 7 tekrardayim ben.
bu arada bence doktora görün canim bir ultrason filan baksinlar.
bu arada sen ne gibi etkilerini gördün tibetin

2 ayın sonunda doktora gittim testler ve ultrason yapıldı, birşey yok, söktürücü ilaç verdi halen gelen birşey yok . Ben ruh halime çok etkisini gördüm, çok pozitiftim, duruşum düzeldi, cildim daha genç görünmeye başladı ve biraz da inceldim..

cok sasirtici ya üzüldüm böyle olmasina dur bi ben de bakiyim bu ay ne zaman gelecek böyle kötü etkileri oluyorsa devam da edilmez ki

Canım basagrin ne zaman olmustu hatırlıyor musun hâlâ devam ediyor musun

ben 11 nisanda bu hareketleri yapmaya başladım 9. tekrardayım. şimdilik istikrarlı bir şekilde devam ediyorumkonu sahibine ve kediye teşekkürler artık hayatımda düzenli olarak devam ettiğim bir şey var bakalım neler olacak

gordugun etkiler neler canim

gordugun etkiler neler canim
ilk hafta çok dinç uyanıyordum ama 1 haftadır tam tersi hiç uyanamıyorum. rüyalarımı daha net hatırlama başladım. idrarın koyulaşması ve kokusunun değişimini bende yaşıyorum. selülitlerimin görünümü azaldı ama hala çok fazlalar. eskiden okuldan gelince direk uyuyordum artık gün içinde daha dinç bir durumdayım

Ben geçen yaz 21 tekrara kadar gittim ancak istikrarlı olamadım o dönem hayatım çok yoğundu zaman ayıramadım..Tekrar başladım ama bu sefer yavaş yavaş sayıyı artıracağım belki 3 hafta
bilmiyorum duruma göre.Bu sefer düzenli yapmak istiyorum bırakmadan bakalım nasıl bir etkisi olucak.

sen ne gibi etkiler hissettin canim

sen ne gibi etkiler hissettin canim
Bendeki en belirgin etkisi enerji vermesi olmuştu..Yapı olarak enerji problemi çeken biriyim..Sabahları yapınca bayağı enerji veriyor..Bir de alkali suyla beraber güzel kilo verdim..Yani suyun içine karbonat ekledim, 3 litre en az içtim, tibet yaptım sonuç çok iyi kilo kaybım oldu..

iki gündür sürekli olarak rüya görmeye başladım. iş hayatımda ve özel hayatımda herhangi bir sorun ve değişiklik de yok herzanan ki gibi keyfimde yerinde o yüzden rüya görmeyi ve bunları hatırlamayı tibete bağlıyorum. benzer durumda olan var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…